- stanovi MAKARSKA

  • Za upit "stanovi makarska" pronađeno 800 nekretnina - prosječna cijena 4.072 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • prizemlje
    • dvoetažni
    • vrt
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 374.286 €, 70,62 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Luksuzna stambena zgrada s modernim stanovima u centru Makarske! U ponudi je projekt novogradnje u Makarskoj, smješten svega 500 metara od mora. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s liftom i ukupno 35 stanova. Zgrada ima podrum s garažnim mjestima, prizemlje i četiri kata. Cijena vanjskog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 600.000 €, 180,54 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji peterosobnog dvoetažnog stana u istočnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se nalazi u mirnom okruženju, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život (škola, vrtić, trgovine, sportski centar, trgovački centri i sl.), od centra grada i rive udaljena cca....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 370.220 € na 377.140 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Centar, 377.140 €, 69,20 m2 cca 5450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 370.220 €
25.02.2026 - 377.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE, CENTAR MAKARSKE Na prodaju je dvosoban stan na trećem katu nove moderne zgrade u samom centru Makarske, južne orijentacije, s vrtom i otvorenim pogledom na more ? idealno za uživanje u udobnom i kvalitetnom životu na atraktivnoj lokaciji. Stan je....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 220.906 €, 71,26 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

POVOLJNA NOVOGRADNJA - Dvosobni dvoetažni stan Makarska 71,26m2 U manjoj stambenoj zgradi smještenoj na zapadnom dijelu grada, udaljenoj cca 750m od mora nudimo dvosobne stanove sa lijepim pogledom na more i grad. Stanovi se nalaze na trećem katu, površina im je 71,26m2 a sastoje....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 416.353 €, 143,57 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvoetažan četverosoban stan ukupne neto površine 143,57m2 smješten u stambenoj zgradi sa zasebnim ulazom i djelomičnim pogledom na more u istočnom dijelu grada. Na prvoj etaži stana nalazi se glavni vanjski ulaz, hodnik, kupaonica, ostava, jedna spavaća soba, dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 148.500 €, 41,25 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u novogradnji na odličnoj lokaciji, Makarska! Predstavljamo Vam novi stambeni projekt, dvojnu stambenu zgradu s 12 stanova, koja spaja udobnost modernog života s prirodnim ljepotama Makarske! Ova izvanredna novogradnja nudi 4 jednosobna i 8 dvosobnih apartmana, istočna dvojna....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 253.000 € na 278.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 278.000 €, 72,20 m2 cca 3850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 253.000 €
11.04.2026 - 278.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se u prizemlju zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 72,20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 229.806 €, 65,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji dvosobnog stana u novogradnji koji se nalazi na drugom katu zgrade u prekrasnoj Makarskoj.Stan se sastoji od open space prostora površine 22,12m2 s izlazom na loggiu 9,87m2, dvije spavaće sobe površina 12,25m2 i 13,43m2 koja također ima izlaz na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Zelenka, 307.000 €, 87,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan smješten je na prvom katu u novoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Makarskoj. Nalazi se u modernoj novogradnji s liftom i idealan je za parove, manje obitelji ili kao investicija za turistički najam. Stan ima ukupnu neto površinu od 88 m², a sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 369.900 €, 116,78 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se namjesten trosobni stan u prizemlju Hills residence 2 Makarska u sklopu luksuznog kompleksa sa 2 bazena i 2 jacuzzija sa dosta zelenila i pogledom na more. Hills residence je najmoderniji kompleks na makarskoj rivijeri, sastoji se od 3 luksuzne zgrade, po 40 stanova i 48....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

rijetkost na tržištu i pravi dragulj za one koji traže savršen spoj lokacije, prostora i životnog komfora. Stan ima 120 m² netto korisne površine, raspoređenih tako da pruža maksimalnu prozračnost i privatnost. Dvije etaže stvaraju dojam življenja u pravoj gradskoj kući, dok dvije....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.600 €, 76,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo izvrsnu nekretninu s nesmetanim pogledom na more u Makarskoj, ukupne površine od 76m2. Stambena jedinica ima prostrani balkon s kojeg se pruža predivan pogled na more. Stan je vrlo dobrog rasporeda, a sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, prostranog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 215.000 €, 57,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalan stan površine 57 m² smješten u dobro održavanoj zgradi u Makarskoj. Stan je idealan za obitelj ili kao investicija za najam, a svojom raspodjelom pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Također postoji mogućnost zamjene za veći stan u Makarskoj ili Baškoj....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 245.000 € na 260.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, Zelenka, 260.000 €, 67,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.12.2025 - 245.000 €
15.03.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, MAKARSKA, ZELENKA, 67 m², 3-soban Prodaje se prekrasan trosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji, od ukupno četiri kata s liftom. Zgrada se nalazi u Makarskoj, u mirnom naselju Zelenka. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 245.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.08.2025 - 235.000 €
29.03.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prazan stan površine 65 m², smješten na prvom katu zgrade sa sedam katova. Stan se nalazi u samom centru Makarske, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan život. Odlična prilika za stanovanje ili investiciju. Kontakt: Mario Marević +385 98 932 2461 info@getluxuryhome.com....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska. Stan od 63 m² jugoistočne orijentacije s dvije spavaće sobe, terasom s pogledom na Biokovo i more, osunčan od jutra do večeri. Potpuno opremljen i namješten. Ulazite i živite, ili iznajmljujete od prvog dana. Apartman: Dvije spavaće sobe i prostrani dnevni boravak. Kvalitetna....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 412.560 €, 115,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman s pogledom na more, smješten na prvom katu moderne novogradnje u Tučepima. Neto površine 114,6 m, apartman nudi idealan raspored prostorija koji uključuje kuhinju, dnevni boravak, blagovaonicu, tri spavaće sobe, dvije kupaonice i balkon. Opremljen je najsuvremenijom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 205.000 €, 62,25 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan s pogledom na more u novogradnji, Makarska! Nudimo u ponudi dvosoban stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi. Zgrada se nalazi u neposrednoj blizini vrtića, škole, igrališta, te trgovine, a udaljenost od mora je 400 metara što znači da svojom pozicijom predstavlja super....