• GoHome Professional
stanovi bulevar prodaja što jeftinije - GoHome
  • stanovi bulevar prodaja što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi bulevar prodaja što jeftinije

  • Za upit "stanovi bulevar prodaja što jeftinije" pronađeno 34 nekretnina - prosječna cijena 3.457 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Sušak, 161.000 €, 73,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Bulevar - etaža u prizemlju. Prodaje se 3S+ DB etaža , sastoji se od 3 spavače sobe, kuhinje, dnevnog boravka, kupaone sa wc- om, zasebni wc, ostava te ostava sa vanjske strane kuće. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu terasu od 70m2 s pogledom prema zapadu. Potrebna je kompletna....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.000 €, 60,00 m2 cca 3300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Zadru, Bulevar. Stan se nalazi u centru Zadra, uredan i dobro održavan. Sastoji se od: -dvije spavaće sobe -kupaone -dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone -hodnika -loggie LOKACIJA, BULEVAR: Odlična lokacija, u mirnoj četvrti, s blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 198.850 €, 59,76 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ZADAR ? BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m² | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m² smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra ? Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi bulevar prodaja što jeftinije'
206.000 €
161.000 €
199.000 €
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 198.850 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR BULEVAR | JEDNOSOBAN STAN 59,76 m | 7. KAT | POGLED NA MORE Prodaje se komforan jednosoban stan površine 59,76 m smješten na 7. katu stambene zgrade s novim liftom, u jednom od najtraženijih dijelova Zadra Bulevaru Stan je orijentiran sjeveroistok - jug, što mu osigurava obilje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan na Bulevaru, u stambenoj zgradi na odličnoj gradskoj lokaciji. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom. Stan se ne nalazi na zadnjem katu zgrade. Stan ima 60 m2 te se sastoji od velikog hodnika s ugradbenim ormarom, kuhinje s ostavom, blagovaonice, lođe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 199.000 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

BULEVAR ? u prodaji je dvosobni stan površine 59,76 m² na top lokaciji! Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka koji se može jednostavnom preinakom pretvoriti u dodatnu spavaću sobu te prostrane, sunčane terase s lijepim....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR - prodaje se dvosobni stan od 59,76 m2 na frekventnoj lokaciji! Ovaj stan trenutno se sastoji od ulaznog hodnika, jedne spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonicom, dnevnog boravka/ureda koji se lako može prenamijeniti u drugu spavaću sobu te osunčane terase s koje se....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 59,76 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se svijetao i sunčan stan na atraktivnoj lokaciji u Zadru, na Bulevaru. Stan se nalazi na 7. katu zgrade s liftom, južno je orijentiran, što osigurava obilje prirodnog svjetla te ima i fantastičan pogled na more. Stan se sastoji od hodnika , kupaonice, kuhinje sa blagovaonom,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Nelmar nekretnine u prodaju uvode funkcionalan dvosoban stan površine 59,87 m², smješten na 7. katu uredno održavane stambene zgrade s liftom na jednoj od najpraktičnijih i najfrekventnijih lokacija u Zadru ? Bulevaru. Raspored prostorija Kuhinja s blagovaonicom Dvije spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Voštarnica, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.indomio.hr

Komforan jednosoban stan pov. 59,76 m2, Zadar (Bulevar) S POGLEDOM NA MORE. Nalazi se na 7. katu zgrade S LIFTOM i sadrži ulazni dio/hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, veliku spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stan je okrenut na JUG tako da je veoma svijetao i osunčan,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, 201.000 €, 60,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 195.700 €
30.03.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

ZADAR, BULEVAR Stan 59,67 m2 na 7. katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: hodnika kuhinje blagovaonice dnevnim boravkom jedne spavaće sobe kupaonice balkona od 5 m2 s prekrasnim pogledom Stanu pripada drvarnica od 4 m2 u prizemlju zgrade. U mjesecu svibnju 2025. godine....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 195.700 € na 201.000 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 201.000 €, 59,67 m2 cca 3370 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2025 - 205.000 €
19.02.2025 - 185.000 €
02.04.2025 - 195.700 €
01.04.2026 - 201.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 215.000 € na 209.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 209.000 €, 65,15 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.11.2025 - 225.000 €
13.01.2026 - 185.000 €
16.01.2026 - 225.000 €
11.03.2026 - 214.000 €
13.03.2026 - 217.000 €
01.04.2026 - 215.000 €
22.05.2026 - 209.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Bulevar, 65 (prodaja).

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 210.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bili Brig, 210.000 €, 89,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 220.000 €
06.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR ? JAZINE II, prodaje se šarmantna kuća u nizu površine 89 m²! Na izvrsnoj, frekventnoj i atraktivnoj lokaciji smještena je ova uređena i funkcionalna kuća u nizu, koja nudi mnogobrojne mogućnosti prenamjene u turističke, stambene ili poslovne svrhe. Kuća ima ukupnu neto korisnu....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 210.000 €, 65,15 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

095/854-2373 Stan: Zadar, Bulevar 65,15 m2, povoljno, 210.000,00 eura (prodaja).

