• GoHome Professional
stanovi KAŠTEL KAMBELOVAC povoljan - GoHome
  • stanovi KAŠTEL KAMBELOVAC povoljan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi KAŠTEL KAMBELOVAC povoljan

  • Za upit "stanovi kaštel kambelovac povoljan" pronađeno 1 nekretnina - prosječna cijena 1.111 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 140 m2
    • do 180 m2
    • 180 m2 (prosječna površina)
    • barem 180 m2
    • 220 m2
  •  Po cijeni
    • do 88000 eura
    • do 110000 eura (prosječna cijena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, KAŠTEL KAMBELOVAC, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

POVOLJNA CIJENA i samo 2.0% AGENCIJSKE PROVIZIJE! Prekrasan dvoetažni Lux.stan u urbanoj vili od 5 stanova u K.Kambelovcu 250m ISPOD brze ceste, POGLED na more. PROJEKT Novogradnje, 110m2 neto, ROH BAU 200.000 E s uključenim parkirnim mjestom. Projekt Novogradnje, prekrasna urbana....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-1 (od ukupno 1)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me