- stanovi ŠIBENIK drvarnica

  • Za upit "stanovi šibenik drvarnica" pronađeno 29 nekretnina - prosječna cijena 3.399 €/m2

Vidimo da uporno tražiš, želimo ti pomoći!
Znaš li da ima 13 nekretnina za upit stanovi ŠIBENIK drvarnica pala cijena

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 75,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prekrasan osunčan i komforan trosoban stan u stambenoj zgradi ukupne površine 74,60 m2 u Šibeniku, predio Krvavice. Stan se sastoji od ulaznog prostora, ostave, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka s izlazom na ostakljenu lođu i otvoreni balkon, čak 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 215.000 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Komforan stan na Vidicima :::. Stan površine 73,62m2 nalazi se na 12. katu stambene zgrade (zadnji kat). Sjeveroistočne je orijentacije te renoviran i odmah useljiv. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka s izlazom na balkon, 2 spavaće sobe, kupaonice....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 280.000 €, 71,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

Molimo zvati na mob: 00385 91 542 4774 ZA OVU NEKRETNINU KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU ! Prodaje se moderan 3- sobni stan u Šibeniku površine 71 m2. Stan se nalazi blizu stare gradske jezgre. Prednost je izuzetna lokacija. Šibenik je šarmantni grad na jadranskoj obali koji očarava....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik drvarnica'
290.000 €
190.000 €
265.000 €
  Stan, ŠIBENIK, 288.400 €, 75,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

ŠIBENIK - RENOVIRANI STAN U CENTRU GRADA Na prodaju je izuzetan stan u srcu Šibenika, potpuno renoviran 2021. godine kada su postavljene nove instalacije, keramika i podovi. Ovaj prostrani stan površine 70,63 m2 sastoji se od kuhinje, blagovaonice, dvije spavaće sobe, kupaonice, wca,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Šibenik, u mirnom i funkcionalnom dijelu naselja Baldekin, prodaje se potpuno uređen i namješten stan spreman za useljenje. Stan ukupne površine 51,22 m2 odiše toplinom i funkcionalnim rasporedom, a sastoji se od dvije sobe, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.01.2026 - 239.000 €
06.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m, smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe prostrane....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 265.000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan s panoramskim pogledom na more , u sadržajnoj gradskoj četvrti, idealnoj za urbano obiteljsko stanovanje. Ovaj osunčan stan smješten je na desetom katu dobro održavanog nebodera, a zahvaljujući svojoj jugoistočnoj orijentaciji , stan obiluje....

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 53,00 m2 cca 3060 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 172.000 €
22.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

.::: Useljiv stan 53,17m2 u Šibeniku :::. Na vrlo poželjnoj lokaciji u Šibeniku i svega 190m udaljenosti od glavnog gradskog trga Poljana prodaje se stan na 2. katu stambene zgrade. Stan je uređen i useljiv a sastoji se od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dnevne sobe i 2 manje spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 290.000 €, 133,00 m2 cca 2180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na mirnoj lokaciji, komforan namješten trosoban stan 85,25 m2 sa terasom koji zauzima cijelu 1. etažu kuće. Stan ima poseban ulaz vanjskim stepenicama koje vode na 1. kat, a sastoji se od hodnika, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, kupaonice, tri spavaće sobe od kojih dvije....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 169.000 €, 56,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.realestatecroatia.com

.::: Stan 56,37 m2 na Šubićevcu :::. U stambenoj zgradi na 4. katu nalazi se stan koji nudi 56,37 m2 stambene površine. Stan je orijentiran na južnu stranu, a raspored sačinjavaju: hodnik, kupaonica, spavaća soba, kuhinja s blagovaonicom te dnevni boravak s izlazom na lođu. Stan je....

 
 
 
 
-8%

Promjena cijene sa 239.000 € na 220.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,03 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.11.2025 - 239.000 €
02.05.2026 - 220.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN S POGLEDOM NA MORE ? ŠIBENIK, VIDICI Prodaje se svijetao i prostran dvosoban stan površine 79,03 m², smješten na 12. katu održavane stambene zgrade s liftom, u traženom i popularnom šibenskom naselju Vidici. Stan se sastoji od: dvije prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 337.000 €, 62,00 m2 cca 5440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan i potpuno adaptiran stan u Šibeniku, smješten na drugom katu uredno održavane zgrade. Stan ima 62 m2 i sastoji se od otvorenog koncepta kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe te renovirane kupaonice. U potpunosti je adaptiran 2023. godine ? nove su električne....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 160.000 €, 50,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.07.2025.,

