• GoHome Professional
stanovi murine do 420000 eura terasa što jeftinije - GoHome
  • stanovi murine do 420000 eura terasa što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi murine do 420000 eura terasa što jeftinije

  • Za upit "stanovi murine do 420000 eura terasa što jeftinije" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.571 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 390000 eura (malo jeftiniji)
    • 440000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • adaptiran
    • pogled na more
    • namješten
    • moderan
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MURINE, 225.700 €, 61,10 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag, prodaje se predivan osunčan stan s dvije spavaće sobe udaljen desetak minuta od centra grada. Stan se prodaje zajedno sa stanom ID 172978. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi od svega 5 stanova a sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće i jedne manje), kuhinje,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
13.02.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 230.000 € na 265.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu