• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 bazen - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 bazen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 bazen

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 bazen" pronađeno 40 nekretnina - prosječna cijena 4.320 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 275.000 €, 69,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je jugozapadne orijentacije i nalazi se na 4-om katu stambene zgrade. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine i ima....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se ekskluzivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine urbanim mjestom. Stan je jugozapadne orijentacije, nalazi se na drugom katu stambene zgrade sa djelomičnim....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.500 €, 79,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje - useljivo.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i velike terase. Površina zatvorenog prostora iznosi 69,48 m2, dok je površina terase dodatnih 20,41 m2.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska barem 70 m2 bazen'
297.500 €
360.000 €
376.700 €
  Stan, MAKARSKA, 480.000 €, 84,00 m2 cca 5710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji izvrsnog, vrlo prostranog stana koji ima privatni bazen na terasi, a koji se smjestio na atraktivnoj lokaciji ispod magistrale, nekoliko minuta šetnje od rive. Stan ima dvije spavaće sobe, dvije kupaonice, zatvorenu loggiu sa sjeverne strane jedne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 395.000 €, 71,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade i ima ukupnu neto korisnu površinu od 70,25 m. Sastoji se od hodnika, kupaonice 1, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe 1, kupaonice 2 i sobe 2. Uz glavni stambeni prostor pripadaju mu i sporedni dijelovi: loggia, terasa....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 500.000 €, 74,00 m2 cca 6760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Elegantan stan s privatnim bazenom u blizini centra Makarske U mirnom i atraktivnom dijelu Makarske nalazi se moderan stan površine 74,9 m koji spaja udobnost, suvremeni dizajn i profinjen stil. Posljednja renovacija izvedena je 2023. godine, čime je prostoru dodan svjež i elegantan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 500.000 €, 74,90 m2 cca 6680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderann stan u prizemlju manje stambene zgrade od ukupno pet katova, smještenoj u samom srcu Makarske ? svega 300 metara od glavnog gradskog trga i 400 metara od mora. Ova jedinstvena nekretnina nudi idealan balans između urbane povezanosti i potpune privatnosti, uz dodatak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.376 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosobni stanovi u novogradnji s liftom u zapadnom dijelu Makarske. Stanovi A4, A10 i A12 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu zgrade, površine 74,51 m2 a sastoje se od dvije spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka s blagovaonom, dvije kupaonice i južno orijentirane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 259.900 €, 68,94 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderno uređen stan površine 66,9 m², smješten na drugom od četiri kata zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more i grad.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 358.500 €, 81,89 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderno uređen stan površine 81,89m², smješten na prvom kstu manje stambene zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more i grad.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 480.000 €, 83,55 m2 cca 5750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.simicdom.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 387.900 €, 86,20 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, trosoban stan južne orijentacije u prizemlju luksuzne novogradnje s pogledom na more, čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 86,20 m², dok je površina zatvorenog prostora 71,10 m². Raspored ovog stana uključuje tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 259.900 €, 66,90 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na drugom katu luksuzne novogradnje s pogledom na more, čiji se završetak očekuje krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 66,90 m², dok zatvoreni prostor zauzima 62,75 m². Raspored ovog stana uključuje dvije spavaće sobe, modernu kupaonicu, dodatni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.000 €, 66,90 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na četvrtom katu luksuzne novogradnje s pogledom na more čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 66,90 m2, dok je površina zatvorenog prostora 62,75 m2. Raspored ovog stana uključuje dvije spavaće sobe, modernu kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.000 €, 66,90 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na trećem katu prestižne novogradnje s pogledom na more čiji se završetak očekuje krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 66,90 m2, dok je površina zatvorenog prostora 62,75 m2. Unutrašnji raspored ovog stana uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.000 €, 66,90 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderno uređen stan površine 66,9 m², smješten na zadnjem, 4. katu zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more i grad. Tu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.000 €, 66,90 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderno uređen stan površine 66,9 m², smješten na trećem od ukupno četiri kata zgrade s liftom u mirnom dijelu Makarske. Stan se sastoji od ulaznog prostora, WC-a, open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon koji nudi prekrasan pogled na more....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 285.500 €, 89,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Makarska, dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje - useljivo odmah.