- stanovi ŠIBENIK komforan

  • Za upit "stanovi šibenik komforan" pronađeno 60 nekretnina - prosječna cijena 3.347 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 555.000 €, 140,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Komforan dvoetažni apartman na 1. kat + 2. katu u sklopu stambene zgrade, nalazi se svega 200 metara od plaže. Apartman je sjevero-istočno orijentiran i ima 140,46 m² ukupne korisne površine, a sastoji se na 1. katu od hodnika, wc-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonicom te....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 230.000 €, 116,00 m2 cca 1980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Prostrani stan površine 116m2u Varošu :::. U Šibeniku, predio Varoš, nalazi se komforan stan površine 116m2. Smješten je na drugom katustarije zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnom sobom, te terase sa koje se pruža prekrasan....

 
 
 
 
+12%

Promjena cijene sa 383.600 € na 429.140 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 429.140 €, 99,00 m2 cca 4340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 383.600 €
01.05.2026 - 429.140 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi komforan apartman s dvorištem (AP1) u blizini plaže u Brodarici pored Šibenika. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na terasu....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 398.970 € na 449.100 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 449.100 €, 99,00 m2 cca 4540 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 398.970 €
01.05.2026 - 449.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi komforan (S1) u Brodarici pored Šibenika smješten na prvom katu i sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, hodnika te velikog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini iz koje se izlazi na veliku terasu te još jedne terase na koju se izlazi....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 456.160 €, 114,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan 4B nalazi se na prvom katu moderne novogradnje i nudi komforan raspored idealan za obiteljski život. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, tri spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a i hodnika. Unutarnja površina stana iznosi 72,29 m². Stan ima natkriveni....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 259.000 € na 255.000 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 255.000 €, 126,00 m2 cca 2020 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 270.000 €
04.02.2026 - 259.000 €
01.05.2026 - 255.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šibenik dvoetažni stan na lijepoj i mirnoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, trgovine, sportskih sadržaja i javnog prijevoza, smješten je ovaj komforan dvoetažni stan u novogradnji koji pruža savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i mirnog obiteljskog okruženja. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 315.000 €, 91,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Stan s 2 spavaće sobe i balkonom, pogled na more Šibenik U mirnom kvartu Šibenika smjestio se prostran stan u novogradnji, površine 91 m2, kojem pripada i jedno parkirno mjesto. Stan je osmišljen tako da pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost, a svojom veličinom i rasporedom idealan....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 84,30 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prekrasan komforan stan ukupne korisne površine 84,30 m2 (netto površina stana 77,99m2), sastoji se od dvije spavaće sobe (od toga jedna spavaća soba sa vlastitom kupaonicom), 2 kupaonice, kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka u jednoj cjelini s izlazom na natkrivenu....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 217.000 €, 68,31 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Brodarica - novogradnja Na prvom katu zgrade sa ukupno 6 stanova prodaje se stan S2 stambene površine 68,31 m2. Stan se sastoji od hodnika (5,73 m2), kuhinje s blagavaonicom i dnevnog boravka u jednoj cijelini (23,84 m2), 2 spavaće sobe (12,44 m2; 9,83), od toga jedna spvaća soba....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 475.545 €, 149,00 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U šibenskom naselju Vidici, na mirnoj i poželjnoj lokaciji, smjestio se izuzetno komforan penthouse koji predstavlja savršen spoj modernog dizajna, funkcionalnosti i luksuza. Ovaj stan zauzima cijeli drugi kat manje zgrade novije gradnje, s ukupno samo pet stambenih jedinica, što....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 300.000 €, 98,56 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Moderan dvoetažni stan s privatnim vrtom, Vodice U širem centru grada Vodica, na mirnoj lokaciji udaljenoj oko 1.5 km od mora, smjestila se ova nova stambena zgrada. Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj lijep dvoetažni stan koji....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 85,00 m2 cca 3180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ovaj dvosoban stan s pratećom okućnicom smješten u tihoj i atraktivnoj turističkoj destinaciji Podsolarsko, nedaleko od Šibenika. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade koja se sastoji od još dva kata i orijentiran je prema jugozapadu. Ovaj stan je prikladan kako za stalni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 70,05 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Komforan dvosoban stan s natkrivenom terasom, Vodice U popularnom turističkom središtu Vodice, na mirnoj lokaciji udaljenoj svega 700 metara od mora, smjestila se ova moderna stambena zgrada sa samo šest stanova. Kaiser Immobilien s ponosom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 240.000 €, 133,00 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju renovirani stan u kući na drugom katu, površine 73,75 m2 u Šibeniku, predio Baldekin s pripadajućim dijelovima: - garaža s direktnim ulazom s ulice (uređena s vratima na daljinsko upravljanje) površine 28,14 m2. Iznad garaže i prazan prostor terase gdje se može....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 307.000 € na 298.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 298.000 €, 90,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.03.2026 - 309.000 €
04.04.2026 - 307.000 €
11.04.2026 - 298.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini svih sadržaja (škola, vrtić, trgovina, autobusno stajalište ). Stan je novije gradnje s prekrasnim pogledom na more i arhipelag. Ima 90 m2 te se sastoji od tri sobe, dvije kupaonice, hodnika, kuhinje s blagavaonom, dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 260.000 €, 69,37 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite stan u kojem će svakodnevica biti jednostavnija, mirnija i kvalitetnija ? ovo je prilika koju vrijedi pogledati. U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na prvom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-60 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr