- stanovi kršan što manje

  • Za upit "stanovi kršan što manje" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 3.155 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KRŠAN, 40.000 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se autohtona kamena starina površine 40 m2, s okućnicom od 92m2 i velikim potencijalom za adaptaciju. Kuća zahtijeva kompletnu renovaciju, što budućem vlasniku pruža mogućnost uređenja prema vlastitim željama ? idealno za kuću za odmor, vikendicu ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 169.000 €, 38,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo vam impresivan stan smješten u Plomin Luci, prvom redu do mora, s čarobnim panoramskim pogledom na more i okolni krajolik. Stan se nalazi na 2. katu moderne novogradnje, ukupne površine 38,80 m², te je idealan za one koji traže spoj luksuza, udobnosti i vrhunske lokacije.....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je elegantan i svijetao stan površine 49,29 m², smješten na 1. katu moderne zgrade u Plomin Luci. Ova nekretnina savršeno spaja luksuzan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju uz samo more. Glavne značajke: Dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom Velika natkrivena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi kršan što manje'
199.000 €
190.000 €
320.000 €
  Stan, KRŠAN, 185.000 €, 49,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Plomin Luka ? elegantan stan uz more s panoramskim pogledom Na prodaju je elegantan i svijetao stan površine 49,29 m², smješten na 1. katu moderne zgrade u Plomin Luci. Stan nudi dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom, dvije udobne spavaće sobe, modernu kupaonicu te veliku....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 320.000 € na 299.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KRŠAN, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 320.000 €
10.04.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Ovaj impresivan stan smješten je u Plomin Luci, prvom redu do mora, što mu osigurava jedinstven položaj s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na 2. katu moderne novogradnje, a ukupna površina iznosi 86,65 m². Stan je savršeno dizajniran za one koji žele uživati u luksuznom....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 594.000 €, 110,00 m2 cca 5400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan na 2. katu novogradnje s panoramskim pogledom na more Istra Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Istri, smješten je ovaj ekskluzivni stan u na 2. katu novogradnje od samo dva kata, udaljen svega 500 metara od mora i 30 minuta vožnje od Opatije. Okružen netaknutom....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 526.500 €, 117,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan na 1 katu novogradnje s panoramskim pogledom na more Istra Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Istri, smješten je ovaj ekskluzivni stan u na 1. katu novogradnje od samo dva kata, udaljen svega 500 metara od mora i 30 minuta vožnje od Opatije. Okružen netaknutom....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 432.000 €, 120,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Luksuzan stan u prizemlju novogradnje s panoramskim pogledom na more Istra Na iznimno mirnoj i prestižnoj lokaciji u Istri, smješten je ovaj ekskluzivni stan u prizemlju novogradnje od samo dva kata, udaljen svega 500 metara od mora i 30 minuta vožnje od Opatije. Okružen netaknutom....

 
 
 
 
-26%

Promjena cijene sa 135.000 € na 100.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KRŠAN, 100.000 €, 144,00 m2 cca 690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 135.000 €
26.04.2026 - 100.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

KRŠAN, u ponudu smo dobili kamenu kuću u nizu u procesu adaptacije. Sastoji se od dvije manje stambene jedinice koje po želji kupca mogu biti pretvorene u jednu veću stambenu jedinicu. Ukupna tlocrtna površina prizemlja je 144 m2 (43m2+101m2). Kuća također ima kat i potkrovlje koji....

 
 
 
  Stan, KRŠAN, 104.000 €, 194,00 m2 cca 540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PLOMIN - Starina s pogledom na more U naselju kraj Plomina prodajemo starinu za kompletnu renovaciju s puno potencijala i prekrasnim pogledom na Kvarnerski zaljev te otoke Cres i Lošinj. Od nekretnine do mora je udaljenost 700 metara. Nekretnina se sastoji od dvije etaže, tlocrtna....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)