• GoHome Professional
stanovi šibenik vrt 60 m2 - GoHome
  • stanovi šibenik vrt 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik vrt 60 m2

  • Za upit "stanovi šibenik vrt 60 m2" pronađeno 30 nekretnina - prosječna cijena 3.620 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan dvosoban stan (zgrada A, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62,12 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, ŠIBENIK Predstavljamo novi projekt u vlastitoj investiciji. U ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u mjestu Donje Ražine, u neposrednoj blizini Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (zgrada D) koja počinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 62,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan jednosoban stan (zgrada D, stan A2) smješten u prizemlju manje stambene zgrade unutar novog, pažljivo osmišljenog projekta. Stan ukupne stambene površine 62 m2 odlikuje se funkcionalnim rasporedom i ugodnim ambijentom. Ulazni hodnik vodi prema elegantno uređenoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik vrt 60 m2'
210.000 €
205.000 €
166.000 €
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 248.000 €, 54,50 m2 cca 4550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se jednosoban apartman A1 neto površine 40.25m2 u prizemlju zgrade koji je u potpunosti završen i odmah useljiv. Apartman neto površine 40.25 m2 sastoji se od: predsoblja, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, spavaće sobe, kupaonice, terase i prostranog vrta. Apartmanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.crozilla.com

.::: Stan u novogradnji u Ražinama :::. U naselju Donje Ražine pokraj Šibenika grade se četiri stambene zgrade, svaka po šest stanova. Predmetni stan se nalazi u prizemlju zgrade A. Raspolaže sa 62,12m2 stambene površine, a pripada mu i jedno parkirno mjesto, te vrt površine 110m2.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 182.500 €, 58,75 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Stan s dvorištem u novogradnji na top lokaciji! Prodaje se jednosoban stan u novogradnji, korisne površine 58,75m2, a ukupne pripadajuće površine 120,08m2 koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade s ukupno 9 stambenih jedinica. Stan se sastoji od prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, ŠIBENIK Predstavljamo novi projekt u vlastitoj investiciji. U ponudi je dvosoban stan u novogradnji smješten u mjestu Donje Ražine, u neposrednoj blizini Šibenika. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi (zgrada A) koja počinje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 62,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Mirna lokacija ? Pogled na more ? Kvalitetna novogradnja ? Useljivo 2025. Ovi luksuzni apartmani u novogradnji smješteni su u srcu prekrasne Grebaštice, u mirnoj ulici, svega 2 minute hoda do mora i plaže ? savršeno mjesto za vaš dom, odmor ili pametnu investiciju. O PROJEKTU: U ponudi....

 
 
 
 
+6%

Promjena cijene sa 171.000 € na 181.000 € - 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 181.000 €, 58,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 171.000 €
20.04.2026 - 181.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U Šibeniku (Put Jurasi), prodaju se stanovi novogradnja u stambenoj zgradi od 8 stanova. Stanovi u prizemlju će posjedovati vlastiti vrt površine cca 20 m/2, uz svaki stan je jedno parkirno mjesto i spremiste u podrumu. Stan prvi kat oznake S2 Hodnik 1,37 m2 Kupaonica 5,07 m2 Kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 205.000 €, 57,59 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Apartman oznake A2 smješten je u prizemlju moderne novogradnje u manjoj stambenoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica, u mirnom i atraktivnom dijelu Brodarice, nedaleko od Šibenika. Ukupna stambena površina apartmana iznosi 57,59 m², a posebnu vrijednost ovoj nekretnini daje pripadajući....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.crozilla.com

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji u Grebaštici. Objekt s ukupno šest stambenih jedinica, udaljen 300 m od mora, predivnih plaža i svih popratnih sadržaja. Objekt se sastoji od prizemlja i dva kata. Dokumentacija i vlasništvo uredni. Objekt je u procesu izgradnje te je završetak....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 63,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI ? DONJE RAŽINE, POKRAJ ŠIBENIKA Prodaje se dvosoban stan u novogradnji u mjestu Ražine nedaleko od Šibenika Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji, a useljenje je planirano do rujna 2026 godine. Smješten je u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 63,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju Zgrada sa 4 stana i prekrasnim pogledom na more, Brodarica-Šibenik Prodaje se stambena zgrada sa ukupno četiri dvosobna stana, smještena u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika. Lokacija nudi spektakularan pogled na more i savršen je izbor za život, odmor ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 392.952 €, 63,00 m2 cca 6240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Žaborić okolica -Brodarica Stan S1 ima 93,56m2 netto korisne površine sa uračunatim koeficijentima, te se sastoji od: hodnik, ostava, WC, hodnik, kuhinja i blagovaona, hodnik, dnevni boravak, 2 spavaće sobe, te vrt površine 149,37m2 Stanu pripada i parkirno mjesto od 15m2 ( Cijena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je dvosoban stan veličine 63.49 m2 u prizemlju zgrade u Grebaštici. Smješten je u prizemlju zgrade koja je u izgradnji, te se sastoji od dvije spavaće sobe, svaka 10.20 m2, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom što čini 22.51 m2, hodnikom, kupaonicom i WC- om. Stanu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman u prizemlju novogradnje smješten u manjem mjestu nedaleko od Šibenika. Neto površina stana iznosi 63,49 m, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje, dnevnog boravka, blagovaonice, kupatila, zasebnog wc-a i balkona. Takoder, pripada mu i vrt od 55 m te parkirno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 56,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Century 21 posreduje u prodaji 2,5-sobnog stana u Donjim Ražinama kod Šibenika. Prodaje se atraktivan 2,5-sobni stan cjelokupne površine 67 m2, smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno tri etaže, na kvalitetnoj lokaciji na periferiji Šibenika. Stan će biti useljiv na ljeto 2026.....

