• GoHome Professional
stanovi šibenik zadnjih 14 dana 80 m2 - GoHome
  • stanovi šibenik zadnjih 14 dana 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik zadnjih 14 dana 80 m2

  • Za upit "stanovi šibenik zadnjih 14 dana 80 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.500 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 76,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u mirnom i ugodnom dijelu Brodarice, ovaj stan proteže se na cijelom 2. katu moderne stambene zgrade. Zahvaljujući položaju na posljednjoj etaži, stan pruža dodatnu privatnost, mir i otvoren pogled, dok blizina mora i Šibenika ovu nekretninu čini idealnom za svakodnevni život,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 76,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman AP2 u prizemlju manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan ukupne površine 57,59 m² sastoji se od: Kupaonica ? 4,93 m² Spavaća soba ? 8,45 m² Spavaća soba ? 10,64 m² Dnevni boravak / blagovaonica / kuhinja ? 26,24 m² Hodnik ? 2,59 m² Natkrivena terasa ? 9,48....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 308.656 €, 85,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se poslovni prostor u prizemlju u gradu nedaleko od Šibenika. Pogled se pruža na prekrasan park s puno zelenila, a nekoliko metara udaljeni su kafić i frizerski salon. Otvoreni prostor ima 85 m2 i ima malu prostoriju s toaletom i umivaonikom te još jednu malu ostavu. Nalazi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik zadnjih 14 dana 80 m2'
312.000 €
290.000 €
350.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 74,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Ekskluzivan "Penthouse style" stan s terasom od 60 m² ? Brodarica, Šibenik U ponudi Kaiser Immobilien nalazi se dragulj novogradnje u Brodarici ? luksuzan stan (S4) smješten na drugom, ujedno i zadnjem katu moderne stambene zgrade sa svega 4 jedinice.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je kompletno renoviran stan, na prvom katu manje zgrade sa zasebnim ulazom na odličnoj lokaciji. Površine 67 m2, stan obuhvaća dvije spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, vešeraj, te hodnik. Ispod stepeništa je i malo spremište, a stanu pripada i kompletno potkrovlje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 79,50 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan na prvom katu zgrade, površine 79,5 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 61,16 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 79m2 s pogledom na more u gradskoj četvrti Vidici. Ovaj stan, smješten je na 12. katu nebodera s dva lifta, a se sastoji od: - Ulaznog predprostora / hodnika - Dvije spavaće sobe - Kuhinje s blagovaonicom i ostavom - Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan A2 smješten je u mirnom i ugodnom dijelu naselja Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika. Nalazi se u prizemlju moderne zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica koja je trenutno u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 150 metara od mora i uređene plaže. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 78,48 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosoban stan s vrtom, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan apartman A2 u kvalitetnoj novogradnji na izvrsnoj lokaciji u Brodarici, udaljen svega 130 metara od mora i plaže. Apartman se nalazi u prizemlju moderne manje stambene zgrade te nudi odličan spoj komfora,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 299.000 €, 78,03 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 78,03 m² smješten na prvom katu, u atraktivnom dijelu Šibenika, u neposrednoj blizini mora. Ovaj 2-sobni stan ističe se odličnom lokacijom u prvom redu do mora, pružajući prekrasan pogled na more i obilje sunčeve svjetlosti zahvaljujući južnoj i jugoistočnoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 82,00 m2 cca 2170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je uređen stan smješten u prizemlju kuće s ukupno tri stambene jedinice. Stan je etažiran i pruža ugodan osjećaj privatnosti. Sastoji se od ulaznog dijela, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te kupaonice. Iz blagovaonice i vrta pruža se pogled zvonik....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,99 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Brodarice, u sklopu atraktivne novogradnje, nalazi se ovaj predivan stan u prizemlju. S privatnim vrtom, garažnim i vanjskim parking mjestom, ova nekretnina nudi sve pogodnosti kuće, a praktičnost stana. Ovo je posljednji dostupan stan u prizemlju u ovom iznimno traženom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 269.000 €, 77,84 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se sastoji od: ? ulaznog hodnika ? ostave ? dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom ? tri spavaće sobe ? kupaonice ? zatvorene lođe ? balkona Funkcionalan raspored s odvojenim noćnim dijelom. Stan je održavan i renoviran: ? PVC stolarija ? nova sobna vrata ? protuprovalna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 320.000 €, 77,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja: Elitni Penthouse s terasom od 38 m² i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien s ponosom izdvaja iz svoje ponude najekskluzivniji stan (S-4) u novoj rezidencijalnoj zgradi butik tipa u Brodarici, Šibenik. Smješten na drugom (zadnjem)....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 170.000 €, 84,22 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji atraktivnog stana u centru Šibenika s predivnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Opis: Prostran stan u samom centru Šibenika, idealno smješten blizu mora i s prekrasnim pogledom na more i tvrđavu svetog Mihovila. Ova nekretnina nudi odličan potencijal....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 288.400 €, 75,63 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK - RENOVIRANI STAN U CENTRU GRADA Na prodaju je izuzetan stan u srcu Šibenika, potpuno renoviran 2021. godine kada su postavljene nove instalacije, keramika i podovi. Ovaj prostrani stan površine 70,63 m2 sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, wca,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Moderan stan u Brodarici ? 130 m od mora Na mirnoj i traženoj lokaciji u Brodarica, svega nekoliko minuta hoda od mora i plaže (130 m), prodaje se moderan stan na drugom katu kvalitetne novogradnje koji pruža idealan spoj komfora, funkcionalnosti i privatnosti. Stan je pažljivo projektiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 87,13 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.eurovilla.hr

Brodarica, NOVOGRADNJA, prekrasan dvosoban stan u prizemlju zgrade, površine 87,13 m². Stanu pripadaju dva parkirna mjesta, jedno natkriveno a drugo otvoreno, te 60 kvadratnih metara dvorišta. Zatvoreni stambeni prostor iznosi 59,02 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 250.000 €, 72,79 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Brodarica ? moderan dvosobanstan u novogradnji, 130 m od mora Na prodaju je atraktivan stan S2 smješten na prvom katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Brodarice, svega 130 metara od mora i plaže. Nekretnina se nalazi u manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna te predstavlja odličan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 72,57 m2 cca 3580 €/m2