• GoHome Professional
stanovi bulevar prodaja što jeftinije 80 m2 - GoHome
  • stanovi bulevar prodaja što jeftinije 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi bulevar prodaja što jeftinije 80 m2

  • Za upit "stanovi bulevar prodaja što jeftinije 80 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.306 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • pogled na more
    • ulica ante starčevića
    • 1.kat
    • park
    • parking
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 161.000 €, 73,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Bulevar - etaža u prizemlju. Prodaje se 3S+ DB etaža , sastoji se od 3 spavače sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaone sa wc- om, zasebni wc, ostava te ostava sa vanjske strane kuće. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu terasu od 70m2 s pogledom prema zapadu. Potrebna je kompletna....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 232.000 € na 229.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan od 73m2 na 3.katu zgrade (sa liftom) u blizini glavnog autobusnog kolodvora na predjelu Bulevar Udaljen od plaže cca 800m , od Starog Grada cca 1,3 km . Zgrada ima novu termofasadu i nove prozore ali stan je potrebno u cijelosti adaptirati. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi bulevar prodaja što jeftinije 80 m2'
386.250 €
161.000 €
371.500 €
  Stan, ZADAR, Bulevar, 260.000 €, 77,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo 1 km od plaže na Kolovarima u dobroj zgradi s liftom, blizu svih bitnih sadržaja prodaje se 3S Kl stan. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, hodnika, kupaone te lođe sa pogledom na more. Izvrsna prilika kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 290.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 290.000 €, 86,50 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 299.000 €
25.03.2026 - 295.000 €
18.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan smješten na Bulevaru, na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom, što osigurava dodatnu udobnost i pristupačnost. Ukupna netto površina stana iznosi 86,5 m², a raspored je idealan za obitelj. Stan se sastoji....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 370.800 € na 386.250 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 386.250 €, 85,05 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 370.800 €
15.04.2026 - 386.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stambena zgrada u NOVOGRADNJI sa samo 5 stambenih jedinica (prizemlje i dva kata), Zadar (Bulevar). U prizemlju zgrade nalazi se jedna stambena jedinica koja ima svoj vrt, a na katovima po dvije. Volumen katova služi i kao nadstrešnica ulaza u zgradu i kao dio parkirališnog prostora....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.