• GoHome Professional
stanovi šibenik Zadnjih 14 dana pala cijena - GoHome
  • stanovi šibenik Zadnjih 14 dana pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik Zadnjih 14 dana pala cijena

  • Za upit "stanovi šibenik zadnjih 14 dana pala cijena" pronađeno 14 nekretnina - prosječna cijena 3.160 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  •  Po svojstvima
    • adaptiran
    • suteren
    • park
    • okućnica
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-7%

Promjena cijene sa 300.000 € na 280.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 300.000 €
20.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na atraktivnoj lokaciji u Brodarici, samo 130 metara od mora, smješten je ovaj prostrani trosobni stan u prizemlju moderne zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom koji ima izlaz na terasu i vlastiti....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 199.000 € na 190.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 66,00 m2 cca 2880 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.11.2025 - 199.000 €
22.05.2026 - 190.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, CENTAR- Stan u centru grada 66,80m2 Prodaje se lijepo uređen stan u centru grada u Šibeniku. Stan ukupne stambene površine 66,80m2 nalazi se na drugom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice, hodnika i dvije spavaće sobe.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 275.000 € na 260.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 260.000 €, 113,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.02.2026 - 275.000 €
10.05.2026 - 260.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s tri terase, 30 m od mora na Jadriji U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Jadrija, smještenom između Šibenika i Vodica, nalazi se ovaj stan, koji spaja udobnost obiteljskog doma i šarm mediteranskog života uz more. Stan je udaljen tek tridesetak metara od obale, okružen zelenilom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik zadnjih 14 dana pala cijena'
250.000 €
280.000 €
260.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 53,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
23.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

.::: Useljiv stan 53,17m2 u Šibeniku :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji u Šibeniku i svega 190m udaljenosti od glavnog gradskog trga Poljana prodaje se stan na 2. katu stambene zgrade. Stan je uređen i useljiv a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe i 2 manje spavaće....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 138.000 € na 118.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 118.000 €, 69,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 138.000 €
23.05.2026 - 118.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK STAN SA TERASOM I DVA SPREMIŠTA U mirnom dijelu Šibenika, na prodaju je stan smješten u blagom suterenu Ova funkcionalno organizirana nekretnina sastoji se od: ulaznog hodnika WC-a kuhinje s blagovaonicom dvije spavaće sobe predprostora kupaonice dodatnu vrijednost čine terasa....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 229.000 € na 219.000 € - 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 229.000 €
13.05.2026 - 219.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

U mirnom dijelu mjesta Grebaštica, na svega 100 metara od uređene plaže, prodaje se moderan stan u novogradnji, ukupne površine 54,6 m².Stan se nalazi u novijoj zgradi kvalitetne gradnje te nudi funkcionalan raspored prostora.Dnevni dio čine kuhinja, blagovaonica i boravak povezani....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 55,18 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 172.000 €
22.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i vrlo poželjnom dijelu Šibenika, u neposrednoj blizini Poljane, prodaje se komforan stan ukupne površine 55,18 m2. Smješten je u urednoj i održavanoj zgradi s manjim brojem stambenih jedinica, što budućim vlasnicima osigurava ugodnu atmosferu i mirno okruženje nadomak samog....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 390.000 € na 375.000 € - 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 111,00 m2 cca 3380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.12.2025 - 390.000 €
10.05.2026 - 375.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman A1 u prizemlju, odmah useljiv! Apartman A1 smješten je u prizemlju novoizgrađene stambene zgrade, a sastoji se od: kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, 3 spavaće sobe, 2 kupaonice, terase. Uz stan dolaze spremište u podrumu, 2 parkirna mjesta te vrt od 18,34....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 226.974 € na 217.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 68,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 226.974 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan stan S2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. STAN S2 - PRVI KAT Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i balkona. U gradnji....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 172.000 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 53,85 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 175.000 €
18.04.2026 - 172.000 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Vodicama blizu Šibenika, prodaje se lijepo adaptiran stan smješten u stambenoj zgradi novije gradnje, s ukupno 53,85 m2 korisne površine uključujući terasu od 3,85 m2. Južne je orijentacije te ima zaseban ulaz s nekoliko stepenica. Sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 310.000 € na 280.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 86,62 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 310.000 €
11.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prvom katu moderne novogradnje u Brodarici smješten je ovaj prostrani dvosobni stan, udaljen svega 130 metara od mora. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice, dodatnog WC-a, dvije spavaće sobe te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, s izlazom na loggiu. Stanu pripada....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 295.000 € na 280.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Centar, 280.000 €, 86,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 295.000 €
15.05.2026 - 280.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Šibeniku, u strogom centru grada, smješten u prizemlju kamene kuće. Ukupna površina stana iznosi 86m2, a koncipiran je kao dva zasebna stana-studio apartmana. Zadnja renovacija je bila 2019. godine, a elektroinstalacije i vodovodne instalacije renovirane su 2014.....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 287.000 € na 259.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 259.000 €, 80,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.04.2026 - 287.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se useljiv i namješten stan na Šubićevcu u stambenoj zgradi s dva lifta na 5. katu površine 80 m2. Sastoji se od hodnika, malog hodnika sa dvije spavaće sobe, kuhinje i blagovaonice, dnevnog boravka, kupaonice i malog wc-a te južnog i sjevernog balkona. U blizini je osnovne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr