• GoHome Professional
stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 - GoHome
  • stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2

  • Za upit "stanovi karlovac nenamješten barem 70 m2" pronađeno 2 nekretnina - prosječna cijena 2.525 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • parking
    • tržnica
    • moderan
    • 3.kat
    • namješten
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 196.000 € na 200.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3-soban ,Tina Ujevića 6., namješten, površine 67,00 m2 ( korisne površine 70,00 m2 ). Stan se nalazi u neboderu na 3.katu (od ukupno 12 katova) i ima dva lifta (dizala.) Raspored stana; ulaz ; predprostor, hodnik, kuhinja sa blagovaonom proširena za prostor gdje je prije bila....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 158.000 €, 67,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvosoban stan površine 67m2 u Karlovcu. Stan se nalazi na 4. katu stambene zgrade izgrađene 1980. godine (zgrada nema lift). Zgrada je kvalitetne gradnje, ulaz je miran i uredan, a susjedstvo ugodno. Stan je nenamješten, uredan i okrečen, spreman za useljenje ili uređenje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-2 (od ukupno 2)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com