• GoHome Professional
stanovi sveta nedjelja do 450000 eura - GoHome
  • stanovi sveta nedjelja do 450000 eura - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi sveta nedjelja do 450000 eura

  • Za upit "stanovi sveta nedjelja do 450000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.642 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SVETA NEDJELJA, 399.000 €, 173,00 m2 cca 2310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijep dvoetažni stan, smješten u novijoj dvokatnici. Ova stambena jedinica prodajne je neto kvadrature 225m2, a u naravi je šesterosoban stan od 173m2 smješten u prizemlju i na prvom katu sa pripadajućim parkirnim mjestima i vrtom. Trostrano je orijentiran i prostire se....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 331.800 €, 158,00 m2 cca 2100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna kuća u nizu smještena u mirnom i traženom dijelu Sveta Nedelja, idealna za obiteljski život ili investiciju. Ova kvalitetna novogradnja nudi spoj suvremenog dizajna, funkcionalnosti i privatnosti ? sve što današnji kupci traže. Kuća se prostire na 158 m² stambene....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 315.000 €, 98,62 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETA NEDELJA, NOVAKI ? ČETVEROSOBAN STAN S VRTOM 90,62 m² + VRT 100,21 m² ? DOMUSplus GRADNJA U ponudi je moderan četverosoban stan u prizemlju vrhunske novogradnje u Svetoj Nedelji, smješten u mirnom i zelenom okruženju idealnom za obiteljski život. Ovaj projekt predstavlja spoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi sveta nedjelja do 450000 eura'
303.000 €
303.000 €
303.000 €
  Stan, SVETA NEDJELJA, 315.000 €, 89,67 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S2 nalazi se u prizemlju moderne zgrade u sklopu projekta Zavala, u mirnom dijelu mjesta na južnoj strani otoka Hvara. Ukupne površine 89,67 m², stan je osmišljen tako da pruža prostran, svijetao i ugodan prostor koji spaja suvremeni dizajn s mediteranskom jednostavnošću. Prostrani....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 303.000 €, 75,75 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan S4 nalazi se na prvom katu moderne zgrade u sklopu projekta Zavala, smještene na južnoj strani otoka Hvara. Ukupne površine 75,75 m², ovaj prostrani dvosobni stan odlikuje se promišljenim rasporedom, obiljem prirodnog svjetla i elegantnim mediteranskim dizajnom. Otvoreni dnevni....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 275.000 €, 55,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

HVAR, ZAVALA PRODAJE SE DVOSOBAN STAN POVRŠINE 55M2 SA PARKING MJESTOM. Jedinstvena nekretnina na lijepoj lokacija svega 100 titnjak metara od mora i plaže. S terase se pruža otvoren pogled na more i otok Šćedro. Odmah useljivi i spreman za sezonu 2026. Sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji stana, na prvom katu stambene novogradnje, kvadrature 49,82 m2, u Ivan Dolcu na južnoj strani otoka Hvara. Stan također posjeduje pravomoćnu uporabnu dozvolu.Sastoji se od: dvije sobe, kuhinje i blagovaonice, kupaonice te balkona.Stan je potpuno namješten i....

 
 
 
  Stan, SVETA NEDJELJA, 155.001 €, 46,97 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SVETA NEDELJA, NOVAKI ? DVOSOBAN STAN 46,97 m² ? DOMUSplus GRADNJA U ponudi je moderan i funkcionalno projektiran stan na 1. katu kvalitetne novogradnje u Svetoj Nedelji, idealan za ugodan život ili kao sigurna investicija s visokim potencijalom najma. RASPORED PROSTORIJA Ulazni prostor....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 8)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com