• GoHome Professional
stanovi bulevar prodaja što jeftinije 60 m2 - GoHome
  • stanovi bulevar prodaja što jeftinije 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi bulevar prodaja što jeftinije 60 m2

  • Za upit "stanovi bulevar prodaja što jeftinije 60 m2" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.385 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • useljiva
    • renoviran
    • 3.kat
    • terasa
    • kvalitetan
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Bili Brig, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

BULEVAR ? u prodaji je dvosobni stan površine 59,76 m² na top lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji se može jednostavnom preinakom pretvoriti u dodatnu spavaću sobu te prostrane, sunčane terase s lijepim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Zadru, Bulevar. Stan se nalazi u centru Zadra, uredan i dobro održavan. Sastoji se od: -dvije spavaće sobe -kupaone -dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone -hodnika -loggie LOKACIJA, BULEVAR: Odlična lokacija, u mirnoj četvrti, s blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi bulevar prodaja što jeftinije 60 m2'
200.000 €
199.000 €
200.000 €
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na Bulevaru, u stambenoj zgradi na odličnoj gradskoj lokaciji. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom. Stan se ne nalazi na zadnjem katu zgrade. Stan ima 60 m2 te se sastoji od velikog hodnika s ugradbenim ormarom, kuhinje s ostavom, blagovaonice, lođe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Komforan jednosoban stan pov. 59,76 m2, Zadar (Bulevar) S POGLEDOM NA MORE. Nalazi se na 7. katu zgrade S LIFTOM i sadrži ulazni dio/hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stan je okrenut na JUG tako da je veoma svijetao i osunčan,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 195.700 €
30.03.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, BULEVAR Stan 59,67 m2 na 7. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: hodnika kuhinje blagovaonice dnevnim boravkom jedne spavaće sobe kupaonice balkona od 5 m2 s prekrasnim pogledom Stanu pripada drvarnica od 4 m2 u prizemlju zgrade. U mjesecu svibnju 2025. godine....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 201.000 €, 59,67 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2025 - 205.000 €
19.02.2025 - 185.000 €
02.04.2025 - 195.700 €
01.04.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 209.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 209.000 €, 65,15 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 225.000 €
13.01.2026 - 185.000 €
16.01.2026 - 225.000 €
11.03.2026 - 214.000 €
13.03.2026 - 217.000 €
01.04.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Bulevar, 65 (prodaja).

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 210.000 €, 65,15 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

095/854-2373 Stan: Zadar, Bulevar 65,15 m2, povoljno, 210.000,00 eura (prodaja).

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 216.300 €, 65,15 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u stambenoj zgradi s liftom, dvosoban, pov. 65.15 m2, Zadar (Bulevar). Nalazi se na 3. katu i sadrži: hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stanu pripada i drvarnica u prizemlju zgrade. Stan iziskuje kompletnu renovaciju. Nalazi....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 220.000 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 220.000 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, BULEVAR ? 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO PRAVO POSREDOVANJA FRESTI NEKRETNINE Prodaje se stan površine 64 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: - kuhinje i blagovaonice - 2 sobe od kjih je jedna spavaća, a druga dnevna -kupaonice - hodnika - 2 balkona....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 8. katu zgrade od ukupno 10 katova. Sastoji se od hodnika, kuhinje s ostavom, blagavaone i dnevnog boravka, lođe, spavaće sobe koja ima balkon, dječje sobe i kupaone, ukupno 64,60 m2. Stan ima jako puno svjetla, te iz svih prostorija pogled na more i otoke.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 275.800 €, 62,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 65m2, nalazi se na II. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me