- stanovi ŠIBENIK dvorište

  • Za upit "stanovi šibenik dvorište" pronađeno 145 nekretnina - prosječna cijena 3.791 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • lođa
    • luksuzan
    • okućnica
    • 1.kat
    • atraktivno
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 370.000 €, 103,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

U Brodarici, u prigradskom naselju Šibenika se stavlja u prodaju komforni dvosobni stan površine čak 103.57 m/2. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade s ukupno tri stana udaljenoj samo 150 metara od mora, odnosno uređene plaže te u blizini svih relevantnih sadržaja poput: trgovine,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 435.000 €, 127,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam izuzetnu priliku ? stan smješten u novogradnji u mirnom dijelu Rogoznice, samo 100 metara od mora. Stan je juzne orijentacije s panoramskim pogledom na more, što osigurava obilje prirodnog svjetla tijekom cijelog dana. Zgrada je projektirana u suvremenom stilu, s....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 231.000 €, 66,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzna oaza u prizemlju s vrtom od 115 m² ? Žaborić Kaiser Immobilien iz svoje ponude izdvaja jedinstvenu nekretninu u Žaboriću ? prostrani jednosobni stan u prizemlju moderne novogradnje. Ovaj stan nudi rijetko viđen spoj unutrašnjeg komfora....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 465.000 €, 142,42 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE LUKSUZNAN I KOMFORAN NOVOUREĐENI STAN U PRIZEMLJU MANJEG STAMBENOG OBJEKTA SA PET STANOVA UDALJEN CCA 300 METARA OD GLAVNE PLAŽE. STAN IMA SVOJE DVORIŠTE CCA 75M, DVA PARKIRNA MJESTA S MOGUĆNOSĆU SMJEŠTAJA I TREĆEG VOZILA NA PARCELI. PROTEŽE SE NA 270 M² KORISNE POVRŠINE....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 261.310 € na 257.664 € - 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 257.664 €, 58,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 261.310 €
01.05.2026 - 257.664 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi moderan apartman u prizemlju (AP2) s dvorištem blizu plaže. Apartman je smješten u prizemlju i sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom u jednoj cjelini s izlazom na terasu i dvorište. Moderna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 271.293 €, 82,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Brodarica - NOVOGRADNJA Prodaje se moderan apartman A1 u Brodarici na mirnoj lokaciji. Apartman se nalazi u stambenoj zgradi koja ima ukupno 6 stanova. APARTMAN A1 - PRIZEMLJE Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, blagovaonice, dvije kupaonice, spremišta....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Rokić, 191.000 €, 50,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.10.2023.,

www.njuskalo.hr

Stan je smješten u Rokićima, nedaleko od grada Šibenika. Ova lokacija može biti vrlo privlačna zbog blizine grada, što olakšava pristup trgovinama, restoranima, školama i drugim sadržajima. Stan ima ukupno 50 m2 stambenog prostora, što može biti dovoljno za manje obitelji ili parove.....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 150.000 € na 165.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 165.000 €, 50,18 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 150.000 €
28.04.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan s dvorištem u novogradnji ? Donje Ražine, Šibenik Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u mirnom i sve traženijem dijelu Šibenika ? Donje Ražine. Nalazi se unutar novog, urbanog naselja u razvoju koje nudi idealan spoj kvalitetnog stanovanja i izvrsnog....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 145.000 € na 150.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 150.000 €, 38,50 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.03.2026 - 145.000 €
11.04.2026 - 150.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se jednosoban stan/turistički apartman u Šibeniku, Donje Ražine. Stan/turistički apartman se nalazi u manjoj stambenoj zgradi koja je trenutno u izgradnji. Useljenje je planirano početkom 2027. godine. Smješten je u prizemlju zgrade te se sastoji od ulaznog hodnika, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Ražine, 218.000 €, 67,64 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan 2,5-sobni stan cjelokupne površine 67 m2, smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno tri etaže, na kvalitetnoj lokaciji na periferiji Šibenika. Stan će biti useljiv na ljeto 2026. godine, a njegova pozicija u mirnom dijelu grada pruža osjećaj privatnosti i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 171.802 €, 54,78 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Jednosoban stan u prizemlju s dvorištem u mirnom i uređenom dijelu Brodarice. Stan S2 nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima površinu od 54,78 m2, a sastoji se od ulaznog prostora, spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom. Iz dnevnog boravka izlazi....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Na upit, 170,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2022.,

www.terradalmatica.hr