www.indomio.hr

Tražite moderan, funkcionalan i ugodan dom u jednom od najljepših dalmatinskih gradova? Ovaj renovirani stan u Šibeniku pruža sve što vam je potrebno za kvalitetan život ili odličnu investiciju! Lokacija: Miran kvart u blizini centra Površina: 50,20 m² Raspored: 2 spavaće sobe + dnevni....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 249.000 €, 104,00 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se trosobni stan u centru grada na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. katu manje zgrade sa 3 stana. Stan je ukupne stambene površine 104 m2 i sastoji se od 3 spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka sa izlazom na prostranu terasu s koje se pruža pogled....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Centar, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Šibenika, na izuzetno traženoj lokaciji koja pruža neposrednu blizinu svih ključnih sadržaja za ugodan svakodnevni život - trgovina, škola, restorana i kulturnih znamenitosti - smjestio se ovaj dvosobni stan koji predstavlja izvrsnu priliku kako za stanovanje, tako i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada i drvarnica u podrumu,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 260.000 €, 82,87 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Šibenik, Meterize, 3- sobni stan površine 82,87 m2, u stambenoj zgradi, na drugom katu s liftom. Zgrada se nalazi na lijepoj lokaciji, u gradskoj četvrti Meterize, idealnoj za obiteljski život, u blizini svih sadržaja, škole, vrtića, supermarketa i na 5 minuta vožnje od povijesnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 248.000 €, 77,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan stan smješten na dvanaestom katu stambene zgrade sa lifta, u iznimno traženom dijelu Šibenika ? gradskoj četvrti Vidici. Osnovne informacije: Površina: 77.81 m² Kat: 12. kat (zgrada sa liftom) Orijentacija: Istok ? sjever Namještenost: Potpuno namješten Useljivost:....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan na Meterizama Stan 2s, 75m2, Meterize Stan se nalazi u visokom prizemlju manje stambene zgrade s ukupno tri kata. Ukupne površine 75,23 m² sastoji se od 2 spavaće sobe, kupaonice, ostave, hodnika, kuhinje te blagovaonice i dnevnog boravka s izlazom na balkon. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 286.000 €, 75,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
 
-6%

Promjena cijene sa 172.000 € na 162.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 162.000 €, 55,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.03.2026 - 172.000 €
20.05.2026 - 162.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom i vrlo poželjnom dijelu Šibenika, u neposrednoj blizini Poljane, prodaje se komforan stan ukupne površine 55,18 m2. Smješten je u urednoj i održavanoj zgradi s manjim brojem stambenih jedinica, što budućim vlasnicima osigurava ugodnu atmosferu i mirno okruženje nadomak samog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 190.000 €, 51,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.crozilla.com

Stavlja se na prodaju renoviran, kompletno namješten i osunčan dvosoban stan s pogledom na more u stambenoj zgradi na Baldekinu, ukupne površine 51,22 m2. Stan je renoviran prije 10ak godina, osunčan je i topao, kompletno namješten , useljiv, južne i jugozapadne orijentacije s pogledom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 210.000 €, 55,71 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na 2. katu manje zgrade u centru grada, površine 55,71 m2. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom, dvije sobe i kupaonice, te drvarnice. U blizini stana se nalaze potrebni sadržaji za život - trgovina, škola, vrtić, tržnica, bolnica i sl. Udaljenost....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 215.000 €, 73,62 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 218.000 €, 54,73 m2 cca 3980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten stan u ulici Mandalinskih žrtava, ukupne upisane površine 54,73 m², dok stvarna korisna površina iznosi oko 55,61 m² (zbog loggie koja se u dokumentaciji obračunava po manjem koeficijentu). ?Stan je potpuno renoviran 2017. godine, a opremljen je novim....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 225.690 € na 210.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Meterize, 210.000 €, 75,23 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
16.11.2025 - 225.690 €
15.04.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prostran i funkcionalan stan površine 75,23 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade u mirnom i ugodnom šibenskom kvartu Meterize.Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, svijetlog dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, ostave, kupaonice s WC-om, hodnika, balkona....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Vidici, 220.000 €, 79,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stavlja se na prodaju prostran dvosoban stan površine 79m2 s pogledom na more u gradskoj četvrti Vidici. Ovaj stan, smješten je na 12. katu nebodera s dva lifta, a se sastoji od: - Ulaznog predprostora / hodnika - Dvije spavaće sobe - Kuhinje s blagovaonicom i ostavom - Dnevnog boravka....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-27 (od ukupno 25)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb