• GoHome Professional
stanovi šibenik parking 60 m2 - GoHome
  • stanovi šibenik parking 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik parking 60 m2

  • Za upit "stanovi šibenik parking 60 m2" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 3.494 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 3 nekretnina za upit stanovi šibenik parking 60 m2 Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Šubićevac dvosoban stan 60 m U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m. Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja, lođe i balkona, što pruža funkcionalan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik, Baldekin Funkcionalan stan na odličnoj lokaciji s dva balkona Na jednoj od najtraženijih lokacija u Šibeniku, u naselju Baldekin, smješten je ovaj funkcionalan i ugodan stan ukupne površine 59,2 m, idealan za svakodnevni život ili kao investicija za najam. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik parking 60 m2'
199.990 €
190.000 €
190.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je kompletno namješten i novouređen stan površine 60 m2 na odličnoj lokaciji - Šubićevac . Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od predsoblja, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om te otvorenog prostora kojeg čine dnevni boravak i kuhinja. Zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 64,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se stan u izgradnji u Brodarici, Šibenik, s terasom i garažom, smješten na svega 250 metara od mora. Ukupna površina stana S3 iznosi 64 m², a uz stan dolazi zatvoreni parking od 15 m². Ova nekretnina idealna je za ugodan život ili investiciju u blizini mora, u mirnom i funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 205.802 €, 60,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju: Dvosoban stan u prizemlju novogradnje ? Vidici, Šibenik Na prodaju je moderan dvosoban stan smješten u prizemlju kvalitetne novogradnje, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Vidici, u blizini centra grada Šibenika i svih ključnih sadržaja. Osnovne informacije: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 60,53 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik ? Vidici, u mirnom dijelu naselja smješten je moderan dvosobni stan u prizemlju manje stambene zgrade novije gradnje, ukupne korisne površine 60,53 m². Neto stambena površina stana iznosi 52,68 m², a sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe te kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 180.000 €, 60,54 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m². Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 190.000 €, 61,33 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? DONJE RAŽINE | STAN S2, ZGRADA D | MODERAN DVOSOBAN STAN S NATKRIVENOM TERASOM I PARKINGOM ? NOVOGRADNJA U mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika, u naselju Donje Ražine, smjestio se novi moderan stambeni projekt osmišljen s naglaskom na kvalitetu života, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 205.819 €, 58,08 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je dvosoban stan u prizemlju novogradnje smještene na lijepoj lokaciji u blizini užeg djela grada i svih potrebnih sadržaja. Stan je smješten u prizemlju novogradnje u zgradi koja se sastoji od ukupno 5 stanova na Vidicima. Stan obračunske površine 58,08 m² (neto korisne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 214.064 €, 62,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S1 Sastoji se od predvorja, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja i moderna izvedba. Klima....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 180.000 €, 58,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik Baldekin na prodaju stan u visokom prizemlju ukupne površine 58 plus veranda 14 m2 . Nekretnina je je konceprirani kao 3 sobe plus kupaona. Parking je na ulici ispred kuće i uvijek ima slobodnih mijesta . Nekretnina ima svu potrebnu dokumentaciju te je moguća kupnja iz kredita....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 238.000 € na 226.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 238.000 €
06.05.2026 - 226.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 2,5-sobni stan površine 62 m2, smješten na prvom katu uredne i održavane zgrade u Šibeniku, kvart Križ. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 166.000 €, 57,83 m2 cca 2870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

Šibenik, stan u prizemlju s terasom, ukupne neto korisne površine 57,83 m². Stanu pripada jedno parkirno mjesto, a zatvoreni stambeni prostor iznosi 41,37 m².Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom s blagovaonicom, spavaće sobe, te kupaonice. Iz dnevnog boravka izlazi se na....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 190.000 €, 62,79 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je apartman S3 smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova, u mirnom dijelu Brodarice kod Šibenika. Lokacija je vrlo ugodna za život, ali i odlična prilika za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog prostora (3,30 m²) kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 239.000 €, 63,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju Zgrada sa 4 stana i prekrasnim pogledom na more, Brodarica-Šibenik Prodaje se stambena zgrada sa ukupno četiri dvosobna stana, smještena u mirnom dijelu Brodarice, nadomak Šibenika. Lokacija nudi spektakularan pogled na more i savršen je izbor za život, odmor ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Novogradnja na ekskluzivnoj lokaciji u Grebaštici. Objekt s ukupno šest stambenih jedinica, udaljen 300 m od mora, predivnih plaža i svih popratnih sadržaja. Objekt se sastoji od prizemlja i dva kata. Dokumentacija i vlasništvo uredni. Objekt je u procesu izgradnje te je završetak....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 214.642 €, 63,13 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.09.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se stan u Brodarici na mirnoj lokaciji blizu plaže. STAN S5 Sastoji se od ulaza, kupaonice, kuhinje, blagovaonice, dnevnog boravka, spavaće sobe, natkrivene terase. Ima mali pogled na more. Stan se nalazi u mirnoj i rezidencijalnoj zoni, kvalitetna novogradnja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 63,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Podno grijanje, Terasa, Klimatizacija, Garaža, Parking, Blagovaonica.

