• GoHome Professional
stanovi karlovac pala cijena održavan - GoHome
  • stanovi karlovac pala cijena održavan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac pala cijena održavan

  • Za upit "stanovi karlovac pala cijena održavan" pronađeno 3 nekretnina - prosječna cijena 2.429 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 1.kat
    • park
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 79.000 €
25.01.2026 - 75.000 €
02.03.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 229.900 € na 216.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 216.900 €, 72,24 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 240.000 €
05.05.2026 - 229.900 €
19.05.2026 - 216.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u jednom od omiljenih karlovačkih kvartova Grabriku, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade sa ukupno 4 katova. Stan, ukupne površine 72,24 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, velikog open-space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te špajzom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 229.900 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 229.900 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 240.000 €
10.05.2026 - 229.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac pala cijena održavan'
229.900 €
229.900 €
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 229.900 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 229.900 €, 72,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 240.000 €
11.05.2026 - 229.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.