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 215.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 215.000 €, 65,15 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 226.400 €
13.11.2025 - 225.000 €
11.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Šarmantan stan na Bulevaru ? idealna lokacija, 65 m² Prodaje se prostran i svijetao stan površine 65 m² na trećem katu održavane zgrade s liftom. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji ? svega 5 minuta hoda od centra grada i svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtića, javnog prijevoza,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 216.300 €, 65,15 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u stambenoj zgradi s liftom, dvosoban, pov. 65.15 m2, Zadar (Bulevar). Nalazi se na 3. katu i sadrži: hodnik, kuhinju s blagovaonicom, dnevni boravak, spavaću sobu, kupaonicu i loggia-u. Stanu pripada i drvarnica u prizemlju zgrade. Stan iziskuje kompletnu renovaciju. Nalazi....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 220.000 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 220.000 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, BULEVAR ? 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 217.000 €, 64,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO PRAVO POSREDOVANJA FRESTI NEKRETNINE Prodaje se stan površine 64 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade s liftom. Stan se sastoji od: - kuhinje i blagovaonice - 2 sobe od kjih je jedna spavaća, a druga dnevna -kupaonice - hodnika - 2 balkona....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.crozilla.com

ZADAR, BULEVAR 2S stan na 1. katu s dva balkona! Prodaje se stan na traženoj lokaciji na Bulevaru u Zadru, smješten na prvom katu stambene zgrade izgrađene 1982. godine. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom, hodnika te kupaonice koja je u potpunosti prilagođena osobama....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 232.000 € na 229.000 € - 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 245.000 €
01.04.2026 - 232.000 €
12.04.2026 - 229.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo stan od 73m2 na 3.katu zgrade (sa liftom) u blizini glavnog autobusnog kolodvora na predjelu Bulevar Udaljen od plaže cca 800m , od Starog Grada cca 1,3 km . Zgrada ima novu termofasadu i nove prozore ali stan je potrebno u cijelosti adaptirati. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 230.000 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 8. katu zgrade od ukupno 10 katova. Sastoji se od hodnika, kuhinje s ostavom, blagavaone i dnevnog boravka, lođe, spavaće sobe koja ima balkon, dječje sobe i kupaone, ukupno 64,60 m2. Stan ima jako puno svjetla, te iz svih prostorija pogled na more i otoke.....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 250.000 € na 245.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 245.000 €, 81,83 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 250.000 €
11.04.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosoban stan u Zadru ? Bulevar Prodaje se prostran trosoban stan površine 81,83 m² na devetom katu stambene zgrade s liftom, u ulici Ante Starčevića 8, atraktivnoj i traženoj gradskoj četvrti Bulevar. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje, dnevne sobe, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 250.000 €, 52,00 m2 cca 4810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Veličanstven jednosoban stan u prizemlju - nedavno adaptiran i vrhunski uređen! Ukupne je površine 52 m2, a sastoji se od jedne spavaće sobe, kuhinje, kupaonice s WC-om, ostakljene terase i drvarnice. Stan je uređen i opremljen u potpunosti, namještajem, aparatima, posuđem, posteljinomi....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan, novouređen, potpuno namješten stan površine 50 m2 na Bulevaru u Zadru. Stan se nalazi u visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od: -open space dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice -spavaće sobe -kupaonice -hodnika -zatvorene terase. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 260.000 €, 77,90 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Samo 1 km od plaže na Kolovarima u dobroj zgradi s liftom, blizu svih bitnih sadržaja prodaje se 3S Kl stan. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaone, hodnika, kupaone te lođe sa pogledom na more. Izvrsna prilika kako za život tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 275.800 €, 62,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 65m2, nalazi se na II. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 290.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 290.000 €, 86,50 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 299.000 €
25.03.2026 - 295.000 €
18.04.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan smješten na Bulevaru, na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom katu zgrade s liftom, što osigurava dodatnu udobnost i pristupačnost. Ukupna netto površina stana iznosi 86,5 m², a raspored je idealan za obitelj. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 300.200 €, 68,00 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 68m2, nalazi se na I. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bulevar, 371.500 €, 85,00 m2 cca 4370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan u površini od 85m2, nalazi se na I. katu zgrade u izgradnji, na lokaciji Bulevar, u Ulici Ante Trumbića, u neposrednoj blizini križanja Ulice Ante Starčevića (Bulevar) i Ulice Franka Lisice. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovanjem i dnevnog....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Bili Brig, 386.250 €, 88,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.indomio.hr

BULEVAR - Luksuzna novogradnja s 5 stambenih jedinica! Prodaje se trosoban stan S2 na prvom katu manje stambene zgrade! Zgrada je smeštena na atraktivnoj i frekventnoj lokaciji, a u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja za ugodan život. Raspored prostorija za S2 čini: - Dnevni....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 370.800 € na 386.250 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, CRNO, 386.250 €, 85,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 370.800 €
17.04.2026 - 386.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Stambena zgrada u NOVOGRADNJI sa samo 5 stambenih jedinica (prizemlje i dva kata), Zadar (Bulevar). U prizemlju zgrade nalazi se jedna stambena jedinica koja ima svoj vrt, a na katovima po dvije. Volumen katova služi i kao nadstrešnica ulaza u zgradu i kao dio parkirališnog prostora....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 370.800 € na 386.250 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZADAR, Bulevar, 386.250 €, 85,05 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 370.800 €
15.04.2026 - 386.250 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 31)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.