• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 park - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 park - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 park

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 park" pronađeno 20 nekretnina - prosječna cijena 4.085 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • moderan
    • kvalitetan
    • novogradnja
    • 3.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 352.000 €, 81,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Khalas nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana 81,89 m2 u luksuznoj zgradi u sklopu najmodernijeg kompleksa Hills Residence na makarskoj rivijeri. Ako tražite najbolje za sebe i svoj odmor, na pravom ste mjestu! Ovaj stan će Vam pružiti upravo onu dozu luksuza koju zaslužujete!....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 362.000 €, 86,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Khalas nekretnine posreduju u prodaji trosobnog stana 86,20 m2 u luksuznoj zgradi u sklopu najmodernijeg kompleksa Hills Residence na makarskoj rivijeri. Ako tražite najbolje za sebe i svoj odmor, na pravom ste mjestu! Ovaj stan će Vam pružiti upravo onu dozu luksuza koju zaslužujete!....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 235.256 €, 69,19 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvosoban stan u izgradnji ? mirna lokacija blizu centra i plaže, Makarska U ponudi je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju novog stambenog kompleksa koji se sastoji od 5 manjih zgrada, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji svega 600 metara od centra Makarske i plaže. Projekt karakterizira....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska barem 70 m2 park'
261.000 €
261.000 €
269.158 €
  Stan, MAKARSKA, 265.000 €, 71,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvoetažni stan s pogledom na more ? savršen spoj funkcionalnosti i ugodnog života U zapadnom dijelu grada, na odličnoj lokaciji koja nudi sve što vam je potrebno za svakodnevni život, smjestio se ovaj šarmantni dvoetažni stan koji osvaja na prvi pogled. Ukupne površine 71 m², stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 234.300 €, 71,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U zapadnom dijelu Makarske smjestila se elegantna novogradnja sa tri kata i prizemljem. U ponudi imamo dvosoban stan na prvom katu. Suvremeno i funkcionalno dizajnirana zgrada, sa prostranim dnevnim boravcima, udobnim spavaćim sobama, elegantnim kupaonama, te prostranim terasama,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.000 €, 72,00 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju moderan i funkcionalan stan u novogradnji u Makarskoj, smješten u traženoj ulici Mate Vladića, u mirnoj i urbanoj zoni iznad glavne gradske plaže. Ova lokacija sve je više prepoznata kao idealan izbor za kvalitetan život tijekom cijele godine, zahvaljujući kombinaciji mira,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 500.000 €, 74,90 m2 cca 6680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderann stan u prizemlju manje stambene zgrade od ukupno pet katova, smještenoj u samom srcu Makarske ? svega 300 metara od glavnog gradskog trga i 400 metara od mora. Ova jedinstvena nekretnina nudi idealan balans između urbane povezanosti i potpune privatnosti, uz dodatak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 297.430 €, 84,98 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO! Dvosoban stan s pogledom na more ? Makarska (Zelenka) Prodaje se prekrasan novi dvosoban stan s otvorenim pogledom na more u mirnom dijelu Makarske ? Zelenka, iznad magistrale. Zgrada je moderna, s ukupno 6 stanova i liftom, udaljena samo 450 m od mora! Park Pošta Banka Trgovina....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 254.334 €, 66,93 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan dvosoban stan s velikom lođom ? novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je funkcionalan i svijetao dvosoban stan u izgradnji, smješten u prizemlju suvremenog stambenog kompleksa koji obuhvaća pet manjih zgrada. Nekretnina se nalazi u mirnom i ugodnom okruženju,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 328.000 €, 66,21 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan u centru Makarske Tražite savršen stan u srcu Makarske? Ovaj dvosoban stan u visokom prizemlju stambene zgrade nudi udoban život u jednom od najljepših primorskih gradova. Lokacija: Centar Makarske, svega 50 metara od rive, kolodvora i glavnog trga ? sve što....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 511.646 €, 93,88 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 3. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 502.258 €, 93,88 m2 cca 5350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na prvom katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 506.952 €, 93,88 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan na 2. katu nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada. Stan je pažljivo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 370.994 €, 97,63 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na izvrsnoj lokaciji u Makarskoj U ponudi je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade, unutar suvremenog kompleksa koji čini ukupno pet manjih zgrada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 392.280 €, 98,07 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan trosoban stan ? cijela etaža s velikom lođom | Novogradnja na odličnoj lokaciji u Makarskoj Na prodaju je prostran i izuzetno svijetao trosoban stan u izgradnji, smješten na trećem katu moderne stambene zgrade unutar suvremenog kompleksa koji se sastoji od ukupno pet manjih....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 228.550 €, 65,30 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 527.827 €, 99,59 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

TROSOBAN STAN S VRTOM I POGLEDOM NA MORE ? CENTAR MAKARSKE Na prodaju je trosoban stan u prizemlju nove moderne zgrade, smještene u strogoj jezgri Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? savršeno mjesto za udoban, kvalitetan i miran život u srcu grada.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 378.632 €, 99,64 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Komforan trosoban stan s velikom lođom ? novogradnja blizu centra i plaže, Makarska U prodaji je prostran i moderno projektiran trosoban stan u izgradnji, smješten na 3. katu novog stambenog kompleksa koji se sastoji od pet manjih zgrada, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji svega 600....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 462.000 €, 107,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u Makarskoj u predijelu "Istok" u blizini srednje škole. Stan je u prizemlju potpuno namješten i novoadaptiran veličine: 107m2 Sadržaj stana: - Ulazni hodnik - Kuhinja - Dnevni boravak s blagovaonicom - Dvije spavaće sobe - Dvije kupaonice s WC-om - Lođa - Terasa s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!