- stanovi PAŠMAN

  • Za upit "stanovi pašman" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.287 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAŠMAN, 239.500 €, 85,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

PAŠMAN, KRAJ, 2-ETAŽNI STAN od 85,96 m2 SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE! Prodaje se dvoetažni stan u mjestu Kraj, na otoku Pašmanu, površine 85,96 m2 koji se nalazi na 2 katu i potkrovlju stambene zgrade. Svega par minuta pješice od zgrade, nalazi se uređena plaža koju koriste uglavnom....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 195.000 €, 61,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Pogled na more! Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Površina mu je 61,06 m. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaonica i prostrana terasa s koje se pruža....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 255.000 €, 61,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupaonica i velika ostakljena terasa s koje se pruža pogled na more. Na gornjoj etaži je velika prostorija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pašman'
249.900 €
235.000 €
1.300.000 €
  Stan, PAŠMAN, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažan apartman u Kraju na otoku Pašmanu. Apartman ima prekrasan pogled na more/plažu i Pašmanski kanal, a zgrada je svega 60 metara udaljena od mora (treći red od mora). Nalazi se na drugoj i trećoj etaži nove, manje zgrade. Prva etaža sadrži: hodnik, kuhinju s dnevnim....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 242.000 €, 81,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni potpuno namješten apartman koji se nalazi se na drugom i trećem katu stambene zgrade novije građe (2019g.) u Kraju na otoku Pašmanu. SASTOJI SE OD: 1.Etaža: - hodnika, - kupaonice, - open space dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom, - balkon s prekrasnim....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža na otoku Pašmanu. Stan u prvom redu do mora, proteže se na dvije etaže moderne stambene zgrade s ukupno 9 apartmana. Stan ima cca 100 m2 ukupne površine, četiri spavaće sobe te dva kupatila. Na....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 290.000 €, 115,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pašman, 150m od trajektne luke, i doslovno 7m od pješčane plaže, stanovi u izgradnji, u zgradi na 3 kata sa 8 stambenih jedinica. Prodaje se još samo jedan dvoetažni stan na 2.i 3. katu stan 9-115m2 U cijenu je uključeno jedno vanjsko parkirno mjesto. Stanovi su dovršeni do razine....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 330.000 €, 66,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Zamislite jutra ispunjena mirisom mora i zvukovima valova. Ovaj prekrasan stan u prvom redu do mora smješten je na čarobnom otoku Pašmanu, u Neviđanima, na samo 20 metara od obale, i nudi vam savršen bijeg od svakodnevice. Stan se nalazi unutar moderne novogradnje, dovršene 2024.....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 249.900 €, 47,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam trosobni stan površine 47 m2, smješten na prvom katu dvokatnice u Tkonskoj idili. Ova nekretnina nudi izuzetnu lokaciju u prvom redu do mora, s predivnim pogledom na JI orijentaciju koja osigurava obilje sunčeve svjetlosti tijekom cijeloga dana, dok vas pjesčana....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 145.000 €, 42,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo lijepo uređeni te nedavno adaptirani apartman 1S+DB. Stan ima balkon s pogledom na more te 1 parkirno mjesto. Nalazi se u kući sa 4 apartmana. Okolo kuće je zajednička okućnica sa roštiljem. Udaljenost od mora 100 m. Za više informacija obratite se s povjerenjem Ivana....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažan apartman u Kraju na otoku Pašmanu. Apartman ima prekrasan pogled na more/plažu i Pašmanski kanal, a zgrada je svega 60 metara udaljena od mora (treći redod mora). Nalazi se na drugoj i trećojetaži nove, manje zgrade. Prva etaža sadrži: hodnik, kuhinju s dnevnim....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 249.900 €, 47,00 m2 cca 5320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosobni stan površine 47 m2, smješten na drugom katu zgrade s ukupno dva kata, u atraktivnom mjestu Tkon. Ova nekretnina ističe se izuzetnom lokacijom u prvom redu do mora, nudeći prekrasan pogled na more i neposrednu blizinu prirode. Stan je orijentiran prema jugoistoku,....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U stambenoj zgradi sa devet stanova smještenoj u mjestu Kraj na otoku Pašmanu u ponudi je ostao još jedan apartman za prodaju. Ovaj dvoetažni četverosobni apartman smješten je na drugom katu zgrade i u potkrovlju. Ima ukupnu korisnu površinu od 100 m2. U donjoj etaži apartmana smješteni....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 320.000 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji apartmana u novogradnji na jednoj od najljepših lokacija u prvom redu do mora, na otoku Pašmanu. Apartman se nalazi na drugom katu manje zgrade te ima ukupnu podnu površinu od 135m2, odnosno 100,36m2 neto. Riječ je o velikom dvoetažnom apartmanu koji se na prvoj....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-14 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com