• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 7 dana do - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 7 dana do - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 7 dana do 90 m2 pala cijena

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 7 dana do 90 m2 pala cijena" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-2%

Promjena cijene sa 294.000 € na 289.000 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Pećine, 289.000 €, 87,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.05.2026 - 294.000 €
20.05.2026 - 289.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Ekskluzivno u našoj ponudi predstavlja se rijetka prilika na tržištu - prostran i funkcionalan stan površine 87.52 m² smješten na jednoj od najtraženijih lokacija u Rijeci, na Pećinama, svega nekoliko minuta lagane šetnje od mora, plaža i samog centra grada. Stan se ističe izuzetno....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 395.000 € na 385.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Donja Kustošija, 385.000 €, 86,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 409.900 €
15.05.2026 - 395.000 €
22.05.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, VRAPČE, 86m2 noviji 4-soban stan, vrt, kod placa i vrtića na jako mirnoj lokaciji. Stan ima 69m2 zatvorenog prostora: hodnik, 3 sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, 2 kupaonice s 2 wc-a (tuš i kada). U ukupno navedenu kvadraturu su uračunati po koeficijentu:....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 365.000 € na 340.000 € - 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 340.000 €, 86,61 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
23.04.2026 - 365.000 €
21.05.2026 - 340.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Donja Dubrava, trosoban stan na 8.katu zgrade s liftom, unutrašnje površine 82,86 m².Sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka i blagovaone s izlazom na loggiu, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice i toaleta.Loggia se prostire se uzduž cijele sjeverne strane stana....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 305.000 € na 299.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 299.000 €, 81,00 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.04.2026 - 319.000 €
02.05.2026 - 310.000 €
06.05.2026 - 299.000 €
11.05.2026 - 305.000 €
18.05.2026 - 299.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.04.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA STANA JARUN / HRGOVIĆI Prodaje se stan 78,14 m + lođa 4,5 m + spremište 5 m, na 4. katu od 5 (bez lifta) u mirnom dijelu Jaruna Hrgovići. Stan je funkcionalnog rasporeda, svijetao i uredan, s mogućnošću modernizacije po želji. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, 2 spavaće....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 322.000 € na 291.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, RIJEKA, Sušak, 291.000 €, 89,00 m2 cca 3270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.01.2026 - 322.000 €
18.05.2026 - 291.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA,SUŠAK - 3S+DB STAN, 89m2, ZA ADAPTACIJU! Na prestižnoj lokaciji Sušaka prodaje se etaža stana od 89 m², smješten u kući iz 1930. godine u autentičnom toskanskom stilu. Stan se nalazi na 1. katu i pruža prekrasan pogled na Kvarnerski zaljev. Posebnu vrijednost daje činjenica....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 280.000 € na 265.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Sveta Klara, 265.000 €, 88,75 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.03.2026 - 299.000 €
15.04.2026 - 280.000 €
19.05.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/Max Centar nekretnina Vam iz ponude izdvaja stan u Svetoj Klari u zgradi izgrađenoj 2008. godine Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, open space dnevnog boravka u sklopu kuhinje i blagovaone sa izlaskom na terasu površine 24 m2, odvojene....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 311.250 € na 290.500 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 290.500 €, 87,00 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.04.2026 - 330.000 €
17.04.2026 - 311.250 €
17.05.2026 - 290.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.04.2026.,

www.rivalitas.hr

Prodaje se četverosobni stan na 1. katu zgrade, izgrađene 2009.g.Sastoji se od:hodnikakuhinje sa blagovaonomtri sobekupaoniceostavebalkonavanjskog parkirnog mjesta (dogovoren međuvlasničkim ugovorom)Grijanje: etažno plinskoEnergetski razred: A i BOrijentacija: S/I/J/ZZgrada je uredno....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 311.250 € na 290.500 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Dubrava, 290.500 €, 87,00 m2 cca 3340 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
04.04.2026 - 330.000 €
18.04.2026 - 311.250 €
18.05.2026 - 290.500 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

KUPAC NE PLAĆA PROVIZIJU! VRIJEDI ZA SVE NEKRETNINE IZ NAŠE PONUDE SVAKA NIŽA CIJENA OBJAVLJENA ZA OVU NEKRETNINU VRIJEDI I KOD NAS! Prodaje se četverosobni stan na 1. katu zgrade, izgrađene 2009.g. Sastoji se od: hodnika kuhinje sa blagovaonom tri sobe kupaonice ostave balkona vanjskog....

 
 
 
 
-13%

Promjena cijene sa 270.000 € na 235.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 235.000 €, 86,50 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 270.000 €
18.05.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam trosobni stan površine 61 m2 sa terasom od 23 m2, smješten na prvom katu zgrade u mirnom dijelu Trešnjevke ? Sjever, Trešnjevka. Ova nekretnina, idealna za obiteljski život ili kao investicija, odlikuje se povoljnom lokacijom i kvalitetnim rasporedom prostora. Stan....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 395.000 € na 385.000 € - Jučer
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ZAGREB, Vrapče, 385.000 €, 86,00 m2 cca 4480 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
24.04.2026 - 409.900 €
15.05.2026 - 395.000 €
22.05.2026 - 385.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA, STAN, ZAGREB, VRAPČE, 86m² noviji 4-soban stan, vrt, kod placa i vrtića na jako mirnoj lokaciji. Stan ima 69m² zatvorenog prostora: hodnik, 3 sobe, dnevni boravak, kuhinju i blagovaonicu, 2 kupaonice s 2 wc-a (tuš i kada). U ukupno navedenu kvadraturu su uračunati po koeficijentu:....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka zadnjih 7 dana do 90 m2 pala cijena (119)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau do 90 m2 pala cijena (18)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 7 dana do 90 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!