- stanovi murine što skuplje

  • Za upit "stanovi murine što skuplje" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.630 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 759 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaja 2 moderno uređena stana s pogledom na more u mirnom naselju. Stanovi se nalaze na mirnoj lokaciji, na 1. katu stambene zgrade sa svega 5 stanova, udaljeni desetak minuta vožnje od centra grada. Stan 1 veličine 61m2 sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće....

 
 
 
  Stan, MURINE, 455.000 €, 129,76 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Umag je grad na zapadnoj istarskoj obali, na samo 10 km od slovenske granice i uz Savudriju najzapadnije je mjesto u RH. U Umagu se prodaje cijela etaža na prvom katu zgrade. Etaža je površine 130m2.STAN S3 - stan na prvom katu neto korisne površine 129,76 m2 sa pripadcima: dva parkirna....

 
 
 
  Stan, MURINE, 402.000 €, 130,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo kompletnu etažu zgrade na 1. katu, ukupne površine 130 m², koja je u potpunosti adaptirana 2023. godine i prodaje se kompletno namještena ? spremna za korištenje! Etaža je kategorizirana kao 2 zasebna apartmana s ukupno 11 kreveta, što nudi odličnu priliku za: turistički....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi murine što skuplje'
292.300 €
265.000 €
260.000 €
  Stan, MURINE, 281.000 €, 66,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u prizemlju manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
  Stan, MURINE, 270.000 €, 66,00 m2 cca 4090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio u na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 66m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MURINE, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag U neposrednoj blizini Umaga započeta je izgradnja je modernig stanova u mirnom naselju sa pogledom na more. Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade od svega 4 stana. Stan je ukupne površine 72m2 i sastoji se od 2 spavaće sobe, 2 kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka iz....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 230.000 € na 245.000 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MURINE, 245.000 €, 72,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 250.000 €
13.02.2026 - 230.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Umag Na samo 3 km od mora nalazi se ovaj predivan stan u izgradnji s pogledom na more! Stan se smjestio na 1. katu manje zgrade. Ukupna površina stana iznosi 73 m2. Sastoji se dnevnog boravka s blagovaonicom, hodnika, kupaonice i 2 spavaće sobe, od kojih je jedna master spavaća....

 
 
 
  Stan, MURINE, 225.700 €, 61,10 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Istra, Umag, prodaje se predivan osunčan stan s dvije spavaće sobe udaljen desetak minuta od centra grada. Stan se prodaje zajedno sa stanom ID 172978. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi od svega 5 stanova a sastoji se od dvije spavaće sobe (jedne veće i jedne manje), kuhinje,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine