- stanovi MAREDA

  • Za upit "stanovi mareda" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.914 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAREDA, 213.000 €, 61,34 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 61,34 m2 na trećem katu sa panoramskim pogledom na more. Stan se nalazi u Maredi smješten na izvrsnoj lokaciji udaljen od mora i plaža svega 350 m. Na prvoj etaži nalazi se, ostava za odlaganje stvari, kupaonica, kuhinja, dnevni boravak i blagovaonica....

 
 
 
  Stan, MAREDA, Na upit, 26,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se studio apartman udaljen 300 m do mora i lijepo uređene plaže. Stan se nalazi u okolici Novigrada u naselju Mareda. Stan je smješten u prizemlju zgrade sa privatnim ulazom, a stan ima 26, 59 m2. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, kuhinje i dnevnog boravka s izlazom na....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 145.000 €, 36,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2024.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan s jednom spavaćom sobom u okolici Novigrada. Stan je smješten u naselju Mareda te je udaljen 400 m od mora i lijepo uređene plaže te 5 km od Novigrada. Stan je smješten na 1. katu te ima 35, 58 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mareda'
149.000 €
149.000 €
150.000 €
  Stan, MAREDA, 185.700 €, 48,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Prodaje se stan u prizemlju u Maredi - blizina plaže Opis: Prodaje se stan u prizemlju, površine 48 m2 sa vrtom od 41 m2. Stanu pripadaju ulazni hodnik, ostava, kupaonica, dnevni dio sa kuhinjom, spavaća soba te prostrana zatvorena terasa. U nastavku se nalazi vrt gdje je sprovedena....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 249.000 €, 40,00 m2 cca 6230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.c21futura.com

NOVIGRAD, MAREDA, POTPUNO OBNOVLJEN STAN SAMO 150 METARA OD PLAŽE Prodaje se 1,5-sobni stan površine 40 m2, smješten u prizemlju u mirnom dijelu Novigrada, u naselju Mareda. Ova nekretnina nudi funkcionalan raspored sa jednom spavaćom sobom i prostranim dnevnim boravkom, što ga čini....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Tražiš svoj kutak mira uz more? Ovaj prekrasni, potpuno namješteni stan u prizemlju, smješten u mirnom dijelu Marede,pruža ti sve što ti treba za ugodan život ili odmor. Uz stan dobivaš i prostran vrt, idealan za opuštanje na svježem zraku. Što stan nudi: - Lokacija: Mareda, 250 m....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.000 € na 184.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 178.000 €
18.04.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj šarmantni stan nudi savršeni spoj udobnosti i prirodne ljepote, smješten samo 150 metara od kristalno čistih plaža. Noću, uživajte u spektakularnom pogledu na svjetla Venecije koja dodaju poseban šarm ovoj nekretnini. Stan se prostire na netto stambenoj površini od 55m2 (48m2....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 185.000 €, 42,00 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u okolici Novigrada na samo 200 metara od mora Prodaje se stan u okolici Novigrada na samo 200 metara od mora. Stan je kompletno renoviran, postavljene su nove elektro i vodoinstalacije, novi podovi te je kupatilo kompletno renovirano. Ima 42m2 i sastoji se od dnevnog i kuhinjskog....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Re/Max Centarr nekretnina iz svoje ponude predstavlja. Dvosoban stan s pogledom na more u okolici grada Novigrada. Na 150 metara do mora , restorana te uređenih plaža smjestio se dvosoban stan na trećem katu stambene zgrade. Kvadrature 62 m2 dvoetažni stan s terasom sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 186.999 €, 55,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.11.2024.,

www.njuskalo.hr

Novigrad je šarmantni gradić na zapadnoj obali Istre, poznat po svojoj bogatoj povijesti, kulturnoj baštini i prirodnim ljepotama. Smješten na malom poluotoku, ovaj obalni gradić odiše autentičnim mediteranskim duhom, a njegove uske kamene uličice, stare kuće i venecijanske palače....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 185.000 €, 43,00 m2 cca 4300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Veličina 43 m2 Udaljenost od mora 200 m Udaljenost od plaže 200 m Apartman ? idealan za sva četiri godišnja doba i prirodan stil života ? prvi kat, Maredia Istra, površine 42 m² + lođa (3 m²) i terasa (cca 10 m²), okružen zelenilom, s pogledom na more, svi papiri uredni, vlasništvo....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Mareda ? Novigrad | stan s vrtom ? 200 m od mora Na prodaju je renoviran stan u naselju Mareda, u blizini Novigrada, udaljen svega 200 m od plaže (oko 4?5 minuta lagane šetnje). Stan je u vlasništvu prvog vlasnika, a useljenje je moguće odmah po uplati. Dograđeni dio objekta je legaliziran....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u prizemlju s vrtom udaljen samo 150metara od mora u Novigradu Prodaje se stan u prizemlju s vrtom na mirnoj lokaciji u Novigradu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s ugrađenim ormarima, dnevnog boravka od 19m2, dva dodatna prostora za spavanje, 5m2 i 6m2. Dograđena loggia ima....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 90 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade u Novigradu, Maredi. Ovaj stan nudi idealnu priliku za uživanje u luksuznom životu uz more, nudi izvanredan pogled na more i okolnu prirodu. Stan se prostire na 90 m2 i sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 145.000 €, 32,11 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajem šarmantan apartman u blizini prekrasne plaže. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka s balkonom , jedne posebne spavaće sobe i ostave (spremišta), kupaonice s tuš kabinom. Stan: Mareda, 32.00 m2 (prodaja).

 
 
 
  Stan, MAREDA, 300.000 €, 72,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo lijepi, moderni stan/penthouse, sa dvije terase! Stan u blizini Umaga, u mjestu Mareda, nalazi se samo 100 metara od plaže i mora. Stan površine 72m2, uključuje dnevni boravaka sa kuhinjom i blagavaonom, dvije spavaće sobe, dvije kupaone i dvije terase. Jadna terasa gleda....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 268.000 €, 91,50 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MAREDA, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Mareda-Novigrad, renoviran stan + gratis vrt. Prvi vlasnik Useljenje ODMAH po uplati. Dogradnja legalizirana 2018g Netto površina 55m2(48+7) Vrt 41m2. Stan je udaljen od plaža 200m, 4,5min. lagane šetnje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika s 2 ugrađena ormara dnevnog boravka19m2,....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 149.000 €, 31,49 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina predstavlja jednosoban stan na 3. katu, ukupne površine 32 m². Stan se sastoji od ulaznog prostora s kuhinjom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice te balkona koji pruža dodatni vanjski prostor za opuštanje. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu, stan je....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me