• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 3.kat porasla cijena - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 3.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 3.kat porasla cijena

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 3.kat porasla cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 4.126 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+5%

Promjena cijene sa 266.500 € na 279.000 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 279.000 €, 74,00 m2 cca 3770 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 266.500 €
06.03.2026 - 279.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Makarskoj u istočnom dijelu grada, prodaje se ovaj dvosobni stan površine 74 m2. Stan se nalazi na 3.katu novije zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, dnevnog boravka i kuhinje sa blagavaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonica. Sa balkona se pruža pogled na more i na luku. Stan....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.220 € na 377.140 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 377.140 €, 69,20 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.220 €
25.02.2026 - 377.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE, CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na trećem katu nove moderne zgrade u samom centru Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? idealno za uživanje u udobnom i kvalitetnom životu na atraktivnoj lokaciji. Stan je....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 277.000 € na 288.400 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 288.400 €, 75,90 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 277.000 €
01.05.2026 - 288.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan dvosoban stan u novogradnji na 3. katu površine 81,20 m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, hodnika i dva natkrivena balkona. Stanu pripada i ostava u podrumu, te vanjsko parkirno mjesto. Ukupne površine 81,2 m2, od čega....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska barem 70 m2 3.kat porasla cijena'
342.000 €
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr