- stanovi MAKARSKA s garažom

  • Za upit "stanovi makarska s garažom" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.716 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 360.500 €, 139,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Makarska, potpuno namjšten dvoetažan stan sa šest soba, privatnom garažom i krovnom terasom.Neto korisna površina stana iznosi 139.36 m2, dok je zatvorenog prostora 122 m2. Stan je prostran i nalazi se na drugom katu zgrade s ukupno četiri etaže.Sastoji od šest soba, garderobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 310.000 €, 76,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U blizini centra Makarske prodaje se namješten trosobni stan s garažom i lijepim pogledom na more. Stan se nalazi na drugom katu zgrade novije gradnje s ukupno 8 stanova. Površina stana je 76,85 m2, sastoji se od tri spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan u novogradnji s garažom i dvije loggie Makarska Prodaje se stan u novogradnji u Makarskoj, smješten na mirnoj i uređenoj lokaciji u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova. Ukupna površina stana iznosi 75,96 m, a u cijenu je uključeno garažno parkirno mjesto. Stan se sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska s garažom'
350.000 €
307.000 €
600.000 €
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 71,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se lijepi dvosoban stan s velikom terasom i garažom u Makarskoj. Stan je odmah useljiv, neto površine 71,79 m2 te se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade. Pripada mu jedno garažno mjesto površine 11,80 m2 u podrumu zgrade. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 299.000 € na 320.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 72,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 299.000 €
17.04.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Luksuzan dvosobni stan s garažom u Makarskoj na atraktivnoj lokaciji. Stan je gotovo nov, izuzetno rijetko korišten, površine 71,81 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile s liftom izgrađene 2022. godine. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 675.000 €, 149,23 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska- Baškoj Vodi stan u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom, udaljeno svega 250 m od mora.Komforan stan na trećem katu zgrade s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 149,23 m2.Zatvorena stambena površina stana je 113,14 m2, lođa je površine 13,30....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 775.000 €, 162,17 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska -Baška Voda, penthouse u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom na 250 m.Komforan penthouse na trećem katu s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 162,17 m2.Prva etaža sastoji se od zatvorenog stambenog prostora veličine 64,05 m2 i ovdje nalazimo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 226.100 €, 64,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban stan s balkonom i garažom mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan u prizemlju šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu svih....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 365.000 € na 350.000 € - 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 77,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 365.000 €
27.04.2026 - 350.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi i moderan dvosobni apartman s garažom u blizini plaže u Makarskoj! Apartman se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane ville s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Površine je 77,17 m2. Sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 315.000 €, 72,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Lijep dvosobni stan s prostranom terasom i garažom u Makarskoj. Stan je odmah useljiv, neto površine 71,79 m2 te se nalazi u prizemlju novoizgrađene zgrade. Stanu pripada jedno garažno mjesto površine 11,80 m2 u podrumu zgrade. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 348.344 €, 77,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je stan površine 77 m², smješten u prizemlju u mirnom dijelu Makarske. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) predstavlja izvanrednu priliku za udobno stanovanje ili investiciju na atraktivnoj lokaciji u blizini prirode. Prostrani raspored obuhvaća dvije spavaće sobe i dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 77,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novi dvosobni stan s garažom u blizini plaže u Makarskoj. Stan se nalazi u prizemlju novoizgrađene urbane vile s liftom koja ima ukupno 6 stambenih jedinica. Ovaj moderan stan je površine 77,12 m2 a sastoji se od kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, 2 spavaće sobe, kupatila, hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 360.000 €, 91,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Atraktivan trosobni stan s garažom iznad centra Makarske sa otvorenim pogledom na more. Stan je izuzetno rijetko korišten, gotovo nov i odmah useljiv. Površine 91 m2 te se nalazi na drugom katu urbane vile novije gradnje. Stanu pripada prostrana garaža površine 19,29 m2 i dvije ostave....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 320.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 320.000 €, 77,00 m2 cca 4160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 300.000 €
22.03.2026 - 320.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska: Jedan stan, dva potpuno opremljena apartmana, s ukupno 77 m² površine. Prodaju se zajedno kao jedna nekretnina. Smješteni u Makarskoj ispod magistrale. Apartmani: Svaki apartman ima vlastitu kuhinju s pećnicom, kupaonicu s rain shower kabinetom i perilicom rublja, klimatizaciju....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 315.684 € na 348.684 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 348.684 €, 87,00 m2 cca 4010 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 315.684 €
01.05.2026 - 348.684 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan u novogradnji u zapadnom dijelu grada, uskoro useljivo! Zgrada se sastoji od suterena sa 9 garažnih mjesta i ostava, prizemlja i tri kata sa ukupno 16 stanova. Zgrada ima lift. Stan je ukupne površine 87,69m2 i nalazi se na trećem katu zgrade. Stan se sastojati od hodnika,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji s garažom i dvije loggie ? Makarska Stan u novogradnji s garažom i dvije loggie ? Makarska Prodaje se stan u novogradnji u Makarskoj, smješten na mirnoj i uređenoj lokaciji u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stanova. Ukupna površina stana iznosi 75,96 m², a....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 92,30 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrhunska nekretnina, potpuno opremljen dvosobni stan u visokom prizemlju zgrade u Makarskoj, smješten na izvrsnoj lokaciji svega 300 metara od mora i glavne plaže. Nekretnina se sastoji od ulaznog predprostora, prostranog dnevnog boravka, blagovaonice, kuhinje, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 84,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prijava Početna/ Prodaja/ Makarska Zelenka Dvoetazni Penthouse U Novogradnji S Garazom U izgradnji ?????????????? Makarska, Zelenka - Dvoetažni penthouse u novogradnji s garažom Splitsko-dalmatinska, Makarska, Makarska 307,000 € Spavaće sobe 2 Kupaonice 1 Površina 100m² Ključne informacije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 462.000 €, 107,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Makarskoj u predijelu "Istok" u blizini srednje škole. Stan je u prizemlju potpuno namješten i novoadaptiran veličine: 107m2 Sadržaj stana: - Ulazni hodnik - Kuhinja - Dnevni boravak s blagovaonicom - Dvije spavaće sobe - Dvije kupaonice s WC-om - Lođa - Terasa s....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 365.000 €, 80,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Centar ? Moderan dvosobni stan s pogledom na more i garažom Na prodaju je novi, moderno opremljen dvosobni stan smješten u samom centru Makarske, na trećem katu manjeg novosagrađenog stambenog objekta s liftom. Stan ukupne površine 66,26 m² funkcionalno je raspoređen i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 110,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Trosoban stan s balkonom, garažom i pogledom na more mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj prostrani trosoban stan na drugom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 64,25 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Jednosoban stan s balkonom i garažom ? mirna oaza u Makarskoj Zamislite jutra uz kavu na natkrivenom balkonu, dok vas budi miris mora i cvrkut ptica. Ovaj jednosoban stan na prvom katu šarmantne kuće u Makarskoj savršena je prilika za sve koji žele svoj kutak mira, a opet blizinu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 72,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan stan na gradskoj plaži u Makarskoj, u blizini svih važnih sadržaja i na svega minutu hoda od plaže (100 metara). S6-STAN-dvosoban -sastoji se od hodnik 5,08m2, kupaonica 4,12m2, kupaonica 5,16m2, spavaća soba 10,10m2, spavaća soba 13,43m2, dnevni boravak 20,22m2,....