- stanovi ŠIBENIK novouređen

  • Za upit "stanovi šibenik novouređen" pronađeno 15 nekretnina - prosječna cijena 3.358 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 1 nekretnina za upit stanovi ŠIBENIK novouređen pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosječna cijena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 380.000 €, 137,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je prekrasan novouređen moderan stan na dvije etaže smješten u mirnom kvartu Buale u Šibeniku, bruto površine 137m2. Ova nekretnina nudi idealan dom za obitelj, pružajući savršenu ravnotežu između gradskog života i privatnosti. Na prvoj etaži nalazi se prostrano predsoblje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Novouređen stan površine 95m2 na 1.katu. Dvije spavaće sobe, kupaonica, veliki dnevni boravak sa kuhinjom. Velika staklena terasa s pogledom na more, te još jedna velika kupaonica. Svaka soba ima svoj klima uređaj. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez auta. Natkriveni parking uz kuću.....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u prizemlju u Gornjim Ražinama . U etažiranoj kući, prodaje se stan stambene površine 45,64 . Nalazi se u prizemlju ali ulaz je sa strane privatnog dvorišta stoga je intimno i lijepo orijentirano. Gledajući sa strane ulice, stan izgleda kao da je na prvoj etaži. Sastoji....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik novouređen'
148.000 €
645.000 €
565.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 148.000 €, 57,00 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju potpuno novouređen stan površine 57,70m2 u neposrednoj blizini centra Šibenika. Stan se prodaje potpuno renoviran , uključujući nove sanitarije i stolariju, a osim stana obnovljen je i izoliran krov zgrade . Ovaj dvoetažni stan smješten je na prvom katu manje....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 725.000 €, 130,00 m2 cca 5580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2023.,

www.crozilla.com

CENTAR CENTRA! PRESTIŽNA LOKACIJA! Jedinstvena prilika, jedinstvena nekretnina, prestižna pozicija! Potpuno adaptiran veliki stan sa luksuznom terasom u povijesnoj jezgri grada Šibenika. Visoki stropovi, stropna i podna rasvjeta. 4 sobe i 4 kupatila.Novouređen i potpuno adaptiran....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je kompletno namješten i novouređen stan površine 60 m2 na odličnoj lokaciji - Šubićevac . Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od predsoblja, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om te otvorenog prostora kojeg čine dnevni boravak i kuhinja. Zahvaljujući....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 388.000 € na 368.600 € - 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 368.600 €, 108,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.03.2026 - 388.000 €
03.05.2026 - 368.600 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se osunčan stan površine 97 m2 na drugom katu te na lijepoj lokaciji. Novouređen stan, s novim instalacijama , te potpuno namješten. Trosoban stan koji je savršeno raspoređen te lijepo odvaja dnevni od spavaćeg dijela. Na samom ulazu se nalazi hodnik i wc, te se u lijevom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 249.000 €, 83,74 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan, dvosoban stan/apartman smješten u prizemlju manje zgrade s ukupno tri stambene jedinice, na izvanrednoj lokaciji u Brodarici, udaljenoj svega 120 metara od plaže i mora, kao i pristaništa za otok Krapanj ? najniži i najmanji naseljeni otok na Jadranu. Stan je....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 199.000 €, 83,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju ? Moderno renoviran jednosoban stan s dvorištem, 120 m od mora ? Brodarica (Šibenik) 83,74 m² ukupne korisne površine | Vlastiti ulaz i dvorište | Kompletna adaptacija | Lokacija blizu svih sadržaja Prodaje se privatno predivno uređen jednosoban stan/apartman u prizemlju....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 495.000 €, 125,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.crozilla.com

U Šibeniku, u staroj gradskoj jezgri, prodaje se novouređen i adaptiran stan ukupne površine 125 m². Prostire se preko cijele etaže i ima sve nove instalacije. Nalazi se samo 85 metara od mora, što je rijetka prednost za nekretninu u povijesnoj jezgri grada. Sastoji se od studio stana....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 177.999 €, 50,00 m2 cca 3560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Otkrijte svoj novi dom u predivnom Šibeniku! Ovaj moderni dvosobni stan od 50 m2 nudi sve što vam treba za udoban i kvalitetan život. Smješten u mirnoj i ugodnoj četvrti, stan je novouređen 2020. godine i spreman za useljenje odmah. Osnovne karakteristike: - Lokacija: Šibenik - Površina:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 125,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.terradalmatica.hr

U Šibeniku, u staroj gradskoj jezgri, prodaje se novouređen i adaptiran stan ukupne površine 125 m². Prostire se preko cijele etaže i ima sve nove instalacije. Nalazi se samo 85 metara od mora, što je rijetka prednost za nekretninu u povijesnoj jezgri grada. Klima, Namješten.

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 12)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled