• GoHome Professional
stanovi makarska do 390000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stanovi makarska do 390000 eura Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska do 390000 eura Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi makarska do 390000 eura zadnjih 14 dana" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 3.916 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • 370000 eura (malo jeftiniji)
    • 400000 eura (malo skuplji)
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 369.900 €, 117,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska do 390000 eura zadnjih 14 dana'
344.880 €
307.000 €
307.000 €
  Stan, MAKARSKA, 348.000 €, 87,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan dvoetažni stan u Makarskoj na vrhunskoj lokaciji, na zadnjem katu stambene zgrade sa vanjskim parkirnim mjestom. Vlasništvo uredno 1/1. PRODAJE SE 2-ETAŽNI STAN NA IZVRSNOJ LOKACIJI U MAKARSKOJ (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.600 €, 75,88 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji s pogledom na more ? 75,88 m² + garažno mjesto Na prodaju se nudi moderan trosoban stan smješten na 3. katu stambene zgrade u novogradnji, u rezidencijalnoj zoni. Ukupne površine 75,88 m², stan se odlikuje izuzetno funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 75,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Makarskoj u novogradnji s prekrasnim pogledom na more. Stan se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, velikog balkona s pogledom na more te ostave. Smješten je u blizini centra grada, te neposrednoj blizini škole, vrtića i različitih....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 91,35 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 295.000 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Prostrani trosobni stan s velikom lođom i parking mjestom Na prodaju je funkcionalan i prostran trosobni stan ukupne obračunske površine 91,35 m² (ukupna netto površina 87,17 m²), smješten u kvalitetno građenoj stambenoj zgradi u Makarskoj. Stan je odlično organiziran i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 95,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosobni stan,površine 95 kvadrata sa pripadajučom terasom u Centru Makarske,vlasništvo 1/1 čisto i bez tereta.. Za sve daljnje informacije o svemu što vas zanima obratite se sa povjerenjem,jer prodaja je privatna bez agencijske marže,i podložno je pregovorima oko cijene.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 65,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i prostranog stana na izvrsnoj lokaciji ispod magistrale, samo nekoliko minuta pješke od samog centra grada. Stan je smješten u visokom prizemlju i ima površinu od 65m2 te se sastoji od dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 275.900 €, 69,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 269.158 €, 88,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem u kojem u ponudi imamo trosoban stan sa vrtom. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.954 €, 75,48 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog stana u zgradi čija je izgradnja uznapredovala te se završetak očekuje kroz maksimalno godinu dana. Stan se smjestio na drugom katu i ima unutarnju površinu od 60,98m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice te prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 260.500 €, 52,10 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je luksuzni kompleks koji će se sastojati od četiri zgrade. Stan se nalazi u zgradi koja sadržava podrum, visoko prizemlje i 4 kata, sa ukupno 39 stambenih jedinica, dva ulaza sa dizalima, a na svakom katu su po 4 stana što budućim kupcima osigurava intimniji prostor stanovanja.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 73,66 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju ide renoviran i uređen stan u istočnom dijelu grada, ispod magistrale. Prodaje se kompletno namješten! Stan se nalazi odmah pored srednje škole i dječjeg vrtića te nedaleko od samog centra grada i plaže. Stan se sastoji od predsoblja, dvije sobe, dva balkona, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo uređeni, potpuno namješten dvosoban stan u Makarskoj. Stan se u naravi sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonskim dijelom, dnevnog boravka, kupanice, toaleta i balkona s pogledom na more. Korisna površina 63,3m2. Stanu pripada vanjsko parking mjesto i sprema.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 250.000 €, 54,77 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan smješen na drugom katu stambene zgrade na odličnoj lokaciji u istočnom dijelu grada. Stan je ukupne površine 54,77m2, a sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje i lođe. Stan je potpuno opremljen i namješten....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 234.300 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem. U ponudi imamo dvosoban stan na prvom katu. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 47,37 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i lijepo uređenog stana na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada. Stan je smješten na prvom katu i ima ukupnu korisnu površinu od 47,37m2 (unutarnja korisna površina 42,71m2, uz dodatak natkrivene terase i parkirnog mjesta od još 4,66m2 korisne....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 201.362 €, 52,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Moderan jednosoban stan u novogradnji odlična lokacija u Makarskoj Na atraktivnoj i odlično povezanoj lokaciji u Makarskoj, uz magistralu, u mirnom dijelu grada, prodaje se moderan jednosoban stan smješten na drugom katu kvalitetne novogradnje. Stan je funkcionalnog rasporeda te se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U istočnom dijelu grada u izgradnji je manji kompleks od tri zgrade smješten na atraktivnoj lokaciji na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i rive. Zgrade se sastoje od suterena sa parking prostorima, prizemlja i tri kata, pomno su projektirane vodeći računa o funkcionalnosti....