• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK 2.kat porasla cijena - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK 2.kat porasla cijena - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK 2.kat porasla cijena

  • Za upit "stanovi šibenik 2.kat porasla cijena" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.651 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+6%

Promjena cijene sa 204.600 € na 217.000 € - 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 217.000 €, 62,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.02.2026 - 204.600 €
01.03.2026 - 217.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

.::: Atraktivan stan u novogradnji u Šibeniku :::. U Šibeniku, predio Njivice, u izgradnji je stambena zgrada sa 6 stanova i tri etaže. Predmetni stan je na drugom katu zgrade i raspolaže sa 62m2 korisne površine. Sastoji se od hodnika, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnim....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 472.635 € na 485.635 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.635 €, 105,00 m2 cca 4630 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 472.635 €
15.05.2026 - 485.635 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE - NOVOGRADNJA, 120 m od plaže, garaža, ostava, 3 sobe 120 metara do plaže, 3 spavaće sobe i funkcionalan raspored koji jasno odvaja dnevni i privatni dio stana ? upravo takvu kombinaciju danas traži najveći broj obiteljskih kupaca i kupaca koji žele sigurnu nekretninu....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 280.000 € na 285.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 285.000 €, 79,37 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.05.2026 - 280.000 €
18.05.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Brodarici, jednom od najugodnijih dijelova šibenskog područja za obiteljski život, smješten je stan na drugom katu manje zgrade, udaljen svega oko 450 metara od mora. Dovoljno blizu za brzi odlazak na plažu, a opet dovoljno mirno za život bez gužve i stresa. Stan S3 površine 69,37....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik 2.kat porasla cijena'
90.000 €
217.000 €
230.000 €
 
+4%

Promjena cijene sa 225.000 € na 235.000 € - 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Ražine, 235.000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 225.000 €
29.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju stan S1 u novogradnji, Šibenik Prodaje se moderan dvosoban stan (S1) na drugom katu novogradnje u mirnom dijelu Šibenika, udaljen svega 1300 m od mora i popularnog kupališta Rezalište na Brodarici. Osnovne informacije: Površina stana: 74 m² Sastoji se od: dvije spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 191.624 € na 196.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 196.000 €, 57,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 191.624 €
15.05.2026 - 196.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

**NOVOGRADNJA ? BRODARICA ? STANOVI 300 m OD PLAŽE I CENTRA ? USELJENJE 2027** Prodaju se stanovi u modernoj novogradnji u mirnom dijelu Brodarice, svega 300 m od plaže i 300 m od centra mjesta. Radi se o manjoj stambenoj zgradi suvremenog dizajna s ukupno 6 stanova, idealnoj za stanovanje....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 510.000 € na 527.340 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 527.340 €, 109,34 m2 cca 4820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 510.000 €
18.05.2026 - 527.340 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? Penthouse s krovnom terasom, 120m od plaže, 2 garaže Velika terasa koja okružuje stan, privatna krovna terasa od 85,41 m², garaža i svega nekoliko minuta hoda do plaže i centra Vodica ? upravo takve karakteristike danas definiraju najtraženije penthouse stanove uz....

 
 
 
 
+10%

Promjena cijene sa 439.515 € na 485.515 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ŠIBENIK, 485.515 €, 98,27 m2 cca 4940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.03.2026 - 439.515 €
15.05.2026 - 485.515 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

ŠIBENIK, VODICE ? 120m od plaže, pogled na more, velika terasa, garaža Velika natkrivena terasa s pogledom na more, svega 120 metara od plaže i nekoliko minuta hoda od centra Vodica ? format stana koji je danas među najtraženijima kod kupaca koji žele više vremena provoditi vani,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!