 
 
 
 
+25%

Promjena cijene sa 210.000 € na 262.500 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 262.500 €, 64,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 210.000 €
22.05.2026 - 262.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odličan apartman u novogradnji udaljenoj samo 200m od plaže u Grebaštici. Zgradu gradi firma stoga kupci nemaju trošak poreza na promet nekretnina i moguće je kupiti stan na kredit po spomenutoj cijenu. Apartman se nalazi u prizemlju manje zgrade te ima ukupnu korisnu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 64,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju zgrade na odličnoj lokaciji u Grebaštici. Stan veličine 63,49 m2, smješten je u prizemlju zgrade koja je trenutno u izgradnji, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim boravkom objedinjene u open space koncept,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

!TOP PRILIKA! 2-soban stan s vrtom ? Šibenik, novogradnja Na prodaju je prostran 2-soban stan S2 površine 73,85 m2, smješten u prizemlju stambene zgrade s 6 jedinica. Stan se sastoji od: - Dvije spavaće sobe - Kupaonice - Otvorene kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, s izlazom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 149.823 €, 55,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

MODERAN 1-SOBAN APARTMAN A2 S TERASOM I VRTOM MIRNA LOKACIJA, BLIZINA MORA Na prodaju je funkcionalan i ugodan apartman A2 smješten u prizemlju manje stambene zgrade sa samo 6 stanova, što osigurava mir, privatnost i ugodno stanovanje. Stan ukupne površine sastoji se od: hodnika (4,03....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik ? Dvosoban stan u prizemlju s vrtom i parkingom Jedini preostali stan u novom projektu stambene zgrade u širšem centru Šibenika! Površina: dvosoban stan u prizemlju Vanjski prostor: privatni vrt i terasa Parking: jedno parkirno mjesto osigurano Novogradnja ? moderna stambena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

BRODARICA ? LUKSUZAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, EKSKLUZIVAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM I TERASOM Na jednoj od najprestižnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, svega nekoliko koraka od kristalno čistog mora, smješten je vrhunski stambeni projekt koji nudi savršen spoj luksuza,....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 275.250 €
27.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 228.130 €, 65,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan jednosoban stan u prizemlju kvalitetne novogradnje sa zasebnim ulazom, smješten u mirnom dijelu Žaborića, svega 330 metara od mora. Unutarnja stambena površina stana iznosi 51,75 m, dok ukupna neto korisna površina iznosi 65,18 m. Stan je funkcionalno raspoređen....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 65,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

BRODARICA EKSKLUZIVAN PROJEKT S POGLEDOM NA KRAPANJ, LUKSUZAN JEDNOSOBAN STAN S VRTOM, TERASOM I PRIVATNOŠĆU Na jednoj od najpoželjnijih i najmirnijih lokacija u okolici Šibenika, u neposrednoj blizini mora, smjestio se ekskluzivan stambeni projekt vrhunske kvalitete koji redefinira....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 228.130 €, 65,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Jednosoban apartman s velikim dvorištem ? 65,18 m² (P1) Prodaje se jednosoban apartman P1 neto korisne površine 65,18 m² , smješten u prizemlju moderne stambene zgrade s ukupno 7 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, a nalazi se oko 330 metara od mora, plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 245.000 €, 65,05 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se luksuzan jednosoban stan unutarnje površine 48,75 m2, smješten u prizemlju moderne i kvalitetno građene zgrade, na atraktivnoj lokaciji. Stan se sastoji od hodnika (2,28 m2) prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom i kuhinjom otvorenog koncepta (30,80 m2), elegantne kupaonice....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr