• GoHome Professional
stanovi murine do 450000 eura pogled na more - GoHome
  • stanovi murine do 450000 eura pogled na more - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi murine do 450000 eura pogled na more

  • Za upit "stanovi murine do 450000 eura pogled na more" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.728 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 420000 eura (malo jeftiniji)
    • 470000 eura (malo skuplji)
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
  Stan, MURINE, 292.300 €, 80,05 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag, prodaja moderno uređenog trosobnog stana zatvorene površine 79m2. Stan se prodaje sa stanom ID 413760. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljenoj desetak minuta vožnje od centra grada. Stan se sastoji od kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi murine do 450000 eura pogled na more'
260.000 €
250.000 €
  Stan, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com