- stanovi KARLOVAC namješten

  • Za upit "stanovi karlovac namješten" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 2.658 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 673 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KARLOVAC, 398.000 €, 135,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz naše ponude izdvaja prekrasan novouređen trosoban stan u potkrovlju veličine 135 m2 korisne površine+10 m2 niže visine stropa. Stan se nalazi na vrlo poželjnoj lokaciji na drugom katu od ukupno dva kata zgrade. Orijentacija stana je sjever-jug stoga stan....

 
 
 
 
-19%

Promjena cijene sa 74.000 € na 60.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Banija , 60.000 €, 55,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 74.000 €
08.05.2026 - 60.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv, potpuno namješten dvosoban klasičan stan stambene površine 55 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan ima ukupno dvije sobe, od čega je jedna spavaća, a druga dnevni boravak te je stan pogodan za parove, manju obitelj ili kao investicija za dugoročni najam.....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 291.000 €, 132,50 m2 cca 2200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan četverosobni stan smješten u srcu Karlovca, u blizini Trga Matije Gupca jedne od najvažnijih točaka karlovačkog urbanog života. Ovaj prostrani dom nudi 132,5 četvornih metara stambenog prostora, a sastoji se od prostranog ulaznog hola s balkonom, dnevnog boravka,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi karlovac namješten'
187.000 €
187.000 €
105.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 199.000 € na 188.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 188.000 €, 83,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.04.2026 - 199.000 €
11.05.2026 - 188.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kreativno uređen, kompletno namješten i funkcionalan stan u samom centru Karlovca, na prvom katu lijepe i održavane povijesne zgrade. Prozračan stan koji se odlikuje visokim stropovima i velikim prozorima ukupne je površine 83 m2 od čega u naravi stan ima 65 m2, no izrađena....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 159.000 € na 149.000 € - 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, 149.000 €, 48,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 168.000 €
30.03.2026 - 159.000 €
06.04.2026 - 149.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Posredujemo u prodaji jednosobnog stana s dnevnim boravkom u atraktivnoj četvrti Grabrik u Karlovcu. Stan je ukupne površine 48 m2, a sastoji se od jedne velike sobe, jedne manje sobe, kuhinje sa blagavaonom, kupaone s wc-om te zatvorenog balkona. Stan je djelomično adaptiran i prodaje....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Centar, 187.000 €, 51,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je potpuno uređen i funkcionalan stan smješten u jednom od najpoželjnijih kvartova Karlovca ? Novi centar. Lokacija ? Novi centar Ovaj kvart nudi sve što je potrebno za ugodan i praktičan život: u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škole, vrtići, javni prijevoz, kafići,....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Banija , 209.000 €, 109,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostoran, kvalitetan i potpuno opremljen,namješten lijepi stan (renoviran 2024 g.)površine 109 m2 na II katu. Smješten na lokaciji između starog i novog centra grada (A. Starčevića),odmah useljiv.. Stanu pripada parkirno mjesto s nadstrešnicom i drvarnica u dvorištu i....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 179.000 € na 169.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KARLOVAC, Grabrik, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 179.000 €
15.05.2026 - 169.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji komfornog stana na odličnoj lokaciji u Karlovcu Izvrsna, mirna mikrolokacija, u neposrednoj blizini nalaze se svi potrebni sadržaji, kafe bar, pekarnica, SPAR dućani, škole, Učilišta, Vrtić neposredna blizina Osnovne škole Grabrik i sportske dvorane - Predmetni....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 196.000 € na 200.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Centar, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3-soban ,Tina Ujevića 6., namješten, površine 67,00 m2 ( korisne površine 70,00 m2 ). Stan se nalazi u neboderu na 3.katu (od ukupno 12 katova) i ima dva lifta (dizala.) Raspored stana; ulaz ; predprostor, hodnik, kuhinja sa blagovaonom proširena za prostor gdje je prije bila....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 164.000 €, 52,24 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u Karlovcu na Rakovcu. Stan se nalazi na 3. katu Sastoji se od dvije sobe (spavaća soba i boravak), kuhinje, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, dva balkona ukupno površine 52,24m2 Također se u podrumu nalazi pripadajuće spremište. Zgrada je bez lifta. Grijanje....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Zvijezda , 208.000 €, 100,00 m2 cca 2080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo iznimno atraktivan stan smješten u povijesnoj jezgri Karlovca, u jedinstvenoj zoni Zvijezda ? savršenoj kombinaciji urbanog šarma i mirne gradske svakodnevice. Ova nekretnina u privatnom vlasništvu pruža idealnu ravnotežu između udobnosti, funkcionalnosti i stila te....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Rakovac, 420.000 €, 161,00 m2 cca 2610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem četverosoban stan od 161 m² (neto 128 m²) na prvom katu stambene zgrade u karlovačkom naselju Udbinja!Zgrada je izgrađena 2007. godine, ima ukupno tri kata, a stan je zadnji put renoviran 2021. godine. Stan je jednoetažan i orijentiran na sve četiri strane svijeta, što osigurava....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, Švarča, 128.000 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajem stan 73,00 m2 na mirnoj lokaciji, okružen zelenim površinama, sa puno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana. Sastoji se od: velikog hodnika, kuhinje iz koje je izlaz na nadkriveni balkon, spavaće sobe, dnevne sobe, kupaonice, wc-a i špajze. Stan se prodaje potpuno namješten....

 
 
 
  Stan, KARLOVAC, 90.000 €, 31,36 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepo uređen i adaptiran stan smješten u karlovačkom naselju Gaza. Nalazi se na 3. katu zgrade, a sa svojih 31,36 m² nudi skladan i praktičan prostor za svakodnevni život. Ova nekretnina može biti dobar izbor za samca, par ili za one koji traže manji stan kao investiciju.....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 265.000 € na 280.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, KARLOVAC, Švarča, 280.000 €, 74,50 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 265.000 €
18.04.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Trosoban stan na prvom katu, koji se sastoji od ulaza, wc-a i vešeraja, dnevnog boravka i kuhinje, predsoblja, kupaonice, dvije spavaće sobe i dva balkona. Pogled iz dnevnog je prema Istoku gdje ujutro imate izlazak sunca, a sobe gledaju prema Sjeveru i prema gradu. Stan se nalazi....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.