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 192.000 €, 64,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.10.2025.,

www.indomio.hr

Na lijepoj lokaciji, u Ražinama, na prodaju moderna novogradnja u izgradnji. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, te se sastoji od 6 stanova. U zgradi su dostupni još stanovi na drugom katu. Stan se sastoji od prostranog dnevnog dijela, 38 metara kvadratnih , koji ima izlaz na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 64,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: Elegantan dvosobni stan s dva parkirna mjesta, 300 m od plaže ? Brodarica, Šibenik U neposrednoj blizini tirkiznog mora i uređenih plaža Brodarice, Kaiser Immobilien nudi na prodaju moderan stan smješten na prvom katu nove, intimne zgrade sa svega četiri....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 64,00 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzan dvosobni stan s prostranom terasom i dva parkinga ? Brodarica, 300 m od mora Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja vrhunski stan (S3) u novoj, intimnoj zgradi sa svega četiri stambene jedinice u Brodarici, nadomak Šibenika. Ovaj....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 203.833 €, 55,09 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2025.,

www.njuskalo.hr

OSNOVNE INFORMACIJE ? Apartman u Šibeniku, na adresi Krapanjskih spužvara 81A ? Lokacija: 5 km južno od Šibenika ? Mikrolokacija: naselje vila i privatnih kuća OPIS ? Predmetna nekretnina predstavlja kuću upisanu u ZK odjel Šibenik, katastarska općina Donje Polje ? Suvlasnički dio....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 65,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Šibenik ? Dvosoban stan u prizemlju s vrtom i parkingom Jedini preostali stan u novom projektu stambene zgrade u širšem centru Šibenika! Površina: dvosoban stan u prizemlju Vanjski prostor: privatni vrt i terasa Parking: jedno parkirno mjesto osigurano Novogradnja ? moderna stambena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 65,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je prekrasan stan smješten na drugom katu moderne zgrade u Žaboriću, mirnom i uređenom naselju poznatom po kristalno čistom moru i uređenim plažama. Žaborić je idealno mjesto za obiteljski odmor ili miran život uz more, a nalazi se svega 10 minuta vožnje Šibenika. Stan....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 275.250 € na 294.635 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 294.635 €, 65,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 275.250 €
27.03.2026 - 294.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Urbana vila sa 3 ekskluzivna stana u novogradnji koja redefinira standarde luksuza u Šibeniku, smještena na atraktivnoj, centralnoj lokaciji u Šibenik, s otvorenim pogledom na more i povijesnu Tvrđava sv. Mihovila, ova moderna zgrada savršeno spaja autentičnu mediteransku tradiciju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na Baldekinu, najpoželjnijem gradskom kvartu, atraktivnoj lokaciji i u mirnom okruženju, prodaje se stan koji je smješten u visokom prizemlju male zgrade sa 4 stambene jedinice. Prostrana stambena nekretnina površine 65 m² sastoji se od zatvorenog ulaza sa ostavom površine 14 m2,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 247.190 €, 65,05 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3A smješten je u prizemlju moderne novogradnje i nudi izvrstan spoj unutarnjeg prostora i prostrane vanjske površine. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 48,75 m². Posebna prednost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 241.092 €, 65,16 m2 cca 3700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,80 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 171.802 €
21.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 54,73 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten stan u ulici Mandalinskih žrtava, ukupne upisane površine 54,73 m², dok stvarna korisna površina iznosi oko 55,61 m² (zbog loggie koja se u dokumentaciji obračunava po manjem koeficijentu). ?Stan je potpuno renoviran 2017. godine, a opremljen je novim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 120.000 €, 54,10 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.c21.hr

ŠIBENIK ? RAŽINE | Jednosoban stan u prizemlju, etažiran, parking Posredujemo u prodaji etažiranog stana smještenog u prizemlju stambene kuće u mirnom dijelu Gornjih Ražina, u Šibeniku. Kuća je izgrađena na zemljištu ukupne površine 392 m2, tlocrtne površine 172 m2, a sastoji se od....