stanovi vidici prodaja što veće - GoHome
  • stanovi vidici prodaja što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi vidici prodaja što veće

  • Za upit "stanovi vidici prodaja što veće" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 3.372 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • adaptiran
    • moderan
    • 2.kat
    • održavan
    • započeta gradnja
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 138,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Penthouse, 3s, 138,36 m2, Šibenik- Vidici Na odličnoj i sve traženijoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici u izgradnji je moderna zgrada s ukupno pet stanova. Riječ je o mirnoj stambenoj zoni idealnoj za obiteljski život, u neposrednoj blizini svih ključnih sadržaja škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 475.545 €, 149,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U šibenskom naselju Vidici, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, smjestio se izuzetno komforan penthouse koji predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i luksuza. Ovaj stan zauzima cijeli drugi kat manje zgrade novije gradnje, s ukupno samo pet stambenih jedinica, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 138,36 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan trosobni komforni penthouse na 2. katu manje stambene zgrade novogradnja, ukupne korisne površine 138,36m². Neto stambena površina stana iznosi 122,71 m², a sastoji se od hodnika, praonice, wc, kupaone, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi vidici prodaja što veće'
205.819 €
470.424 €
470.424 €
  Stan, ŠIBENIK, 470.424 €, 138,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Penthouse S4-138,36m2 Cijena: 470.424,00 Stan je smješten na drugom katu te raspolaže sa korisnom stambenom površinom od 122,71m2 te buhvaća tri spavaće sobe, hodnik, dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 450.000 €, 137,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**PRODAJA ? LUKSUZAN 4-SOBAN STAN S VRTOM I 2 PARKING MJESTA (PRIZEMLJE)** Na prodaju vrhunski uređen stan ukupne stambene površine **136,76 m²**, smješten u prizemlju manje i mirne stambene zgrade. Stan se sastoji od: * prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom (46,35....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 470.424 €, 135,87 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaji je Penthouse na drugom katu novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten na drugom katu novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 135,87 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 475.545 €, 135,87 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je izuzetno komforan penthouse koji zauzima cijeli drugi kat moderne novogradnje smještene u mirnom dijelu šibenskog naselja Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradskom jezgrom te neposrednu blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škola, vrtića i javnog prijevoza.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 461.924 €, 135,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Trosobni penthouse na drugom katu novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan trosoban penthouse smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Klima, Namješten, Podno grijanje, Spremište, Luster, Klimatizacija,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 237.000 € na 220.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.11.2025 - 237.000 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i svijetao stan površine 79 m². Sastoji se od hodnika, wc/kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, spremišta, dnevnog boravka i balkona s kojeg se pruža otvoren pogled na more i otoke. Pripada joj ostava u podrumu. Stan se nalazi u urednom i očuvanom....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 79m2 s pogledom na more u gradskoj četvrti Vidici. Ovaj stan, smješten je na 12. katu nebodera s dva lifta, a se sastoji od: - Ulaznog predprostora / hodnika - Dvije spavaće sobe - Kuhinje s blagovaonicom i ostavom - Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.302 €, 78,02 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stambena jedinica S1-78,02m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Cijena: 265.302,00€ Stan je smješten u prizemlju te raspolaže sa korisnom stambenom površinom od 64,32m2 te buhvaća dvije spavaće sobe, hodnik, kupaonicu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 269.000 €, 77,84 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? ostave ? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? tri spavaće sobe ? kupaonice ? zatvorene lođe ? balkona Funkcionalan raspored s odvojenim noćnim dijelom. Stan je održavan i renoviran: ? PVC stolarija ? nova sobna vrata ? protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 248.000 €, 77,81 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan stan smješten na dvanaestom katu stambene zgrade sa lifta, u iznimno traženom dijelu Šibenika ? gradskoj četvrti Vidici. Osnovne informacije: Površina: 77.81 m² Kat: 12. kat (zgrada sa liftom) Orijentacija: Istok ? sjever Namještenost: Potpuno namješten Useljivost:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 264.670 €, 75,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje na odličnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. Zgrada broji samo 5 stanova, što osigurava mir i privatnost. Stan S1 ? Prizemlje Ukupna površina: 93,23 m² Zatvoreni dio: 64,32 m² Natkrivena terasa: 15,93 m² Nenatkrivena terasa: 12,98....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.302 €, 75,62 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 75,62 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 264.670 €, 75,62 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ? dvosoban stan u prizemlju novogradnje, Vidici, Šibenik Prodaje se prostran i funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju moderne novogradnje, na mirnoj lokaciji u naselju Vidici, Šibenik. U blizini se nalazi centar grada i svi važni sadržaji poput trgovina, škole,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan s panoramskim pogledom na more, u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje. Ovaj osunčan stan smješten je na desetom katu dobro održavanog nebodera, a zahvaljujući svojoj jugoistočnoj orijentaciji, stan obiluje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 215.000 €, 73,62 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

.::: Komforan stan na Vidicima :::. Stan površine 73,62m2 nalazi se na 12. katu stambene zgrade (zadnji kat). Sjeveroistočne je orijentacije te renoviran i odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 253.120 €, 72,32 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je kvalitetno projektiran dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno 5 stanova, u mirnom i traženom kvartu Vidici u Šibeniku. Lokacija nudi savršen spoj privatnosti i blizine gradskih sadržaja ? centar grada, trgovine, škole, vrtići i javni prijevoz....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 250.000 € na 238.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 238.000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
25.04.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici prodaje se trosoban stan površine 69 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je južno orijentiran, zbog čega ima puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a s lođe se pruža otvoren pogled, što prostoru daje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.710 €, 63,06 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješten na prvom katu novogradnje na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada Šibenika i svih potrebnih sadržaja. Zgrada se sastoji od svega 5 stanova i nalazi se u mirnom naselju Vidici. Površina i raspored: Neto korisna površina: 68,25 m² Obračunska....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 61,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Poslovna jedinica stana P1-60,53m2 U šibenskom naselju Vidici, smještena je zgrada u novogradnji koja raspolaže sa 5 stambenih jedinica. Poslovna jedinica stana: Poslovna jedinica stana označava dio stambenog prostora koji je službeno prijavljen i registriran za obavljanje određene....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,54 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderni 3- sobni stan u Šibeniku površine 60 m2. Stan se nalazi na Vidicima. Prednost je mirna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava svojom bogatom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,53 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan dvosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje, ukupne korisne površine 60,53 m². Neto stambena površina stana iznosi 52,68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.819 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.802 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju: Dvosoban stan u prizemlju novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 58,08 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 58,08 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 203.280 €, 58,08 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno 5 stanova, na mirnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici. Lokacija nudi odličnu povezanost s gradom te blizinu svih važnih sadržaja ? trgovina, škole, vrtića, javnog prijevoza i sl. Površina i raspored:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 29)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com