• GoHome Professional
stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena 70 - GoHome
  • stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena 70 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena 70 m2

  • Za upit "stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena 70 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 467 216 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 266.950 € - 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 266.950 €, 70,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.03.2026 - 247.032 €
10.04.2026 - 260.756 €
17.05.2026 - 266.950 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo stanove u modernoj novogradnji u zagrebačkom naselju Blato, u Ulici Jurja Njavre. U ponudi su funkcionalni i suvremeno projektirani stanovi u stambenoj zgradi koja se sastoji od dva ulaza (ulaz A i ulaz B). Zgrada je katnosti: podrum, prizemlje, dva kata i uvučeni kat, s....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 290.000 € na 300.000 € - 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Remetinec, 300.000 €, 70,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
20.03.2026 - 290.000 €
22.03.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je atraktivan 3-sobni stan u Zagrebu, smješten na 3. katu uredne stambene zgrade u mirnom i dobro povezanom susjedstvu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, kuhinje i blagovaonice koje imaju direktan izlaz na balkon, dvije udobne spavaće sobe, kupaonice, hodnika te....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 276.427 € na 290.283 € - 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Kantrida, 290.283 €, 69,28 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
05.04.2026 - 276.427 €
20.05.2026 - 290.283 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

NOVO U PONUDI! Višestambeni projekt RIO KANTRIDA, faza B1 i B2, smješten je na jednoj od najatraktivnijih lokacija zapadnog dijela Rijeke, na Kantridi. Projekt obuhvaća izgradnju dvije suvremene višestambene zgrade s ukupno 156 stambenih jedinica, garažnim parkirnim mjestima (isključivo....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 353.900 € na 360.978 € - 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 360.978 €, 70,00 m2 cca 5160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 353.900 €
09.05.2026 - 360.978 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Stan S 0.4 se nalazi u prizemlju stambene zgrade Trnas III u Zagrebu, na Savici. Projekt ?Trnas III? sastoji se od četiri nadzemne etaže u kojoj je smješteno ukupno 58 stambenih jedinica i jedne podzemne etaže u sklopu koje se nalaze 70 garažnih parkirnih mjesta te 6 vanjskih parkirnih....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 266.570 € na 273.234 € - 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, RIJEKA, Srdoči, 273.234 €, 70,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.11.2025 - 266.570 €
02.03.2026 - 273.234 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Manor predstavlja novogradnju smještenu na Srdočima, trenutno u fazi izgradnje, s ukupno 104 stambene jedinice raspoređene u dvije zgrade. Stanovi će se protezati na pet katova, dok će se u prizemlju nalaziti poslovni prostori. Između dvije građevine nalaziti će se trg - pješačka....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 315.000 € na 336.000 € - 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Trnje, 336.000 €, 70,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 315.000 €
10.04.2026 - 336.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.opereta.hr

PRODAJA STAN, TRNJE, STROJARSKA, 70,40m². Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kuhinje s dnevnim boravkom i blagovaonicom, prostranog predsoblja, kupaone, ostakljene loggie, balkona i ostave. Odlična gradska lokacija u blizini javnog prijevoza i centra grada, poslovne zone, restorana,....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 285.000 € na 290.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Medveščak, 290.000 €, 70,00 m2 cca 4140 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.02.2026 - 285.000 €
21.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u visokom prizemlju u centru Zagreba. Sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom, hodnika, WC-a s kupaonicom, posebnog WC-a i ostave. Posebna prednost je veliki javni parking ispred zgrade te blizina nekoliko javnih garaža. Stan je kategoriziran,....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 320.000 € na 330.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Maksimir, 330.000 €, 70,00 m2 cca 4710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.05.2026 - 320.000 €
18.05.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na najatraktivnijoj i najtraženijoj lokaciji u Maksimiru-križanje Bukovačke i Kišpatićeve (KBC Zagreb Rebro pj.minutu i pol), kafići i restorani i pekare preko ceste. Maksimirska i Ekonomski fakultet na pj.udaljenosti. Idealno za doktorsku obitelj ili studente na EFZG. BLIZU....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 350.000 € na 365.000 € - 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SPLIT, Manuš, 365.000 €, 70,00 m2 cca 5210 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
09.03.2026 - 350.000 €
18.03.2026 - 365.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

ZA OVU NEKRETNINU SE NE PLAĆA POSREDNIČKA NAKNADA! Molimo zvati na broj mob: 098-195 34 63. Hvala. Stan je smješten u širem centru Splita na prvom katu zgrade sa ukupno 3 kata, u neposrednoj blizini javnog prijevoza, trgovačkog centra , , škole, vrtića, ambulante i svih ostalih sadržaja....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 260.756 € na 265.734 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ZAGREB, Zagreb Jug, 265.734 €, 69,93 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 247.032 €
11.04.2026 - 253.894 €
15.05.2026 - 260.756 €
18.05.2026 - 265.734 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stan zagreb split rijeka porasla cijena 70 m2 (378)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau 70 m2 (24)
  • stan zagreb split rijeka roh-bau porasla cijena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Izdvojene nekretnine

Pula, Vidikovac

stan s poledo na more i grad