- stanovi KARLOVAC pala cijena

  • Za upit "stanovi karlovac pala cijena" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 2.564 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • useljiva
    • 5.kat
    • dvorište
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 210.000 € na 200.999 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 200.999 €, 115,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.05.2026 - 210.000 €
10.05.2026 - 200.999 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stambeni prostor ukupne NKP 115 m2, koji se nalazi u dvorišnoj stambenoj zgradi u karlovačkom kvartu Novi centar, idealnom mjestu za miran i lagodan život nadomak svih urbanih sadržaja koje grad pruža,kao što su škole,vrtići, javni prijevoz,trgovine,pošta itd. Objekt se....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 116.500 € na 109.900 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 109.900 €, 36,84 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 116.500 €
16.05.2026 - 109.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan površine 36,84 m² smješten u Novom centru u Karlovcu, na 6. katu stambene zgrade, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja (trgovine, škole, javni prijevoz, dom zdravlja i ostalo). Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje,....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.12.2025 - 79.000 €
25.01.2026 - 75.000 €
02.03.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac pala cijena'
229.900 €
200.999 €
255.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 199.000 € na 188.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 188.000 €, 83,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 199.000 €
10.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi je kreativno uređen, kompletno namješten i funkcionalan stan u samom centru Karlovca, na prvom katu lijepe i održavane povijesne zgrade. Prozračan stan koji se odlikuje visokim stropovima i velikim prozorima ukupne je površine 83 m2 od čega u naravi stan ima 65 m2, no izrađena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 149.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 149.000 €, 48,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 168.000 €
30.03.2026 - 159.000 €
06.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana s dnevnim boravkom u atraktivnoj četvrti Grabrik u Karlovcu. Stan je ukupne površine 48 m2, a sastoji se od jedne velike sobe, jedne manje sobe, kuhinje sa blagavaonom, kupaone s wc-om te zatvorenog balkona. Stan je djelomično adaptiran i prodaje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 229.900 € na 216.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 216.900 €, 72,24 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 240.000 €
05.05.2026 - 229.900 €
19.05.2026 - 216.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u jednom od omiljenih karlovačkih kvartova Grabriku, koji se nalazi na 1. katu stambene zgrade sa ukupno 4 katova. Stan, ukupne površine 72,24 m2, sastoji se od ulaznog hodnika, 3 spavaće sobe, velikog open-space dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te špajzom,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 200.999 € na 194.900 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 194.900 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 210.000 €
05.05.2026 - 200.999 €
19.05.2026 - 194.900 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 240.000 € na 230.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 230.000 €, 66,45 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.03.2026 - 240.000 €
22.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S1 66,45M2, KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: ULAZ/HODNIK, 2 SOBE + DNEVNI BORAVAK, KUPANICA, WC, KUHINJA /BLAGAVONICA, SPREMIŠTE + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 29 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 270.000 € na 260.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 260.000 €, 90,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 280.000 €
25.04.2026 - 270.000 €
22.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN S3, 2 KAT ,90,20M2 ,KORISNE POVRŠINE SA SLJEDEĆIM PROSTORIJAMA: STUBIŠTE, KUHINJA I DNEVNI BORAVAK, 3 SOBE, KUPAONA, WC + POSEBNI DIO VANJSKOG VRTA/DVORIŠTA 16 M2. KOMPLETNO OBNOVLJENA STAMBENA ZGRADA, TOPLINSKA IZOLACIJA, NOVO KROVIŠTE, NOVE ELEKTRO INSTALACIJE, VODOVODNE....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 235.000 € na 225.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 225.000 €, 69,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 245.000 €
08.05.2026 - 235.000 €
18.05.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvoiposobni stan na petom katu koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, smočnice, kupaonice, wc-a, predsoblja, hodnika i lođe. Stanu pripada i spremište u prizemlju zgrade. Grijanje na gradsku toplanu (novi lipovica radijatori, kalorimetar) i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 199.000 € na 188.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 188.000 €, 83,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 195.000 €
01.05.2026 - 199.000 €
08.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan u centru Karlovca, 83 m2 ( 65 m2 + 18 m2 galerije), s posebno lijepim pogledom. Smješten je na prvom katu i idealan za ugodan život u samom srcu grada. Stan je otvorenog tlocrta kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka. Jedna spavaća soba odvojena je, a druga je smještena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 179.000 € na 169.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji komfornog stana na odličnoj lokaciji u Karlovcu Izvrsna, mirna mikrolokacija, u neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji, kafe bar, pekarnica, SPAR dućani, škole, Učilišta, Vrtić neposredna blizina Osnovne škole Grabrik i sportske dvorane - Predmetni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.