• GoHome Professional
stanovi slatine 50 m2 - GoHome
  • stanovi slatine 50 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi slatine 50 m2

  • Za upit "stanovi slatine 50 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.240 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, SLATINE, 218.500 €, 52,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

53,09 m² bruto | 52,04 m² neto | 48,89 m² zatvorene unutarnje površine Moderan jednosoban stan s vlastitim parkirnim mjestom nudi udobnost i prekrasan pogled na more, što ga čini izvrsnom investicijskom nekretninom, ali i idealnim domom za cjelogodišnje stanovanje. Smješten svega....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 223.902 €, 53,31 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na otoku Čiovo prodaje se garsonjera ukupne neto površine 53,31 m². U neposrednoj blizini stambenog kompleksa nalaze se trgovina, ljekarna te razni sadržaji poput kafića i restorana, što ovu lokaciju čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život. Također, u blizini je autobusna stanica....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 220.000 €, 53,87 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji ? Slatine, Čiovo 2. red od mora ? idealno za odmor ili investiciju U ponudi su luksuzni jednosobni i dvosobni stanovi u novoj stambenoj zgradi smještenoj u drugom redu od mora u mirnom naselju Slatine na otoku Čiovu. Stanovi su udaljeni svega 80 metara od obale,....

 
 
 
  Stan, SLATINE, 240.000 €, 54,86 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVOGRADNJA - JEDNOSOBNI STAN A1 Posredujemo u prodaji jednosobnog stana u novogradnji u Slatinama na otoku Čiovu. Stan se nalazi u stambenoj zgradi, svega nekoliko koraka od mora i pješčanih plaža, u blizini svih bitnih sadržaja. Stan A1 ima ukupnu neto površinu od 40,22 m² te funkcionalan....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!