01 6641 092
Za upit "stanovi karlovac nenamješten zamjena" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 2.857 €/m2
Ograniči pretragu
Promjena cijene sa 196.000 € na 200.000 €
- 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cijena
Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €
16.01.2026.,
www.njuskalo.hr
Stan 3-soban ,Tina Ujevića 6., namješten, površine 67,00 m2 ( korisne površine 70,00 m2 ). Stan se nalazi u neboderu na 3.katu (od ukupno 12 katova) i ima dva lifta (dizala.) Raspored stana; ulaz ; predprostor, hodnik, kuhinja sa blagovaonom proširena za prostor gdje je prije bila....
www.aspectus.com.hrGalerijski i višestrano orijentirani stanovi sa podzemnim i nadzemnim etažama, suvremene izgradnje!
www.pbz-nekretnine.hr