• GoHome Professional
stanovi šibenik Zadnjih 7 dana porasla cijena - GoHome
  • stanovi šibenik Zadnjih 7 dana porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik Zadnjih 7 dana porasla cijena

  • Za upit "stanovi šibenik zadnjih 7 dana porasla cijena" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 3.793 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • novogradnja
    • prvi red do mora
    • 2.kat
    • hidromasažna kada
    • balkon
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 171.802 €
22.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 510.000 € na 527.340 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 527.340 €, 109,34 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 510.000 €
18.05.2026 - 527.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s krovnom terasom, 120m od plaže, 2 garaže Velika terasa koja okružuje stan, privatna krovna terasa od 85,41 m², garaža i svega nekoliko minuta hoda do plaže i centra Vodica ? upravo takve karakteristike danas definiraju najtraženije penthouse stanove uz....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik zadnjih 7 dana porasla cijena'
262.500 €
 
+25%

Promjena cijene sa 210.000 € na 262.500 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 262.500 €, 64,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 210.000 €
22.05.2026 - 262.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je odličan apartman u novogradnji udaljenoj samo 200m od plaže u Grebaštici. Zgradu gradi firma stoga kupci nemaju trošak poreza na promet nekretnina i moguće je kupiti stan na kredit po spomenutoj cijenu. Apartman se nalazi u prizemlju manje zgrade te ima ukupnu korisnu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr