- stanovi šibenik tržnica

  • Za upit "stanovi šibenik tržnica" pronađeno 28 nekretnina - prosječna cijena 3.154 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 550.000 €, 132,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Moderan luksuzan apartman prvi red do mora na šibenskoj rivi, rijetkost! Centralno smješten na rubu starog grada u blizini brojnih restorana, kafića, trgovina i tržnica. Stambena površina stana je 132,58 m2 i nalazi se na 1. katu. Sastoji se od ulaznog hodnika, male ostave, četiri....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 55,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 172.000 €
20.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i vrlo poželjnom dijelu Šibenika, u neposrednoj blizini Poljane, prodaje se komforan stan ukupne površine 55,18 m2. Smješten je u urednoj i održavanoj zgradi s manjim brojem stambenih jedinica, što budućim vlasnicima osigurava ugodnu atmosferu i mirno okruženje nadomak samog....

 
 
 
 
+14%

Promjena cijene sa 198.000 € na 225.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 80,00 m2 cca 2810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 245.000 €
01.03.2026 - 215.000 €
08.03.2026 - 198.000 €
13.03.2026 - 225.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je kompletno renoviran stan , na prvom katu manje zgrade sa zasebnim ulazom na odličnoj lokaciji. Površine 67 m2 , stan obuhvaća dvije spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, vešeraj, te hodnik. Ispod stepeništa je i malo spremište, a stanu pripada i kompletno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik tržnica'
250.000 €
250.000 €
155.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 580.000 €, 150,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Angelus nekretnine, agencija za nekretnine nudi vam na prodaju stan: LOKACIJA Stan se nalazi na I katu zgrade u centru Šibenika, na samoj Šibenskoj rivi s predivnim pogledom na Šibenski kanal. U neposrednoj blizini je podzemna garaža na Poljani, mnogo restorana, kafića, raznih trgovina,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM ? IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika ? predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 245.000 €, 80,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je kompletno renoviran stan, na prvom katu manje zgrade sa zasebnim ulazom na odličnoj lokaciji. Površine 67 m2, stan obuhvaća dvije spavaće sobe, kuhinju, dnevni boravak, kupaonicu, vešeraj, te hodnik. Ispod stepeništa je i malo spremište, a stanu pripada i kompletno potkrovlje....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 207.800 € na 199.990 € - 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 199.990 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 207.800 €
24.04.2026 - 199.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

Na jednoj od najatraktivnijih i mirnijih lokacija u gradu Šibeniku, prodaje se namješten stan, idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročni ili turistički najam. Stan je adaptiran 2022.g. i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s francuskim balkonom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 132,38 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvosobni stan 73,75 m2 + poslovni prostor 15,60 m2+ garaža 28m2Nekretnina u Šibeniku smještena u kvartu Baldekin, u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja. (bolnica ,škola, vrtić, fakultet, tržnica, itd). Položaj nekretnine je na visini što joj osigurava dosta prirodne sunčeve....

 
 
 
 
-17%

Promjena cijene sa 300.000 € na 250.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 173,00 m2 cca 1450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 300.000 €
06.05.2026 - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK VANJSKI | DVA STANA S VRTOM I TERASOM IZVRSNA INVESTICIJSKA PRILIKA Na izuzetno atraktivnoj lokaciji u centru Šibenika predio Vanjski, u neposrednoj blizini gradske tržnice i svih važnih sadržaja, prodaju se dva stana s velikim potencijalom za adaptaciju i investiciju. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 63,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan površine 63,75 m², smješten u centru grada. Stan ima funkcionalan raspored. Ulazni hodnik povezuje sve prostorije. S lijeve strane nalaze se kupaonica i zaseban WC, dok je s desne strane spavaća soba. U nastavku se nalazi kuhinja s blagovaonicom i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 419.000 €, 144,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Vodice, centar, dva stana od 72m2 ili jedan od 144m2 - novogradnja - useljivo, namješteno. Novoizgrađena višestambena zgrada na lijepoj, komfornoj parceli od cca. 900m2 sa ukupno 8 stambenih jedinica raspoređenih na tri etaže, na jedinstvenoj lokaciji u mirnom dijelu centra Vodica.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 288.400 €, 75,63 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK - RENOVIRANI STAN U CENTRU GRADA Na prodaju je izuzetan stan u srcu Šibenika, potpuno renoviran 2021. godine kada su postavljene nove instalacije, keramika i podovi. Ovaj prostrani stan površine 70,63 m2 sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, wca,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.06.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m², u atraktivnom dijelu Šibenika ? Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: ? Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m²), uređena i opremljena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 96,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u kući, smješten na drugom katu, ukupne stambene površine 96 m, u atraktivnom dijelu Šibenika Baldekin. Stan dolazi s pripadajućim dijelovima koji dodatno povećavaju njegovu vrijednost i funkcionalnost: Garaža s direktnim ulazom s ulice (28,14 m), uređena i opremljena....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.08.2025.,

www.njuskalo.hr

U centru starogradske jezgre Šibenika, na prvom katu stambene zgrade, prodaje se dvosobni komforni stan ukupne površine 71 m². Stan se sastoji od ulaznog hodnika, malog spremišta, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka otvorenog koncepta, hodnika, dvije spavaće sobe i kupaonice.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 97,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 388.000 €
01.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, Prodaje se uređeni i namješteni četverosobni stan u u obiteljskoj kući sa još tri stana, ETAŽIRANO!! Sastoji od 3 spavaće sobe, open space kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, prostrane kupaonice i dodatnog WC ? a. Stan je kompletno kvalitetno uređen; postavljene su nove....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 445.000 €, 97,52 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni trosobni stan s pogledom na more, 70 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni stan u novom stambenom projektu. Smješten na vrhunskoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na Baldekinu, najpoželjnijem gradskom kvartu, atraktivnoj lokaciji i u mirnom okruženju, prodaje se stan koji je smješten u visokom prizemlju male zgrade sa 4 stambene jedinice. Prostrana stambena nekretnina površine 65 m² sastoji se od zatvorenog ulaza sa ostavom površine 14 m2,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 240.000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan površine 63,75 m2 u samom centru grada na odličnoj lokaciji. Stan odiše posebnom toplinom i prozračnošću ? obiluje prirodnim svjetlom zahvaljujući brojnim prozorima i otvorenom rasporedu prostorija. Na ulazu se nalazi hodnik idealan za pohranu stvari, s lijeve strane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 55,71 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 2. katu manje zgrade u centru grada, površine 55,71 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, te drvarnice. U blizini stana se nalaze potrebni sadržaji za život - trgovina, škola, vrtić, tržnica, bolnica i sl. Udaljenost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor terase gdje se može....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Plišac, 159.000 €, 42,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor na top lokaciji u centru Šibenika, površine 42.5 m2, prizemlje, uz glavnu ulicu, zaseban ulaz, pristup automobilom. Prostor je udaljen 150 m od glavne tržnice (pijace), pošte, javnog bilježnika, općinskog suda, shopping centra City Life i trajektne luke. Potpuno uređen,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 78,82 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosoban stan s pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni stan u novom stambenom projektu. Smješten na vrhunskoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 107,49 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Penthouse s tri spavaće sobe i panoramskim pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni penthouse u novom stambenom projektu. Smješten....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan