- stanovi šibenik što veće

  • Za upit "stanovi šibenik što veće" pronađeno 2 755 nekretnina - prosječna cijena 3.734 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • namješten
    • okućnica
    • opremljen
    • moderan
    • 1.kat
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 95,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se predivni prostrani apartman u Žaboriću pored Šibenika na odličnoj lokaciji u blizini plaže. Apartman se nalazi u manjoj dvojnoj zgradi modernog dizajna. Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom u jednoj cjelini. Iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 95,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2024.,

www.terradalmatica.hr

U povijesnoj jezgri grada Šibenika, 190 metara od mora, prodaju se tri etažirana stana smještena na prvom, drugom i trećem katu kamene zgrade. Ukupna površina svih stanova iznosi 95 m², pri čemu svaki stan obuhvaća cijelu etažu od cca 30 m². .

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 94,59 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, VODICE - Stan u prizemlju s vrtom, terasom i 2 parking mjesta U ponudi je prostran i potpuno namješten stan SJ1 smješten u prizemlju manje stambene zgrade u Vodicama, na mirnoj i ugodnoj lokaciji, svega 400 m od mora i uređene obale. Zgrada se sastoji od ukupno 6 stanova,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

**PRVI RED DO MORA ? ZGRADA B1, PRIZEMLJE POGLED NA MORE IZ VLASTITOG VRTA, BEZ KOMPROMISA** Postoje stanovi koji nude kvadrate i oni koji nude iskustvo života uz more. Ovaj stan u prizemlju zgrade B1 pripada upravo toj rijetkoj kategoriji ? onoj gdje more nije samo blizu, već je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 597.000 €, 94,18 m2 cca 6340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ŠIBENIK, BRODARICA ? Stan 1. red uz more, vrt 157 m², novogradnja Stanovi u prvom redu uz more su rijetki. Stanovi u prvom redu sa 157 m² privatnog vrta praktički ne postoje. Ovdje ne kupujete klasičan apartman ? već prostor koji se ponaša kao kuća uz more. Upravo takav je ovaj stan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Mandalina, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Dvoetažni stan u Mandalini s prekrasnim pogledom na Šibenik I šibenski zaljev, nedaleko od poznate D-Marine. Nekretnina je dio kuće koja se sastoji od prizemlja , kata i potkrovlja. Stan ima zaseban ulazi i zauzima prvi kat I potkrovlje. Prvi kat je u visokoj Roh Bau fazi površine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 375.000 €, 94,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stan s prekrasnim pogledom na more :::. Izgradnja luksuzne višestambene zgrade na dvije etaže s 5 stambenih jedinica započeta je na izuzetnoj lokaciji na Brodarici u 1. redu do mora. Moderne arhitekture svega nekoliko koraka od mora i plaže. Rok završetka i planirano useljenje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

ŠIBENIK, BRODARICA Stan 1. red uz more, vrt 157 m, novogradnja Stanovi u prvom redu uz more su rijetki. Stanovi u prvom redu sa 157 m privatnog vrta praktički ne postoje. Ovdje ne kupujete klasičan apartman već prostor koji se ponaša kao kuća uz more. Upravo takav je ovaj stan u Brodarici,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Smješten u prizemlju, u prvom redu do mora, u modernoj i kvalitetnoj novogradnji u Brodarici, ovaj funkcionalan stan nudi savršen spoj udobnosti, kvalitete i atraktivne lokacije.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, gostinjskog WC-a, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan S2 smješten u prizemlju moderne novogradnje u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika. Ukupna površina stana iznosi 94,18 m², a sastoji se od ulaza, dnevnog boravka i kuhinje sa blagovaonom, dvije spavaće sobe, kupaonice, WC-a te izlaza na terasu, sa vlastitim....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

?TOP LOKACIJA ? BRODARICA - Na prodaju luksuzni stan s vrtom površine 157 m2 i otvorenim pogledom na more, u 1. redu do mora, uz samu plažu! Objekt se nalazi u naselju Brodarica, u neposrednoj blizini Šibenika i smješten je na izuzetnoj i jedinstvenoj lokaciji, samo 10 m od plaže....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 274.500 €, 94,00 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan A1 u novogradnji, Šibenik Prodaje se moderan dvosoban stan (A1) U PRIZEMLJU novogradnje u mirnom dijelu Šibenika, udaljen svega 1300 m od mora i popularnog kupališta Rezalište na Brodarici. Osnovne informacije: Površina stana: 93,62 m² Sastoji se od: dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 94,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Stan s prekrasnim pogledom na more :::. Izgradnjaluksuznevišestambene zgradena dvije etaže s 5 stambenih jedinicazapočeta je na izuzetnoj lokaciji na Brodariciu1. redu do mora. Moderne arhitekture svega nekolikokoraka od mora i plaže. Rok završetka i planirano useljenje jedoproljeća....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 94,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se prostran i funkcionalan stan smješten na drugom katu stambene zgrade u Brodarici, nedaleko Šibenika, s panoramskim pogledom na more koji će vas osvojiti. Ovaj stan površine 94 m², od toga korisne neto površine od 79,44 m², nalazi se samo 100 metara od mora te je opremljen....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 375.000 €, 94,00 m2 cca 3990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici se prodaje dvosobni stan s vrtom na top lokaciji. Smješten je u prizemlju novogradnje, na svega 10 m od mora. Ukupna površina stana je 93,56 m², a vrt se prostire na 149 m². Objekt je trenutno u fazi gradnje, a završetak radova i useljenje se očekuje u prvoj polovici 2024.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 421.920 €, 94,00 m2 cca 4490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan visoke kvalitete u mirnom dijelu Vodice, na blagoj uzvisini s otvorenim pogledom na more. Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade. Zgrada će imati ukupno deset stambenih jedinica te je projektirana s naglaskom na komfor i funkcionalnost. Stan oznake S9....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 275.000 €, 94,00 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je stan S1 ? prizemlje u mjestu Žaborić na samo 100m udaljenosti od plaže. Žaborić je malo turističko mjesto nadomak Šibenika, koje je poznato po svojoj pješčanoj plaži. U krugu od 100km nalaze se 2 međunarodne zračne luke Zadar/Split, a priključak na autocestu je udaljen....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.03.2026.,

www.indomio.hr

TOP LOKACIJA PRVI RED DO MORA Prodaje se moderan stan u Brodarici u prvom redu do mora. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje ima ukupno 6 stanova. STAN S2 nalazi se u prizemlju. Sastoji se od ulaza, dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice, wc-a, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan u prizemlju novogradnje smješten u prvom redu do mora, na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Brodarici kraj Šibenika. Stan je pažljivo projektiran s naglaskom na funkcionalnost i komfor, a posebnu vrijednost daje iznimno prostrani vanjski prostor. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 597.000 €, 94,00 m2 cca 6350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju stan u novogradnji na ekskluzivnoj lokaciji, 1. red do mora u Brodarici pored Šibenika, stambene površine 66,88 m2 s terasom, vrtom i ukupne korisne vrijednosti 94,18 m2. Stan je jugoistočne orijentacije, a sastoji se od: - hodnika - open space kuhinje i dnevnog....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 421-440 (od ukupno 441)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com