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i terase. Podna površina stana iznosi 69,72 m2, dok je površina terase 20,59 m2. U cijenu je uključeno jedno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.680 €, 66,17 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na četvtom katu luksuzne novogradnje s pogledom na more i garažnim mjestom.Neto korisna površina stana iznosi 66,17 m², dok zatvoreni prostor zauzima 62,10 m². Raspored ovog stana uključuje dvije spavaće sobe, modernu kupaonicu, dodatni WC, te dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 368.500 €, 93,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine predivnim mjestom. Stan je južno orijentiran, nalazi se na prvom katu te ima potpuni pogled na more. Ovaj....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran 2-soban stan 64,73 m2 u modernoj zgradi s pogledom na more, Makarska! Stan se nalazi na 2. katu moderne stambene zgrade koja je dio ekskluzivnog naselja modernih zgrada smještenih na povišenom dijelu Makarske zbog čega imaju spektakularan, otvoren pogled na more.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan smješten u prizemlju stambene zgrade u samom centru Makarske, svega 300 metara udaljen od gradske plaže i rive. Stan ukupne površine 100 m² sastoji se od jednog jednosobnog apartmana i dva studio apartmana koji su trenutno prilagođeni turističkom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predmet prodaje je trosoban stan na drugom katu u novoizgrađenoj zgradi u Makarskoj, predio Zelenka. Stan je ukupne bruto površine 104,07 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom i južne terase površine 29,74m2.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 106,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se izvrstan stan u samom centru Makarske, u blizini svih važnih sadržaja za život kao i atrakcija. Stan je izuzetna prilika zbog svoje pozicije, ali i činjenice da ima vlastito dvorište s grijanim bazenom kao i vlastito parking mjesto, što nije često u slučaju nekretnina u....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.000 €, 108,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan na trećoj etaži novoizgrađenog modernog objekta.Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i lođe. Podna površina stana iznosi 74,33 m2, dok je površina terase 29,74 m2.U cijenu je uključeno jedno garažno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan, moderno namješten stan u centru Makarske, udaljen svega 5 minuta hoda od rive i mora. Stan ima 75,10 m² netto stambene površine, natkrivenu terasu 7,40 m², vrt 42,40 m², parking mjesto te vlastiti bazen. Nalazi se na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Stan u centru Makarske s bazenom ? spoj luksuza, udobnosti i vrhunske lokacije 480.000€ Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan u samom centru Makarske, udaljen svega nekoliko minuta lagane šetnje od rive i mora. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za miran obiteljski život,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 379.500 €, 117,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je juzne orijentacije, nalazi se u prizemlju i ima potpuni pogled na more. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 492.975 € na 633.825 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 633.825 €, 140,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 492.975 €
17.05.2026 - 633.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni privatni bazen, useljenje kraj 2024, blizu mora i marine, parking Stan u prizemlju - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 133,49m2, a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? elitni penthouse s bazenom u mirnom dijelu grada Na jednoj od najtraženijih lokacija u Makarskoj, u izuzetno mirnom i privatnom okruženju, smješten je ovaj vrhunski penthouse koji predstavlja sam vrh luksuzne ponude na tržištu. Ukupne površine 150 m2, ovaj jedinstveni stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 610.926 €, 160,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s prekrasnim panoramskim pogledom na Makarsku i otoke. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 160,77 m2, a proteže se na drugi i treći kat urbane ville s ukupno dva stana. Prvi kat se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 798.000 €, 162,81 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Četvorosobni stan u centru Makarske, drugi red od mora i rive. Smješten na drugom katu i u potkrovlju renovirane kamene zgrade (2000. godine: betonski podovi, krov, instalacije). Prva etaža sadrži dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinju, balkon, kupaonicu, spremište/toalet i dvije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 170,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA: Predstavljamo projekt koji obuhvaća dva zadivljujuća objekta - istočni i zapadni, svaki s po šest luksuznih stambenih jedinica. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio vrhunsku kvalitetu života uz istovremeni užitak u spektakularnom panoramskom pogledu.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 840.000 €, 172,80 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

MAKARSKA ? ekskluzivan stan s panoramskim pogledom i privatnim bazenom .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 840.000 €, 173,30 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 175,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Makarska, ekskluzivan penthouse s privatnim bazenom i otvorenim pogledom na more, položen na trećem katu modernog stambenog objekta u izgradnji.Stan se proteže preko cijele etaže, a podijeljen je na hodnik, dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, wc, praonicu, kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 868.034 €, 228,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi luksuzan stan s privatnim bazenom i prekrasnim pogledom na more iznad centra Makarske. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 228,43 m2, a proteže se na podrum, prizemlje i prvi kat urbane ville s ukupno dva stana. Podrum se sastoji od fitness prostorije, strojarnice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit! DVOETAŽNI LUKSUZNI PENTHOUSE U DRAŠNICAMA 100m od mora | Vrhunski dizajn i oprema | Moguća kupnja kreditom | 990.000 € RIJETKA I POSEBNA NEKRETNINA! - Spektakularan pogled na more i otoke - Velika terasa sa jacuzzijem (38 m²) + mogućnost korištenja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-38 (od ukupno 37)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr