• GoHome Professional
stanovi ŠIBENIK 2.kat lođa - GoHome
  • stanovi ŠIBENIK 2.kat lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi ŠIBENIK 2.kat lođa

  • Za upit "stanovi šibenik 2.kat lođa" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.816 €/m2

Uporno i svakodnevno tražimo najnovije nekretnine koje bi te mogle zanimati!
Pronašli smo 1 nekretnina za upit stanovi ŠIBENIK 2.kat lođa Najnovije

 

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ŠIBENIK, 289.340 €, 75,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

BEL MARE APARTMENTS Dvosoban stan S8 (Bilice), 75 m2 Prodaje se dvosoban stan na drugom katu u luksuznoj stambenoj zgradi s 9 jedinica, drugi red do Prokljanskog jezera. Stan S8, 75 m2 Ulazni hodnik (3,1 m2), kupaonica (5 m2), spavaća soba (13 m2), spavaća soba (9,1 m2), kuhinja (7,2....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 385.000 €, 119,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2025.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor - apartman na drugom katu, koji se sastoji od: ulaza/komunikacije, dvije kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom i tri spavaće sobe sa sporednim dijelovima lođom 1 površine 18,47 m2 i lođom 2 površine 9,62 m2, te pripadaka: spremišta u prizemlju površine....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 276.020 €, 71,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

BEL MARE APARTMENTS Dvosoban stan S7 (Bilice), 71,4 m2 Prodaje se dvosoban stan na drugom katu u luksuznoj stambenoj zgradi s 9 jedinica, drugi red do Prokljanskog jezera. Stan S7, 71,4 m2 Ulazni hodnik (7,6 m2), kupaonica (4,5 m2), spavaća soba (12,3 m2), spavaća soba (12,3 m2) kuhinja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi šibenik 2.kat lođa'
350.000 €
289.340 €
326.025 €
  Stan, ŠIBENIK, 460.000 €, 112,00 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Prostrani peterosobni penthouse s velikom lođom, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 350.000 €, 113,00 m2 cca 3100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien s ponosom predstavlja: Luksuzni peterosobni penthouse s dvije terase, Grebaštica U modernoj stambenoj zgradi na atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, na samo 100 metara od mora, Kaiser Immobilien s ponosom nudi na prodaju ovaj izvanredan peterosobni penthouse. Smješten....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 227.150 €, 71,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.crozilla.com

Na prodaju moderan dvosoban stan na drugom katu u Donjim Ražinama, nadomak Šibenika Na prodaju je atraktivan i moderan dvosoban stan smješten na drugom katu zgrade u izgradnji, u mirnom dijelu Donjih Ražina, samo nekoliko minuta vožnje od Šibenika. Ovaj stambeni kompleks okružen prirodom....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 213.615 €, 48,00 m2 cca 4450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaju se moderni stanovi u blizini Šibenika. Smjestili su se u Žaboriću,samo 100m od plaže. Moderna i kvalitetna gradnja. Više informacija na upit. Slobodni stanovi su : Zgrada A Stan S1 - 1. kat - stambena površina 68,15 m2 (2 spavaće sobe + kupaonica) + natkrivena terasa (13 m2....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 175.000 €, 48,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo apartmane smještene u novom stambenom projektu ? modernoj apartmanskoj zgradi s ukupno šest stambenih jedinica. Riječ je o kvalitetnoj novogradnji osmišljenoj s naglaskom na funkcionalnost i udobnost. Objekt se nalazi u mirnom naselju u okolici Šibenika, na pješačkoj....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, 270.000 €, 77,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Brodarici s pogledom na more i mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u stambenoj zgradi gdje se nalaze sveukupno 4 stana i 3 apartmana. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata. STAN S4 se nalazi na drugom katu, koji se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 295.000 €, 49,00 m2 cca 6020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Novi stanovi u gradu nedaleko od Šibenika. Zgrada ima ukupno osam stambenih jedinica, četiri dvoetažna stana i četiri jednosobna stana. Zgrada je izgrađena prema modernim građevinskim standardima, koji uključuju PVC i ALU stolariju, podove u kombinaciji visokokvalitetne keramike i....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Udaljenost od plaže: samo 60 metara2. kat novogradnje2 spavaće sobe | Prostrana lođa s pogledom na more Na iznimno atraktivnoj lokaciji u Grebaštici, svega 60 metara od mora, nalazi se ovaj moderan i potpuno opremljen stan ukupne neto površine 55 m². Smješten na drugom katu novogradnje,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 225.000 €, 74,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

