• GoHome Professional
stanovi šibenik Najnovije pala cijena - GoHome
  • stanovi šibenik Najnovije pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi šibenik Najnovije pala cijena

  • Za upit "stanovi šibenik najnovije pala cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.877 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 271.293 € na 254.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 254.000 €, 82,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 271.293 €
24.05.2026 - 254.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 250.536 € na 235.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 235.000 €, 75,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 250.536 €
24.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A2 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i natkrivene....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 226.974 € na 217.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 68,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 226.974 €
23.05.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA Prodaje se moderan stan S2 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. STAN S2 - PRVI KAT Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta i balkona. U gradnji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik najnovije pala cijena'
118.000 €
190.000 €
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 53,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
23.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.crozilla.com

.::: Useljiv stan 53,17m2 u Šibeniku :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji u Šibeniku i svega 190m udaljenosti od glavnog gradskog trga Poljana prodaje se stan na 2. katu stambene zgrade. Stan je uređen i useljiv a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe i 2 manje spavaće....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 360.000 € na 345.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 345.000 €, 82,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.03.2026 - 360.000 €
24.05.2026 - 345.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Jadrija - na prodaju je stan u prizemlju na samo 50 metara od mora! Stan se nalazi u prizemlju kuće koja ima ukupno dva stana. Stan se sastoji od ulaza, kuhinje i dnevnog boravka te sobe i kupaonice, ukupne površine 35,45 m2, uz to stanu pripada velika zatvorena nadstrešnica 47m2....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.000 € na 210.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 210.000 €, 81,02 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.03.2026 - 225.000 €
23.05.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

ŠIBENIK ? ŠUBIĆEVAC | PROSTRAN OBITELJSKI STAN S POGLEDOM NA MORE I STADION Ekskluzivno u našoj ponudi! Na izuzetno traženoj i mirnoj lokaciji u Šibeniku, na Šubićevcu, prodaje se prostran i svijetao stan smješten na 12. katu stambene zgrade s novim liftovima, s prekrasnim pogledom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr