• GoHome Professional
stanovi maslina prodaja do 3400 eura/m2 - GoHome
  • stanovi maslina prodaja do 3400 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi maslina prodaja do 3400 eura/m2

  • Za upit "stanovi maslina prodaja do 3400 eura/m2" pronađeno 38 nekretnina - prosječna cijena 3.210 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 320000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • za adaptaciju
    • 2.kat
    • vrt
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, VABRIGA, 204.000 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poreč je grad na zapadu Hrvatske smješten na zapadnoj obali poluotoka Istre. Mjesto u kojem se sažimaju sve vrijednosti tradicionalnog i modernog Mediterana. Šarm starog grada s mozaicima i znamenitostima pod okriljem UNESCO-a, tradicija uzgoja vina i maslina, domaće sorte i namirnice,....

 
 
 
  Stan, SUKOŠAN, 320.900 €, 92,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivni stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od mora, s pogledom na more, u blizini pješčanih i šljunčanih plaža. Na prodaju je stan na drugom katu novogradnje u Sukošanu, s površinom od 92 m2. Smješten je u mirnom okruženju stabala maslina s pogledom na....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan sa vrtom i garažom,te jednim vanjskim parking mjestom,na Meladi.Blizina trgovine,škole te ostalih sadržaja.Nalazi se u prizemlju manje stambene zgrade od sveukupno pet stambenih jedinica.Sastoji se od tri spavaćih soba,dva kupatila,praone rublja,hodnika,dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi maslina prodaja do 3400 eura/m2'
175.000 €
175.000 €
252.000 €
  Stan, ZADAR, Maslina, 399.000 €, 117,95 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA ? STAN S VELIKIM VRTOM, GARAŽOM, PARKINGOM I LIFTOM U ponudi je prostran i funkcionalan četverosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za obiteljski život i mirno stanovanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom otvorenog koncepta, tri odvojene....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.11.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - MELADA, prodaje se dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade površine 63m2. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje, blagavaone i dnevnog, hodnika, kupaonice sa wc-om, balkona i ostave. Odlična pozicija Blizina svih bitnih sadržaja (dućani, pekare, restorani, banka,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 63 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi u samom centru, blizu svih sadržaja. Stan se sastoji od: kuhinje lođa,izba renovirane kupaonice spremište dvije velike i prostrane sobe balkona ostava u podrumu Stan je svijetao, ugodnog rasporeda....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 246.925 € na 252.000 € - 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 252.000 €, 77,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 246.925 €
20.03.2026 - 252.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se prostran trosobni stan površine 77 m2, smješten na četvrtom katu u središtu naselja Maslina u Zadru. Ova nekretnina nudi iznimnu kombinaciju funkcionalnosti i atraktivne lokacije, čineći je primamljivim izborom za obitelji, ali i investitore koji traže pouzdanu vrijednost....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 206.000 €, 63,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan od 63 m2 u Zadru, predio Melada. Stan se sastoji od ulaznog prostora i hodnika, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, iz kojeg se izlazi na lođu, dvije velike spavaće sobe, terase te male ostave. Uz stan dolazi i drvarnica u podrumu zgrade,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 405.695 €, 124,15 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Zgrade se grade na parceli od površine 2250 m2, koja se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Udaljena je 15 min hoda do centra ( Poluotoka ). Sadržaj: - Lift iz garaže - Klimatizacija svih prostorija - Salamader PVC 7-komorna stolarija - Visokokvalitetna keramika i parket....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.000 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, FRATA, 204.000 €, 63,23 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, FRATA, 227.000 €, 70,37 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, FRATA, 228.000 €, 70,86 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 243.980 € na 250.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Maslina, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.11.2025 - 244.000 €
13.02.2026 - 243.980 €
21.03.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predivan stan na Meladi ? 4. kat s liftom, pogled na more Prodaje se prostran i svijetao stan smješten u mirnom dijelu Melade, na četvrtom katu zgrade s liftom. Stan se prostire na velikoj površini te nudi iznimnu udobnost i funkcionalnost, idealnu za obiteljski život ili kao izvrsnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 395.000 €, 124,15 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 326.000 €, 94,74 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI - Krovna terasa - Stan 9 Novogradnja - Dvosoban stan na drugom katu zgrade, spremište u podrumu, dva garazna parkirna mjesta. Planirani završetak izgradnje je u travnju 2025. godine. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 299.000 €, 86,88 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Maslina Residence je suvremeni projekt dviju arhitektonski usklađenih zgrada smještenih u mirnoj obiteljskoj ulici na Visokoj. Lokacija spaja privatnost i praktičnost: u blizini su škola, vrtić, trgovine i sportski sadržaji, a brz pristup glavnim prometnicama omogućuje lako kretanje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - ZA POZNATOG KUPCA TRAŽIMO STAN U PRIZEMLJU ILI VISOKOM PRIZEMLJU. POVRŠINE cca.70 m2 ILI U ZGRADI S LIFTOM! U obzir dolazi stan u stambenoj zgradi novije gradnje. Dokumentacija treba biti uredna. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 295.000 €, 85,10 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan površine 85m2 se nalazi na Meladi, izvrsnoj lokaciji sa svim potrebnim sadržajima za življenje. Stan je na petom katu zgrade koja ima lift, a sastoji se od tri spavaće sobe, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka iz kojeg se izlazi na terasu površine oko 9 m2. tu....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 779.000 €, 277,00 m2 cca 2810 €/m2

 
 
 
  Stan, FRATA, 779.000 €, 277,81 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 337.645 €, 96,47 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada B!!! Nakon uspješne prodaje prve zgrade krećemo s prodajom 2.zgrade. Novogradnja!!! (VIDEO U PRILOGU ) Stambena zgrada u novogradnji sa 5 stambenih jedinica. Stan oznake S4 na 2.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 98m2. Stan se sastoji od hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 337.085 €, 96,31 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Zgrada B!!! Nakon uspješne prodaje prve zgrade krećemo s prodajom 2.zgrade. Novogradnja!!! Pogled na more!!! Stambena zgrada u novogradnji sa 5 stambenih jedinica. Stan oznake S5 na 2.katu stambene zgrade u izgradnji ukupne korisne površine 96.31m2. Stan se sastoji od hodnika, prostranog....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Visoka, 315.000 €, 120,88 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 200.000 €, 81,80 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! Prodaje se stambeni prostor na četvrtom katu na ulazu "1" obilježen sa oznakom "A-IV", korisne površine 81,80 m2,u zgradi izgrađenoj 2005. u ulici Ive Senjanina 14a u Zadru. Parking je ispred zgrade i besplatan....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 274.000 €, 76,95 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: KUHINJA, BLAG. I DN.BORAVAK: 22.18 m2....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 400.000 €, 112,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Melada, prodaje se trosobni stan od 112 m2 (u naravi 125 m2) na petom katu stambene zgrade izgrađene 1998 godine. . Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja + blagovoana, hodnik, ostava, dvije kupaonice i balokn. . SA BALKONA SE PRUŽA POGLED NA MORE I GRAD!!!....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 249.000 €, 69,68 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju s velikim vrtom istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.28 m2 KUPAONICA: 4.22....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 359.000 €, 100,44 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zadar - Melada MAXXIA Exclusive - isključivo pravo posredovanja! Moderan penthouse u novosagrađenoj zgradi 2021., korisne površine 70.70m2 sa sporednim djelovima i krovnom terasom površine 88.10m2. Stan smješten na petom i šestom katu, sastoji se od; - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 179.960 €, 81,80 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Radno vrijeme je od ponedjeljka do petka u razdoblju od 8:00 - 16:00! NEKRETNINA NIJE U FIZIČKOM POSJEDU VLASNIKA Prodaje se stan 81,80 u potrkovlju stambene zgradi izgrađenoj 2005. u ulici Ive Senjanina 16 u Zadru. Parking je ispred zgrade i besplatan je te je na raspolaganju svim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 237.500 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan u visokom prizemlju jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 239.500 €, 65,51 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored: PREDSOBLJE: 5.33 m2 KUPAONICA: 4.21 m2 KUHINJA, BLAG.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 243.000 €, 65,94 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugozapadne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.33 m2 - KUPAONICA: 4.21 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, 244.000 €, 66,06 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu jugoistočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - PREDSOBLJE: 5.28 m2 - KUPAONICA: 4.22 m2 - KUHINJA,....

 
 
 
  Stan, CEROVLJE, 45.000 €, 54,00 m2 cca 830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Draguć okolica, starina za adaptaciju sa poljoprivrednim zemljištem U okolici Draguća u smjeru prema Buzetu smjestila se ova starina od 54m2 i uz nju 496m2 poljoprivrednog zemljišta sa nekoliko maslina. U ovom malom selu usred prirode vlada savršen mir. Uz ovu nekretninu postoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-37 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!