• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 suteren - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 suteren - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 suteren

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 suteren" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.712 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 277.304 €, 82,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S2 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi u prizemlju zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 81,56 m²....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.915 €, 88,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvosoban stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,05 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 324.453 €, 88,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan S7 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,05 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska barem 70 m2 suteren'
262.000 €
233.065 €
256.376 €
  Stan, MAKARSKA, 301.772 €, 82,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S8 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na trećem katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 81,56....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na visokom prizemlju zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S1 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 70,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Stan na 1.katu zgrade s liftom. Stambena zgrada sastoji se od suterena u kojem se nalazi 5 garažnih mjesta, prizemlja i 3 kata povezanih liftom i stubištem s ukupno 8 dvosobnih stambenih jedinica te 4 ostave. Stan S3 ima neto kvadraturu od 69,90 m2, sastoji se od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 306.988 €, 70,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVOGRADNJA, Makarska CENTAR. Ovaj exkluzivan komforan stan se nalazi u przemlju nove zgrade sa prekrasnim panoramskim pogled na more i grad. Stan je površine 70m2, te se sastoji od komfornog dnevnog boravka, hodnika, kupaone i terase sa staklenim stijenkama s kojih se pruža jedistven....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 325.000 €, 73,21 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan na prvom katu smješten u manjoj stambenoj zgradi sa samo osam stambenih jedinica u centru grada. Zgrada se sastoji od suterena sa garažama, prizemlja i tri kata. Dostupni su dvosobni stanovi na prizemlju i prvom katu. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 260.000 €, 80,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Iz ponude izdvajamo trosobni stan potpuno namješten u samom centru Makarske. Stan se nalazi na trećem (zadnjem) katu zgrade starije izgradnje. Stan je ukupne površine 80m2 i sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka, dvije kupaonice, wc-a, te dvije lođe s kojih se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 293.616 €, 82,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan S6 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na drugom katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 81,56....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.700 €, 67,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u sirem centru grada (ispod magistrale) se nalazi ova novogradnja. Zgrada se sastoji od suterena, prizemlja i 3 kata. U suterenu zgrade su smještene garaže i garažna mjesta, a oko zgrade parking prostor. Ovaj stan se nalazi na prvom katu zgrade (u naravi drugi). stan se....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 90,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.12.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, stan od 90 m2 u modernoj novogradnji s dva jednosobna apartmana koje dodatno krase prostrani balkoni s pogledom na more.Ovaj izniman stan smješten je u prizemlju stambene zgrade i ima ukupno 90 m2. Zatvorene površine je 73 m2, a sastoji se od dva odvojena jednosobna apartmana,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 328.000 €, 66,21 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u centru Makarske Tražite savršen stan u srcu Makarske? Ovaj dvosoban stan u visokom prizemlju stambene zgrade nudi udoban život u jednom od najljepših primorskih gradova. Lokacija: Centar Makarske, svega 50 metara od rive, kolodvora i glavnog trga ? sve što....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 341.748 €, 95,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se trosoban stan S6 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Poseban je naglasak na prostranu lođu od 17,10 m² s prekrasnim pogledom na more, koja pruža idealan prostor za opuštanje i uživanje u mediteranskom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 322.762 €, 95,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan S2 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Površina i raspored: - 94,93 m² stambene površine - Dnevni boravak s blagovaonicom - Kuhinja - Tri spavaće sobe - Dvije kupaonice - Hodnik - Prostrana....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 275.744 €, 98,48 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi nudimo prostrani namješten trosoban stan na četvrtom katu stambene zgrade. Stan je ukupne korisne površine od 98,48m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagavonice, dvije kupaonice i tri spavaće sobe, južni balkon s pogledom na grad i more, i sjeverni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 380.000 €, 103,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se posljednji dostupni stan u urbanoj vili s liftom iznad centra Makarske, s panoramskim pogledom na more, grad i otoke. Zgrada ima suteren s ostavama, visoko prizemlje i dva kata, ukupno šest stanova: dvosobni stanovi (81,43 ? 90,74 m²) i trosobni stanovi (103 ? 126,91 m²).....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je ugodan i funkcionalan stan u prizemlju, idealan za obiteljski život ili kao sigurna investicija. Stan oznake A1 sastoji se od kuhinje, dnevnog boravka s blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Ukupna stambena površina iznosi 55,83 m², a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 264.600 €, 63,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u sirem centru grada (ispod magistrale) je započeta gradnja nove zgrade. Zgrada se sastoji od suterena, prizemlja i 3 kata. U suterenu zgrade su smještene garaže i garažna mjesta, a oko zgrade parking prostor. Ova zgrada je specificna po tome sto ce svaki stan imati zaseban....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 131,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Atraktivan tronosoban stan s pogledom na more u zgradi sa liftom u zapadnom dijelu Makarske sa pogledom na more. Trosoban stan S6 se nalazi na trećem katu zgrade Z1 i ukupne je površine 131,05m2. Stanu pripadaju 2 garažna parkirna mjesta u suterenu zgrade. U izgradnji su korišteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.160 €, 150,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, dvosoban stan na prvom katu zgrade uz koji pripada dodatno jedinica za najam u suterenu.Stan na prvom katu ima 59.83 m2 zatvorene stambene površine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com