Brodarica, novogradnja, stambena zgrada s 7 stambenih jedinica. Zgrada ima ukupno tri etaže: prizemlje, prvi kat i drugi kat. Moderno je uređena i opremljena visokokvalitetnom opremom: podno grijanje u kupaonicama, klima-uređaji za grijanje i hlađenje u svakoj prostoriji, kvalitetna....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 250.000 €, 61,00 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Angelus nekretnine Vam nude APARTMANE NA PRODAJU - NOVOGRADNJA*** na atraktivnoj lokaciji, na udaljenosti 300 m od mora. LOKACIJA: Prodaje se moderno opremljen apartman u novogradnji na jedinstvenoj lokaciji primorskog mjesta Žaborić, udaljenog svega 10 km od grada Šibenika. Mjesto....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 225.000 €, 61,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 365.000 €, 106,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju su stanovi u novoizgrađenom apartmanskom naselju u Grebaštici. Naselje se sastoji od 6 zgrada, svaka ima po pet stanova koji se prostiru na prizemlje, prvi i drugi kat. Većina stanova ima pogled na more. Grebaštica je manje naselje smješteno između Šibenika i Primoštena,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 268.990 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.indomio.hr

BEL MARE APARTMENTS Dvosoban stan S9 (Bilice), 69,5 m2 Prodaje se dvosoban stan na drugom katu u luksuznoj stambenoj zgradi s 9 jedinica, drugi red do Prokljanskog jezera. Stan S9, 69,5 m2 Ulazni hodnik (8,4 m2), kupaonica (5 m2), spavaća soba (11,9 m2), spavaća soba (9,6 m2) kuhinja....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 339.000 €, 119,00 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2025.,

www.indomio.hr

Poslovni prostor-apartman na drugom katu, koji se sastoji od hodnika, dvije kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonicom, četiri spavaće sobe, te sporedni dijelovi stana- lođa 1 površine 9,55 m2, lođe 2 površine 20,97 m2 te spremišta SP1 u prizemlju površine 3,93 m2 i dva....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,80 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.11.2025 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan uz more, Šibenik ? Brodarica | 78 m² s velikom lođom i parkirnim mjestom Cijena: 270.000,00 € Prodajem lijep, prostran i svijetao stan - apartman na drugom katu urbane vile, udaljene svega oko 150 m od mora. Stan ima veliku lođu s pogledom na more i obližnje otoke, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 225.000 €, 72,96 m2 cca 3080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na drugom katu zgrade sa 7 stanova prodaje se dvosoban stan zatvorene površine 56.76 m2. Stan se sastoji od hodnika (3,34 m2), kupaonice (5,06 m2), dvije spavaće sobe (10,11 m2, 11,15 m2), dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagavaonicom (24,97 m2), spremišta (2,13 m2). Iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 155.000 €, 41,00 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Žaborić, 450m od plaže, novoizgrađeni apartman s pogledom na more. Apartman ima 41,91m2 korisne površine, smješten na 2.katu u sklopu manje višestambene zgrade. Orijentiran na jugo-istočnu stranu, s pogledom na more. Sastoji se od predsoblja, kupaonice, spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 249.000 €, 54,00 m2 cca 4610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Grebaštica, atraktivan stan površine 54,60 m², smješten na drugom katu novoizgrađenog stambenog kompleksa u mirnom dijelu Grebaštice, svega 60 metara od mora. Stan se sastoji od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe i kupaonice, a dodatnu vrijednost....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 276.190 € na 270.000 € - 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ŠIBENIK, Brodarica, 270.000 €, 77,80 m2 cca 3470 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.11.2025 - 276.190 €
25.02.2026 - 270.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Brodarica, Stan na drugom katu s pogledom na more Na mirnoj lokaciji u Brodarici, 185 metara od mora, prodaje se stan S4 s pogledom na more. Smješten je na drugom katu stambene zgrade s ukupno 4 stana i 3 apartmana. Stan ima dvije spavaće sobe, kuhinju, blagovaonicu, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ŠIBENIK, 172.000 €, 55,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji trosobnoga stana površine 55 m2, smješten na drugom katu u samom centru grada. Stan nudi tri spavaće sobe, što ga čini pogodnim izborom za obitelji ili kao investiciju za najam. Stanu pripada lođa, idealna za opuštanje ili povremene obroke na otvorenom, kao i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com