- stanovi PULA

  • Za upit "stanovi pula" pronađeno 12 632 nekretnina - prosječna cijena 3.528 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • terasa
    • građevinska dozvola
    • 2.kat
    • namješten
    • tržnica
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 412.000 €, 114,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prostrani penthouse stan u novogradnji, smjesten na drugom katu manje stambene zgrade na izuzetno trazenoj lokaciji u Stinjan kod Pule, svega 600 metara udaljen od mora i plaža. Stan se prodaje po principu "kljuc u ruke", sto znaci da buduci vlasnik preuzima potpuno....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 233.973 €, 51,70 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 231.754 €, 49,93 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 125.400 €, 45,28 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A9" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 405.000 €, 88,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2024.,

www.eurovilla.hr

U Puli, zasigurno u dijelu s najljepšim pogledom, onim na Marinu Veruda nalazi se ovaj stan NKP 88 m2 s pripadajućim vrtom 42 m2. Stan se nalazi u suterenu obiteljske stambene zgrade od samo tri stana. Naselje Nova Veruda je pogled s brdašca na Marinu Veruda. Samim time već dio stana....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 448.880 €, 97,58 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 239.000 €, 55,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA PULA VALDEBEK NEDALEKO OD CENTRA prodajemo stanove u izgradnji. Stan na 2 KATU površine 55m2 + parking nalazi se na 2 katu manje zgrade sa samo 4 stanara. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, kupaonice, 2 spavaće sobe i velike terase od 50m2. Klima uređaj i mogućnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 306.000 €, 72,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Svega nekoliko minuta autom do centra grada prodaje se ovaj luksuzni stan u započetoj gradnji u porizemlju. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s garderobom,dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom,dvije spavaće sobe,dvije kupaonice i dvije natkrivene terase. Površina stambenog prostora....

 
 
 
  Stan, PULA, 615.000 €, 104,00 m2 cca 5910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj prostrani luksuzni stan od 104 m² smješten je na prvom katu modernog stambenog kompleksa i nudi idealnu ravnotežu između komfora, funkcionalnosti i estetike. Stan se sastoji od 3 prostrane sobe, savršene za obiteljski život, radnu sobu ili prostor za opuštanje. Uz to, stan ima....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 56,50 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo novu stambenu zgradu od ukupno tri zgrade u nizu. Svaka zgrada se sastoji od četiri stambene jedinice.Riječ je o stanu u zgradi C oznake S1 u prizemlju.Stan se sastoji od open space dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, nenatkrivene....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 55,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan stan u prizemlju na prodaju u novom stambenom kompleksu smještenom u mirnom i dobro povezanom dijelu Pule. Projekt se sastoji od tri zgrade u nizu, a svaka zgrada ima četiri pažljivo projektirane stambene jedinice koje osiguravaju privatnost i ugodan život. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 238.000 €, 73,96 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi je moderan stan B1 (zgrada E), smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 73,96 m2, koja uključuje stan, loggiu, garažu i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.200 €, 64,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Istra, Pula, okolica prodaje se novi stan na prvom katu stambene zgrade. Stan veličine 64,30m2 sastoji se od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagavaonom, dnevni boravak s izlazom na natkrivenu terasu terasu, spremišta i parkirnnog mjesta. Stan će biti opremljen....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 177.000 €, 51,05 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA, CENTAR - Moderan, potpuno renoviran 2SS+DB stan s terasom u srcu grada. U samom srcu povijesne Pule, na svega nekoliko koraka od najpoznatijih gradskih znamenitosti, šarmantnih trgova i mediteranskih uličica, smjestio se ovaj moderno uređen stan koji spaja duh starogradske....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 216.000 €, 51,39 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Atraktivan stan, moderna novogradnja! OPIS LOKACIJE: Šijana (tal. Siana) je gradska četvrt i jedan od mjesnih odbora Grada Pule. Mjesni odbor Šijana obuhvaća područje gradskih četvrti gradske četvrti Šijana, Monteghiro i prigradska naselja Valica-Ilirija, Vidrijan i....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 149.900 €, 45,36 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Ekskluzivno! Stan za adaptaciju u centru! Posredujemo u prodaji stana koji se nalazi u prizemlju zgrade u centru Pule! Ukupna stambena površina stana iznosi 45.36m2 s time da je trenutni vlasnik proširio stambenu kvadraturu zatvaranjem terase te ju iskoristio za proširenje....

 
 
 
  Stan, PULA, 240.000 €, 71,96 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Renoviran stan na TOP lokaciji Na samo par minuta hoda od predivnih plaža prodajemo stan koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice te hodnika. Stanu pripada i ostava koja se nalazi....

 
 
 
 
+24%

Promjena cijene sa 206.532 € na 256.468 € - 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monvidal, 256.468 €, 46,64 m2 cca 5500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2025 - 178.560 €
12.08.2025 - 206.532 €
01.04.2026 - 256.468 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U blizini trgovačkog centra Pula City Mall te samo 2 km od centra Pule smještena je ova stambeno-poslovna novogradnja. Stanovi su idealni za obiteljski život te pružaju udobnost i praktičnost za svakodnevni život. Također su pogodni i za investiciju zbog blizine sadržaja. A na jednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 42,97 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.01.2026.,

www.eurovilla.hr

Nedaleko od centra Pule u poznatom kvartu Monvidal na trećem katu kvalitetne novogradnje s liftom smjestio se jednosoban stan ukupne stambene veličine od 42,97 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu,....

 
 
 
  Stan, PULA, 238.000 €, 85,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju imamo ovaj komforan stan u novogradnji na lokaciji Pula, Šijana. Radi se stanu površine 82 m2 a koji se sastoji od 2 spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonom, dnevnim boravkom te sa dva balkona. Stanu pripada jedno parkirno mjesto ispred zgrade. Za grijanje/hlađenje....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 757-776 (od ukupno 789)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč