• GoHome Professional
stanovi šibenik komforan 2.kat - GoHome
  • stanovi šibenik komforan 2.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik komforan 2.kat

  • Za upit "stanovi šibenik komforan 2.kat" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.923 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 140.000 €, 49,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju stan u centru Šibenika, predio Škopinac, u blizini bolnice, suda i svih važnih sadržaja, ukupne neto korisne površine 48,79 m2. Kuća u kojoj se nalazi stan je građena 70tih godina, funkcionalna je, sadrži još jedan dvoetažni stan na prvom i drugom katu, ima pristup....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 77,00 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju komforan stan u samom centru Šibenika na 2.katu stambene zgrade, ukupne površine 77 m2. Stan se sastoji od hodnika, wc-a, kuhinje s ostavom, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka i balkona s pogledom na more. Dnevne prostorije su južne orijentacije s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 315.000 €, 87,51 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan trosoban stan u na drugom katu, ukupne korisne površine 87,3 m2.Sastoji se od tri spavaće sobe, open space kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka, kupaonice, gostinjskog WC-a, predsoblja i prostrane loggie ispred dnevnog boravka.Zatvorena stambena korisna površina stana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik komforan 2.kat'
240.000 €
475.545 €
475.545 €
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 300.000 €, 87,58 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.02.2025.,

www.eurovilla.hr

Komforan, dvosoban stan na drugom katu, ukupne korisne površine 90,5 m2.Sastoji se od dvije spavaće sobe od kojih je jedna s vlastitom kupaonicom, kuhinje, blagovaonicom i dnevnog boravka otvorenog tipa, glavne kupaonice, hodnika i ostave te loggie ispred dnevnog boravka i balkona.Zatvorena....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Prostrani stan površine 116m2 u Varošu :::. U Šibeniku, predio Varoš, nalazi se komforan stan površine 116m2. Smješten je na drugom katu starije zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, te terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 555.000 €, 140,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Komforan dvoetažni apartman na 1. kat + 2. katu u sklopu stambene zgrade, nalazi se svega 200 metara od plaže. Apartman je sjevero-istočno orijentiran i ima 140,46 m² ukupne korisne površine, a sastoji se na 1. katu od hodnika, wc-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor terase gdje se može....