• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana b - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana b - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana balkon 80 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana balkon 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZAGREB, Dubrava, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S1 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 280.000 €, 81,00 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

RIJEKA - STROGI CENTAR - PRILIKA - STAN NA DRUGOM KATU OD 81,20 m2 U NEPOSREDNOJ BLIZINI MORA I NAJSTROŽEG CENTRA RIJEKE, MOLO LONGA I BUDUĆE MARINE. NEKRETNINA JE ZA STANOVANJE ILI POSLOVNU DJELATNOST. ZGRADA JE UREDNA, IMA PORTAFON I VIDEONADZOR, MEDJUTIM STAN ZAHTIJEVA ADAPTACIJU.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 365.000 €, 81,00 m2 cca 4510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID:15980 Zagreb, Remete Fantastičan trosobni stan ukupne obračunske površine 81 m smješten je na prvom katu manje stambene zgrade izgrađene 2012. godine. Stan zatvorene površine 71 m sastoji se od ulaznog prostora, hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, izbe, dodatnog....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Podsused, 349.000 €, 74,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ZAGREB, GAJNICE - Visokokvalitetan obiteljski stan U mirnom i zelenom dijelu Gajnica nalazi se ovaj ugodan stan koji pruža idealan spoj praktičnosti, mira i dobre povezanosti s gradom. Smješten je na 1. katu održavane zgrade s obnovljenom fasadom, što dodatno doprinosi ugodnom i kvalitetnom....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Sušak, 285.000 €, 82,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se potpuno novoadaptirani stan u samom centru Rijeke, smješten na 1. katu zgrade iz 1900. godine. Stan ima stambenu površinu od 82 m², a zbog svoje lokacije, rasporeda i mogućnosti prenamjene predstavlja vrlo zanimljivu nekretninu za stanovanje, poslovnu namjenu ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, SPLIT, 470.000 €, 80,00 m2 cca 5880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Stan od 80 m2 u centru na prvom katu manje zgrade. Sastoji se od prostranog hodnika, tri velike spavaće sobe, jedna mala, kupaonice, kuhinje sa blagovaonicom i ostavom, te dva balkona (južni i sjeverni). Stan ima visoke stropove i u starinskom je stilu.Potrebna je kompletna renovacija.....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Lanište, 349.000 €, 80,00 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se lijepi i adaptibilan troipolsoban stan veličine 80 m2, u novogradnji s liftom iz 2008. godine (Inv. Industogradnja). Orijentacija stana: sjever-istok-zapad. Svega 1 autobusnu stanicu udaljeno od tramvajske pruge/Rotora. Stan se sastoji od prostranog hodnika iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Banderovo, 247.000 €, 80,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, BANDEROVO, STAN, 2S+DB, 80 M2 Prodajemo novo uređeni 2s+db stan površine 80 m2 na Banderovu. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi sa balkonom južne orijentacije. Odlična lokacija, mirna ulica. Blizina svih sadržaja. KONTAKT: 051 332 368 ID KOD AGENCIJE: 12792 Consensus nekretnine....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Dubrava, 235.000 €, 80,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA ? RETKOVEC, ZAGREB | NOVOGRADNJA | DVOETAŽNI 3-SOBNI STAN S VRTOM I PARKINGOM Na prodaju S2 novoizgrađeni dvoetažni stan smješten u mirnom i razvijenom zagrebačkom naselju Retkovec. Stan pruža poseban osjećaj stanovanja kao u kući zahvaljujući privatnom ulazu, vrtu i....

 
 
 
  Stan, SPLIT, Gripe, 329.600 €, 80,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na sudskoj e-Dražbi preko Financijske agencije zaključkom Općinskog suda u Splitu. U centru Splita, komforan stan na VI. (šestom) katu (nije zadnji), lift u zgradi, orijentacije sjever - jug, sa prekrasnim otvorenim pogledom na more i otoke, označen brojem 12, u površini....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka zadnjih 14 dana balkon 80 m2 (143)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau balkon 80 m2 (9)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana 80 m2 (5)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau zadnjih 14 dana balkon (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr