• GoHome Professional
stanovi murine 90 m2 - GoHome
  • stanovi murine 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi murine 90 m2

  • Za upit "stanovi murine 90 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MURINE, 292.300 €, 80,05 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja moderno uređenog trosobnog stana zatvorene površine 79m2. Stan se prodaje sa stanom ID 413760. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljenoj desetak minuta vožnje od centra grada. Stan se sastoji od kuhinje, odvojene....

 
 
 
  Stan, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
  Stan, MURINE, 225.700 €, 61,10 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaje se predivan osunčan stan s dvije spavaće sobe udaljen desetak minuta od centra grada. Stan se prodaje zajedno sa stanom ID 172978. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi od svega 5 stanova a sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće i jedne manje), kuhinje,....

 
 
 
  Stan, MURINE, 260.000 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
13.02.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
 
+15%

Promjena cijene sa 230.000 € na 265.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MURINE, 402.000 €, 130,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletnu etažu zgrade na 1. katu, ukupne površine 130 m², koja je u potpunosti adaptirana 2023. godine i prodaje se kompletno namještena ? spremna za korištenje! Etaža je kategorizirana kao 2 zasebna apartmana s ukupno 11 kreveta, što nudi odličnu priliku za: turistički....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi murine (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan