• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK novouređen adaptiran pala cijena - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK novouređen adaptiran pala cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK novouređen adaptiran pala cijena

  • Za upit "stanovi šibenik novouređen adaptiran pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-4%

Promjena cijene sa 207.800 € na 199.990 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 199.990 €, 61,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.02.2026 - 219.000 €
27.02.2026 - 207.800 €
26.04.2026 - 199.990 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Na jednoj od najatraktivnijih i mirnijih lokacija u gradu Šibeniku, prodaje se namješten stan, idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročni ili turistički najam. Stan je adaptiran 2022.g. i sastoji se od: prostranog dnevnog boravka s francuskim balkonom, dvije spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 182.000 € na 178.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 178.000 €, 41,63 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 182.000 €
08.05.2026 - 178.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalno uređen 1,5-sobni stan površine 41,63 m2, smješten u visokom prizemlju uredne i održavane zgrade u samom srcu Šibenik, svega nekoliko koraka od Poljane. Riječ je o lokaciji koja savršeno spaja mir i privatnost s neposrednom blizinom svih....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 172.000 € na 160.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 53,85 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 175.000 €
18.04.2026 - 172.000 €
15.05.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Vodicama blizu Šibenika, prodaje se lijepo adaptiran stan smješten u stambenoj zgradi novije gradnje, s ukupno 53,85 m2 korisne površine uključujući terasu od 3,85 m2. Južne je orijentacije te ima zaseban ulaz s nekoliko stepenica. Sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 250.000 € na 238.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 238.000 €, 69,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 250.000 €
25.04.2026 - 238.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u šibenskom naselju Vidici prodaje se trosoban stan površine 69 m², smješten na 1. katu stambene zgrade s liftom. Stan je južno orijentiran, zbog čega ima puno prirodnog svjetla tijekom cijelog dana, a s lođe se pruža otvoren pogled, što prostoru daje....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi šibenik adaptiran pala cijena (10)
  • stanovi šibenik novouređen pala cijena (1)
  • stanovi šibenik novouređen adaptiran (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more