- stanovi ŠIBENIK parking

  • Za upit "stanovi šibenik parking" pronađeno 286 nekretnina - prosječna cijena 3.793 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • za adaptaciju
    • komforan
    • 1.kat
    • dvorište
    • lift
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, Plišac, 159.000 €, 42,00 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Poslovni prostor na top lokaciji u centru Šibenika, površine 42.5 m2, prizemlje, uz glavnu ulicu, zaseban ulaz, pristup automobilom. Prostor je udaljen 150 m od glavne tržnice (pijace), pošte, javnog bilježnika, općinskog suda, shopping centra City Life i trajektne luke. Potpuno uređen,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 330.000 €, 78,82 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Elegantan dvosoban stan s pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni stan u novom stambenom projektu. Smješten na vrhunskoj lokaciji,....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Šubićevac, 180.000 €, 60,54 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² Šibenik, Šubićevac ? dvosoban stan 60 m² U mirnom i traženom dijelu Šibenika, kvart Šubićevac, smješten je dvosoban stan na šestom katu stambene zgrade, ukupne površine 60,54 m². Stan se sastoji od dvije sobe, kuhinje, ostave, kupaonice, predsoblja,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 270.000 €
20.01.2026 - 260.000 €
25.01.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U širem dijelu gradskog područja, u manjoj stambeno- poslovnoj zgradi, prodajemo ovaj komforni dvoetažni stan. Stan je potpuno namješten, odličnog rasporeda: na prvom katu je trosoban stan sa izlaskom iz dnevnog dijela na terasu južne orijentacije, dok je na etaži visokog potkrovlja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 495.000 €, 135,28 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Moderno uređen i opremljen Penthouse s Pogledom na More ? Brodarica Penthouse ? 3 spavaće sobe | 2 kupaonice | terasa | pogled na more | parking U prodaji je ekskluzivan trosoban Penthouse apartman na drugom katu zgrade sa ukupno 5 stanova, smješten u mirnom obiteljskom naselju Brodarice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 280.000 €, 56,56 m2 cca 4950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na trenutno najtraženijoj lokaciji u šibenskom području ? Brodarici ? svega 270 m od mora i u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja, nalazi se ekskluzivni novi projekt idealan za obiteljski život ili pametnu investiciju. Projekt čine dvije manje zgrade s ukupno samo 8 stanova....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 395.000 €, 91,70 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se predivan stan na izvrsnoj lokaciji u Podsolarskom, u blizini svih važnih sadržaja za život, te nedaleko od mora. Stan se nalazi u kvalitetno izgrađenoj zgradi, opremljenoj prema zadnjim standardima kvalitete, a zgrada se nalazi u lijepo uređenom kompleksu koji je odlično....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 230.000 €, 73,61 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je apartman S4 smješten na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno pet stanova, u mirnom dijelu Brodarice kod Šibenika. Lokacija je vrlo ugodna za život, ali i odlična prilika za odmor ili turistički najam. Stan se sastoji od: ulaznog prostora (4,88 m²) kuhinje s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 107,49 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Penthouse s tri spavaće sobe i panoramskim pogledom na more, 50 m od plaže, Vodice U srcu Jadrana, u popularnom turističkom gradu Vodicama, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ekskluzivni penthouse u novom stambenom projektu. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 273.524 €, 71,98 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 2A nalazi se u prizemlju moderne novogradnje i odlikuje se funkcionalnim i ugodnim rasporedom. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 52,87 m². Balkon je dijelom natkriven i dijelom nenatkriven....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 247.190 €, 65,05 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan 3A smješten je u prizemlju moderne novogradnje i nudi izvrstan spoj unutarnjeg prostora i prostrane vanjske površine. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe, kupaonice i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 48,75 m². Posebna prednost....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 171.802 € na 175.360 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 175.360 €, 54,80 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 171.802 €
21.05.2026 - 175.360 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju: Jednosoban stan s terasom i prostranim dvorištem u Brodarici Na prodaju je moderan jednosoban stan smješten u mirnom i uređenom dijelu Brodarice, idealan za svakodnevni život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 74,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Podno grijanje, Terasa, Klimatizacija, Garaža, Otvorena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, Na upit, 76,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.terradalmatica.hr

Prodaje se penthouse u izgradnji u Brodarici, Šibenik, smješten na drugom katu moderne zgrade, na svega 250 metara od mora. Stan S4 ukupne površine 76 m² nudi prekrasan pogled te visoku razinu komfora i privatnosti. Uz stan dolazi zatvoreni parking od 15 m² te jedno vanjsko parkirno....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 113,72 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2024.,

www.terradalmatica.hr

Šime je vlasnik i direktor agencije Terra Dalmatica. Nakon što je diplomirao na Ekonomskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu, profesionalnu karijeru u djelatnosti prometa nekretninama započeo je u svom rodnom Šibeniku. Klima, Protuprovalna vrata, Terasa, Parking, Blagovaonica.