• GoHome Professional
stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 pala cije - GoHome
  • stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 pala cije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 pala cijena

  • Za upit "stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 265.000 € na 255.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 265.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S2 1 KAT,70 M2 KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIH, DNEVNI BORAVAK, 2 SOBE , KUHINJA , KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VRTA/DVORIŠTA 16 M2. OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE INSTALACIJE , NOVA....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 229.900 € na 216.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 216.900 €, 72,24 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 240.000 €
05.05.2026 - 229.900 €
19.05.2026 - 216.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u jednom od omiljenih karlovačkih kvartova Grabriku, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade sa ukupno 4 katova. Stan, ukupne površine 72,24 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, velikog open-space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te špajzom,....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 225.000 €, 69,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 245.000 €
08.05.2026 - 235.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoiposobni stan na petom katu koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, smočnice, kupaonice, wc-a, predsoblja, hodnika i lođe. Stanu pripada i spremište u prizemlju zgrade. Grijanje na gradsku toplanu (novi lipovica radijatori, kalorimetar) i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 199.000 € na 188.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 83,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je kreativno uređen, kompletno namješten i funkcionalan stan u samom centru Karlovca, na prvom katu lijepe i održavane povijesne zgrade. Prozračan stan koji se odlikuje visokim stropovima i velikim prozorima ukupne je površine 83 m2 od čega u naravi stan ima 65 m2, no izrađena....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S3, 2 KAT ,90,20M2 ,KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: STUBIŠTE, KUHINJA I DNEVNI BORAVAK, 3 SOBE, KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 16 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 230.000 €, 66,45 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S1 66,45M2, KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIK, 2 SOBE + DNEVNI BORAVAK, KUPANICA, WC, KUHINJA /BLAGAVONICA, SPREMIŠTE + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 29 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 200.999 €, 115,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 200.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi karlovac barem 70 m2 pala cijena (15)
  • stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr