• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2" pronađeno 446 nekretnina - prosječna cijena 4.039 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • namješten
    • parking
    • luksuzan
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+29%

Promjena cijene sa 492.975 € na 633.825 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 633.825 €, 140,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 492.975 €
17.05.2026 - 633.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, 4 sobni luksuzni privatni bazen, useljenje kraj 2024, blizu mora i marine, parking Stan u prizemlju - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 133,49m2, a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 530.000 €, 141,27 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno opremljen trosoban penthouse površine 141,27m2 smješten u stambenoj zgradi novije gradnje sa liftom u zapadnom dijelu grada. Stan se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe (od kojih jedna ima vlastitu kupaonicu i izlaz na balkon) ostave, kupaonice, Wc-a, kuhinje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 416.353 €, 143,57 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažan četverosoban stan ukupne neto površine 143,57m2 smješten u stambenoj zgradi sa zasebnim ulazom i djelomičnim pogledom na more u istočnom dijelu grada. Na prvoj etaži stana nalazi se glavni vanjski ulaz, hodnik, kupaonica, ostava, jedna spavaća soba, dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 753.576 €, 147,00 m2 cca 5130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan novi stan u centru Makarske s pogledom na more. Nalazi se u manjoj urbanoj vili s liftom s ukupno šest stanova koji se protežu na četiri etaže. Projekt je u gradnji, a završetak gradnje i useljenje planira se početkom ljeta 2025. godine. Stan S1 površine 147.68....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 675.000 €, 149,23 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska- Baškoj Vodi stan u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom, udaljeno svega 250 m od mora.Komforan stan na trećem katu zgrade s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 149,23 m2.Zatvorena stambena površina stana je 113,14 m2, lođa je površine 13,30....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 410.000 €, 150,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran i funkcionalan trosoban stan u prizemlju novoizgrađene zgrade. Stan je idealan za obitelj, a uz veliki dnevni prostor uključuje i privatne vrtove te dvije terase. Osnovne informacije: ? Površina stana (obračunska): 136,10 m² ? Cijena: 408.300 € (3.000 €/m²) ? Lokacija:....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 330.160 €, 150,00 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, dvosoban stan na prvom katu zgrade uz koji pripada dodatno jedinica za najam u suterenu.Stan na prvom katu ima 59.83 m2 zatvorene stambene površine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Iz dnevnog boravka se izlazi....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? elitni penthouse s bazenom u mirnom dijelu grada Na jednoj od najtraženijih lokacija u Makarskoj, u izuzetno mirnom i privatnom okruženju, smješten je ovaj vrhunski penthouse koji predstavlja sam vrh luksuzne ponude na tržištu. Ukupne površine 150 m2, ovaj jedinstveni stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 610.926 €, 160,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s prekrasnim panoramskim pogledom na Makarsku i otoke. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 160,77 m2, a proteže se na drugi i treći kat urbane ville s ukupno dva stana. Prvi kat se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 775.000 €, 162,17 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska -Baška Voda, penthouse u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom na 250 m.Komforan penthouse na trećem katu s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 162,17 m2.Prva etaža sastoji se od zatvorenog stambenog prostora veličine 64,05 m2 i ovdje nalazimo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 798.000 €, 162,81 m2 cca 4900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Četvorosobni stan u centru Makarske, drugi red od mora i rive. Smješten na drugom katu i u potkrovlju renovirane kamene zgrade (2000. godine: betonski podovi, krov, instalacije). Prva etaža sadrži dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinju, balkon, kupaonicu, spremište/toalet i dvije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 990.000 €, 164,00 m2 cca 6040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

Na drugoj etaži luksuznog kompleksa smještene su dvije stambene jedinice, ukupnog korisnog prostora od 140 m, s prodajnom kvadraturom od 164 m, svaka sa zasebnim ulazom kroz isti odvojeni hodnik. Jedinice se prodaju potpuno namještene i spremne za korištenje, a oba stana su klimatizirana.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 170,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA: Predstavljamo projekt koji obuhvaća dva zadivljujuća objekta - istočni i zapadni, svaki s po šest luksuznih stambenih jedinica. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio vrhunsku kvalitetu života uz istovremeni užitak u spektakularnom panoramskom pogledu.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 780.000 €, 171,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 840.000 €, 172,80 m2 cca 4860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

MAKARSKA ? ekskluzivan stan s panoramskim pogledom i privatnim bazenom .

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 840.000 €, 173,30 m2 cca 4850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 795.000 €, 174,66 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 175,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Makarska, ekskluzivan penthouse s privatnim bazenom i otvorenim pogledom na more, položen na trećem katu modernog stambenog objekta u izgradnji.Stan se proteže preko cijele etaže, a podijeljen je na hodnik, dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, wc, praonicu, kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 600.000 €, 180,54 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji peterosobnog dvoetažnog stana u istočnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se nalazi u mirnom okruženju, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život (škola, vrtić, trgovine, sportski centar, trgovački centri i sl.), od centra grada i rive udaljena cca....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 650.000 €, 182,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2023.,

www.simicdom.com

Posredujemo u prodaji vrlo luksuznog i iznimno prostranog stana na drugom katu novoizgrađene zgrade koja se nalazi na vrlo traženoj lokaciji ispod Jadranske magistrale. Ukupna je površina stana 182m2, a sastoji se od tri hodnika, četiri spavaće sobe, prekrasnog dnevnog boravka s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 580.000 €, 200,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan dvoetažni penthouse smješten na trećem katu manje stambene zgrade, a njegova najveća prednost je impresivna krovna terasa koja nudi nesmetan užitak u spektakularnom pogledu na more. Na prvoj etaži površine 90 m² nalaze se kuhinja s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 868.034 €, 228,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi luksuzan stan s privatnim bazenom i prekrasnim pogledom na more iznad centra Makarske. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 228,43 m2, a proteže se na podrum, prizemlje i prvi kat urbane ville s ukupno dva stana. Podrum se sastoji od fitness prostorije, strojarnice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit! DVOETAŽNI LUKSUZNI PENTHOUSE U DRAŠNICAMA 100m od mora | Vrhunski dizajn i oprema | Moguća kupnja kreditom | 990.000 € RIJETKA I POSEBNA NEKRETNINA! - Spektakularan pogled na more i otoke - Velika terasa sa jacuzzijem (38 m²) + mogućnost korištenja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-443 (od ukupno 446)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!